2410
2553
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 348698 بازدید | 40783 پست
بچه ها سفارشم آماده و فرستاده شد😃 البته یعنی تحویل ب پست دادن حالا بستگی ب پست داره ک امروز ارسال ک ...

برای من آوردن تا حالا ،مبارکت باشه ولی خیلی ریسک کردی... از خرید اپلیکیشن هم این سختره 😄😄😄😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها سفارشم آماده و فرستاده شد😃 البته یعنی تحویل ب پست دادن حالا بستگی ب پست داره ک امروز ارسال ک ...

فکر کنم تعطیل باشن.اما ان شاءالله که به موقع میرسه دستت و خییییلی هم خوشگل شده

2456
هممون زحمت کشیدیم ،ویه جوری الان سردرگمیم ،منم انقدر فکر میکنم راجب این موضوع که چی میشه ،چیکار کنم ...

من دیروز با رییس امور اداریمون صحبت کردم خیلی دیدش مثبت بود ولی دید اون مهم نیست. دید مدیرعاملمون مهمه که موافقت کنه یا نه. منم خیلی زحمت کشیدم برای کار، یک معتاد به کار بودم که هر شب تا حدود ساعت هشت و نه سرکار بودم و به شدت کار می‌کردم و خیلی روی انجام دقیق و منظم کار تعصب داشتم و به دستاوردای خوبی هم رسیده بودم، بدون اینکه پارتی داشته باشم. ولی دیگه تا تونستم مشورت کردم و نظرهای مختلف رو سنجیدم و تقریبا تصمیم‌ام رو گرفتم برای مرخصی بدون حقوق. حالا توی سفر پیش رو هم بهش بیشتر فکر می‌کنم. 

هممون زحمت کشیدیم ،ویه جوری الان سردرگمیم ،منم انقدر فکر میکنم راجب این موضوع که چی میشه ،چیکار کنم ...

به نظر من آدم پیش خودش تصمیمش رو می‌گیره همون اول، منتها با مشورت و صحبت‌کردن با دیگران و مطالعه و بررسی خودش رو آماده می‌کنه برای اون تصمیم. شما هر تصمیمی بگیرید با آگاهی و علم و شرایط و بررسی الان‌تون بهترینه. ممکنه بعدها پشیمون بشیم و چشم‌مون باز بشه و بفهمیم اشتباه بوده، ولی این مساله در کنترل ما نیست و ما نمی‌تونیم همه‌ی متغیرهای دنیا رو کنترل کنیم و یا بهشون احاطه داشته باشیم و سهم‌مون فقط همون چندتا عاملی هستن که تحت اختیار ماست. 

مامان لیلی جان من حدود پنج ماهی میشه از سایز چهار پریمااستفاده میکنم ،زیاد فرقی نمیکنه ،تازه دختر من ...

پریما رو از شوهرم پرسیدم گویا ۱۰۰ خریده بوده. ما هم قبل از عید گرفتیم ولی یه بسته. البته الان نگاه کردم چهارپلاسه، نه چهار. اون لهستانی که شما می‌گید هم همسرم گفت ۱۶۰ تومنه. از سایت «آسان‌ خرید با ما» خرید می‌کنه. 

دختر من اصلا تو صندلیش نمیشینه وهمش توبغلمه ،یا داره شیرمیخوره ،یا شیطنت ،بعد جالب اینجاست ،تو روز م ...

پسر منم چندروزیه توی صندلی غذاش نمی‌شینه. منم روی صندلیش رو پوشوندم که یادش بره و یه هفته بعد دوباره بنشونم‌اش. منم همه‌ش تو بغلمه، بهش غذا که می‌دم یه پیش‌بند برای اون باید ببندم، یکی هم برای خودم! 🤣🤣 همون اول قاشق رو از من می‌گیره. من همیشه سه چهارتا قاشق کنارم می‌ذارم. یه دستش قاشقه، یه دستش رو هم ناغافل می‌کنه تو کاسه و من و خودش رو رنگ‌آمیزی می‌کنه 🥴🥴🥴

2714
مامان لیلی جان ،به ما گفتن سی روز بعد بیاید جواب و بگیرید ،گفتن اگه چیزی بود سریع زنگ میزنیم ،اگه نب ...

جالبه! پس چرا من فکر می‌کردم جوابش رو نمی‌دن. حتما اشتباه می‌کردم. 

نه سفرو برید حتما ،دیگه انقدرم سخت نیست ،بجاش روحیه تون عوض میشه ،فقط تو ترافیک نباشید ،دختر من ماشی ...

پسر منم تو خونه بذارمش تو کریر گاهی همین حرکتو میکنه 😂😂😂   تو ترافیک هم کلافه میشه

پسر منم تو خونه بذارمش تو کریر گاهی همین حرکتو میکنه 😂😂😂     تو ترافیک هم کلافه میشه

البته الان که فکر میکنم میبینم نه.... بچه من مشت نمیزنه به سرش، بیشتر دستاشو میماله به سرش و یه کم موهاشو میکشه.

خیلی خندیدم از کار دخترت 😁

2706