2703
2553
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 348698 بازدید | 40783 پست

سلام به همه دوستای گلم. من اومدم باکلی غُر واقعا کسی وجایی نداشتم یکم درد دل کنم ماعلیرضارو براچکاپ کامل بردیم دندون وچشم  وآزمایش کامل   که خداروشکر همه‌چیز خوب بود بعد باباش برده بود به یه دکتر نشون داده بود گفته بود بد ختنش کردن بعدا مشکل براش پیش میاد حالا میخایم به چندتا دکتر نشون بدیم اگه همه نظرشون اینا ببریم دوباره. آوا هم چندروزه شدید گریه میکنه ازساعت 9 تا 12همش گریه میکنه وبغلمه به هیچوجه آروم نمیشه منم مجبورم همش بغلم تابش بدم بغل باباشم نمیره. ازدیروز هم گلاب به روتون اسهال شده. خودمم دوباره میگرنم عود کرده وحشتناک همش حالت تهوع دارم ازسردرد افت فشارمم این روزا بیشترشده. یه چی دیگه سریه قضیه ای بابام یه حرفی بهم زد که خودش هم میدونه چقد دلموشکوندهمش تقصیر زنداداشمه نمیدونم چرا میخاد منو ازچشم بندازه واقعا من که باهیچ کس کاری ندارم الانم واقعا دلم گرفته به هیچ کسی نگفتم حتی همسرم 😭

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
ممنون بچه ها جوون دکتر گفت حشره گزیده چون اولین بار این اتفاق براش افتاد واکنش تند نشون داد ودر درج ...

عزیزم واقعا ناراحت شدم براگل پسر الانم که فصل آلرژی و گزیدگی امیدوارم زودتر خوب بشه

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه دوستای گلم. من اومدم باکلی غُر واقعا کسی وجایی نداشتم یکم درد دل کنم ماعلیرضارو براچکاپ ...

سلام عزیزم. ای وااای چقدر گرفتار شدی...

درباره پسرت، به دکترهای دیگه هم نشون بده، ولی من باشم سعی میکنم تا جای ممکن زیر بار نرم. بچه تو سن بدیه، همین دکتر بردن‌ها هم ممکنه ناراحتش کنه   حالا از دکتر بردن که چاره‌ای نیست، ولی اگه خیلی لازم نباشه دیگه عمل نشه بچه.

با میگرن و گریه‌های دخترت خیلی سخته که... یکی باید کمکت کنه. خانواده همسرت که با هم هستین کمکت نمیکنن؟

سلام عزیزم. ای وااای چقدر گرفتار شدی... درباره پسرت، به دکترهای دیگه هم نشون بده، ولی من باشم سعی م ...

اره عزیزم نمیدونم چیکارکنم خودم به پسرم گفتم نباید کسی جاهای خصوصی آدم وببینه بجز مامان وبابا نمیذاشت دکتر نگاه کنه به باباش میگفت نمیشه زشته کلی باهاش حرف زدم که دکتر اشکال نداره ناراضی شده ولی خب بچم یجوری شد  معلوم بود ناراحته. دخترمم واینمیسته تامیبرنش غوغا میذاره نرفته برمیگرده یعنی رسمانابود شدم این چندروزه 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
2456
اره عزیزم نمیدونم چیکارکنم خودم به پسرم گفتم نباید کسی جاهای خصوصی آدم وببینه بجز مامان وبابا نمیذاش ...

آخخخخی بمیرم برا گل پسر 😟😘

من این مدت زیاد نبودم، اگه گفتی یا نخوندم یا انقدر سریع خوندم یادم نیست، دخترت چرا گریه میکنه؟ دلیلش معلوم نیست؟

برای من آوردن تا حالا ،مبارکت باشه ولی خیلی ریسک کردی... از خرید اپلیکیشن هم این سختره 😄😄😄😄

آره بابا.... اونجایی ک جواب پیاممو چند ساعتی نداد ی سکته ناقصی هم کردم😁😁😁

ولی عکسش ک خیلی خوب شده😀خدا کنه خودشم بدون عیب و نقص و خوشگل باشه

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
فکر کنم تعطیل باشن.اما ان شاءالله که به موقع میرسه دستت و خییییلی هم خوشگل شده

ممنون عزیزم ان شاءالله ولی بعید میدونم امروز دستم برسه حالا دیگه ب شوهرم گفتم کادوت با تاخیر در راهه😄

2714
سلام به همه دوستای گلم. من اومدم باکلی غُر واقعا کسی وجایی نداشتم یکم درد دل کنم ماعلیرضارو براچکاپ ...

