2726
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 348937 بازدید | 40784 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرچند من هرگز نمی تونم مادربشم

خوب عزیزم من مشکلت رو نمیدونم و جای تو هم نیستم، ولی حتما خودت هم میدونی که تو زندگی هرکسی یه خوبیها و نعمتهایی هست و یه مشکلات و ضعف‌هایی. به داشته‌هات بیشتر فکر کن و سعی کن ازشون استفاده کنی. دنیا کوتاهه، فایده نداره که به نداشته‌هات فکر کنی و غصه بخوری. سعی کن از هرچی داری لذت ببری، انشالله خدا هم باز نعمتهای دیگه بهت میده.

میدونم خودت این چیزارو میدونی، فقط محض یادآوری گفتم. حتما الان دلشکسته یا ناراحتی، سعی کن حال خودتو یه جوری خوب کنی فعلا

2728

یه پست کاملا عمومی😆😆😆😆

برای اسهال نی نی ها سیب درختی (رنگش فرق نمیکنه)

را رنده ریز کنید و بزارید یک ربع تا بیست دقیقه بمونه تا سیاه بشه.بعدش بدید تا نی نی نوش جان کنه. عااالیه خیلی زود اثرش را می بینید.فقط یه کوچولو نه. من چهار قسمت میکنم و یک سیب کامل را در بیست و چهار ساعت میدم.طی چهار نوبت.چند روزی ادامه بدید. 

یه نکته خیلی مهم.اگه فکر میکنید باید دکتر ببرید حتما ببرید.مدیون نباشم که بگید من گفتم این کار را کنید و دکتر نبرید.باااا تشکرررر😊😊

عزیز دلم من اینو نگفتم ببخشید اگه بد بیان کردم من بحثم چیز دیگه ای بود فقط حرفم این خدا منو رها کردم ...

میدونم عزیزم شوخی کردم

اینجا هم بودن دوستانی ک بعد از چندسال بچه دار شدن ناامید نباش😙

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
دوستان سلام من دیروز پسرم بردم دکتر چون صدای نفسش خس خس میکرد گفت سرما خورده تازه یک هفته بود شروع ...

😁😁😁😁خاله خانمای اینجا دفعه دیگه نیاین بگین بی قراری بچمون از دندونه ها😬😝😝

ولی خبر خوبی بود واقعا فقط دوسه روز درد دندون دارن؟ 😃من چقد داشتم غصه میخوردم ک بچم باید چ دردی رو طولانی مدت تحمل کنه 😌

خب پس این بی قراریهای همگانی ک افتاده تو بچه هامون برای چیه  

یه پست کاملا عمومی😆😆😆😆 برای اسهال نی نی ها سیب درختی (رنگش فرق نمیکنه) را رنده ریز کنید و بزار ...

عزیزم ممنون از راهنماییت 😙😙

😁😁😁😁خاله خانمای اینجا دفعه دیگه نیاین بگین بی قراری بچمون از دندونه ها😬😝😝 ولی خبر خوبی بود و ...

من دوستم دخترش حدود یک ماه و نیم از پارمیدا بزرگتره.دو ماه پیش دقیقا حالات دخترش مثل پارمیدا بود.گفت دو هفته بعدش دندون در آورد. ولی نمیدونم چرا دکتر ها قبول ندارند در حالی که وقتی هم میبریمشون دکتر داروی خاصی نمیدن

سلام به همه دوستای گلم. من اومدم باکلی غُر واقعا کسی وجایی نداشتم یکم درد دل کنم ماعلیرضارو براچکاپ ...

عزیزم چه‌قدر براتون ناراحت شدم که این‌قدر کلافه‌اید.😘😘😘 کاش دوستی داشتید بهتون کمک می‌کرد یا باهاش بیرون می‌رفتید تا حالتون بهتر شه.  امیدوارم قضیه‌ی پسری به خیری بگذره. 

نازی عزیزم دیشب غرق را شکستیم و برلی اولین بار در این مدت با پسری رفتیم رستوران خیلی بد نبود  ...

👍🏻👌🏻👌🏻 

من خیلی موافقم که آدم هرچه زودتر به روال زندگی قبلیش برگرده. فقط سینما و تئاتر نمی‌شه رفت با بچه که خیلی بابتش حرص می‌خورم. 

2706