سلام عزیزم غرهات ب جونم😀

وای ک چقد بده ی دکتر کارشو خوب انجام نده طفلی ان شاءالله ک نظر بقیه دکترا این نباشه

احتمال داره دندونش باشه یا اگه اسهاله حتما دلپیچه و دلدرد داره بهش داروی دلدرد بده دختر منم دیروز دیگه لثه هاش قشنگ متورم شد خودشو هم از دیروز موش میکنه و دماغش رو چروک میکنه لباشم ی حالتی میکنه ک هم لثه بالا هم پایین کاملا مشخص میشه خیلی بامزه میشه قیافش ولی قشششنگ کلافگی رو میشه دید تو چهره ش... سخته مرحله دندونشون😳

درمورد حرف پدرت دخترا همیشه دردونه بابا هستن تو ک دیگه یکی ی دونشم هستی مطمئن باش قصدش ناراحت کردنت نبوده منم چندباری پیش اومد ک از حرف بابام دلم بشکنه و ب شدت بغض گلومو بگیره ولی بعد میگفتم بابامه اینهمه خوبی کرده حالا کنارش دوتا حرفم بزنه بهم

البته حرف ک می گم مثلا یکیش این بود تو عید ک رفته بودیم شهرستان بابام هی کابینتارو میزد ب هم و دنبال چیزی میگشت منم ده بار رفتم گفتم یواش ملکا خوابه چی میخوای بگو خودم برات پیدا کنم و ازین حرفا.... دیگه سری آخر ک کابینت زد ب هم گفتم بابا چی میخای عصبانی شد گفت عههههههه تو چیکار داری هی دنبال من میای بیدار شد ک شد 😟😟اون قدر ناراحت شدم ک داشتم خفه میشدم

حالا ناراحت نباش باباها خیلی دختراشونو دوست دارن

خدا حاجت ما دلشکسته ها رو نمیده فقط هوای زشتا رو داره یا اونا که بدن

😁😁😁

یعنی الان همه ما ک باردار شدیم و مادر شدیم زشت بودیم و بد😄😄😄😄

دستت دردنکنه واقعا 😁😁😁

توکل کن عزیزم هروقت وقتش باشه خودش بهت میده

😁😁😁 یعنی الان همه ما ک باردار شدیم و مادر شدیم زشت بودیم و بد😄😄😄😄 دستت دردنکنه واقعا 😁😁😁 ...

عزیز دلم من اینو نگفتم ببخشید اگه بد بیان کردم من بحثم چیز دیگه ای بود فقط حرفم این خدا منو رها کردمنم کاری ندارم بهش دیگه

نه سفرو برید حتما ،دیگه انقدرم سخت نیست ،بجاش روحیه تون عوض میشه ،فقط تو ترافیک نباشید ،دختر من ماشی ...

نازی عزیزم

دیشب غرق را شکستیم و برلی اولین بار در این مدت با پسری رفتیم رستوران

خیلی بد نبود 

انشالا ترم تموم بشه یه سفر هم بریم ببینیم پشیمون میشیم یا تشویق میشیم بازم بریم

آخی عزیزم.چقدر فشار را باید تحمل کنی.واقعا هیچی بدتر از شکستن دل آدم نیست.منم پارمیدا تب و اسهال و بی اشتهایی و گریه و نق نق داشت.کلی هم دکتر و آزمایش و اینا. ولی فکر کنم نهایتا از دندون هاشون باشه. نمیدونم والا.حالا من میگرن ندارم ولی چون تب دخترم بالا بود و همسرم شیفت و دست تنها بودم و نخوابیدم و مدام گریه دخترم تو سرم بود شب بعدش یهو ضعف کردم و فشارم افتاد .واااااااقعا درکت میکنم که چقدررر شرایطت سخته

دوستان سلام

من دیروز پسرم بردم دکتر چون صدای نفسش خس خس میکرد گفت سرما خورده

تازه یک هفته بود شروع کرده بودم براش نیم استین میپوشیدم هووف

راستی گفتم تو خواب نا ارومه از دندونشه گفت درد دندون دو یا نهایت سه روز  که بعدشم دندون در میاد

این خاله خانما که میگن هر درد و بیقراری و تبی برای دندون درست نمیگن   

2706