2737
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349073 بازدید | 40785 پست
بچه ها جون پسرم تازه از خواب بیدار شد و چند تا از این رویِ پوستش ظاهر شد ، تقریباً دارم میمیرم از ن ...

ای وای ان شاءالله چیزی نیست عزیزم نگران نباش

حشره ای چیزی نیش نزده

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
من هم برای سفر ماشینی از همین میترسم و تو این چند ماه اصلا سفر دور نرفتیم پوسیدیم تو خونه اما احساس ...

امتحان کن تا نکنی نمیفهمی دختر من تو مسافرت عالی بود منم خیلی ترس داشتم ولی خوشحالترین روزاش  تو مسافرت بود کیف میکرداااا😀😀😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه آز خون هم گرفتی؟ چطور بود گریه کرد؟  فکرمیکنم فقط مدفوع نشون بده دقیق نمیدونم

آره آز خون هم گرفت.اگه مسئولی که خون میگیره وارد باشه و با یک بار سوزن فرو کردن خون بگیره بچه خیلی اذیت نمیشه.من یه خانمی بود خیلی وارد بود.گفت شیرش بده اول. بعدش برای وارد کردن سوزن گریه کرد.اما بعدش یه کوجولو ناز کرد و گریه کرد وآروم شد

2728
بچه ها جون پسرم تازه از خواب بیدار شد و چند تا از این رویِ پوستش ظاهر شد ، تقریباً دارم میمیرم از ن ...

آخیییی ایشالا چیزی نباشه. بازوهای بچه منم امروز حدود ده تا نقطه قرمز روشونه. ولی چون همش بیرون لباسه احتمالا پشه خوردگیه.

خونه خودتون بودین؟ جای غریبه نبودین که حشره زده باشه؟

آره آز خون هم گرفت.اگه مسئولی که خون میگیره وارد باشه و با یک بار سوزن فرو کردن خون بگیره بچه خیلی ا ...

عزیزم😢😢😍😍😍

نمیبرمش فعلا ببینم دکتر چی میگه شانس من دکتری هم ک گفتم شبها میادش چندروزی نیستش😕

بچه ها سفارشم آماده و فرستاده شد😃 البته یعنی تحویل ب پست دادن حالا بستگی ب پست داره ک امروز ارسال کنن یا فردا خودش گفت کمی دیر شده

میگم کسی میدونه پست پیشتاز جمعه ها هم میان دم در یا تعطیل هستن؟ 

ممنون بچه ها جوون

دکتر گفت حشره گزیده چون اولین بار این اتفاق براش افتاد واکنش تند نشون داد ودر درجه اول نباید پشه یا حشره ایی توی محیطی که پسرم هست باشه بعد استفاده از دارو توصیه کرد ،هر چند هر دارویی که داد پایه گیاهی داره 

یه حشره کش المنت و فاز برق دار خریدیم

ما خونمون پشه نداره شاید پنجره مطبخ و باز میزارم میاد امکانش هست ازتوری هم عبور کنن بیان داخل؟ 😑😖

خیلی ناراحتم شبیه به تاول یا تبخال ِ و داخلش خون آبه جمع شده و یکیش ترکید خدا میدونه چقد سوز میزنه یه لحظه هم آروم نمیشینه 😖😖

2738
ممنون بچه ها جوون دکتر گفت حشره گزیده چون اولین بار این اتفاق براش افتاد واکنش تند نشون داد ودر درج ...

الهی😳😳😳ولی این جای نیش پشه معمولی نیست تو بهار خیلی حشره های عتیقه پیدا میشه احتمال داره یوقت بیرون بودین چیزی ب لباساتون چسبیده باشه اومده باشه داخل خونه

طفلی مواظب باش نترکن درد هم داره؟ 😟

منم خیلی وقتِ از سایز ۴ پریما استفاده میکنم خیلی یادم نیس از کِی اما چند ماهی میشه ،سایز ۳ روی رونای ...

من از یه سایتی گرفتم به اسم ،ززاگرس از تبریز برام فرستاد ،دلیلشم این بود که تاریخ دار بود وتازه ،تولید شده بود ،از اینجا هر چی گرفتم شش ماه بیشتر تاریخ نداشت. 

عزیزم  خب خوشحالمون کردی با این خبرت  تولد آقاتون هم مبارک باشه آیلین جونم

ممنون عزیزم ان شاءالله حال گل پسرمونم بهتر بشه ماهم خوشحال بشیم😌😌

ایشالا که چیزی نیست ،ولی کار خوبی کردید به دکتر میخواید نشون بدید ،شاید اگزما باشه  که البته طبیعیه... یه پماد مخصوص وشستشو داره

من هم برای سفر ماشینی از همین میترسم و تو این چند ماه اصلا سفر دور نرفتیم پوسیدیم تو خونه اما احساس ...

نه سفرو برید حتما ،دیگه انقدرم سخت نیست ،بجاش روحیه تون عوض میشه ،فقط تو ترافیک نباشید ،دختر من ماشین حرکت میکنه اروم تره ،ولی تو ترافیک اصلا... یه کار بامزه ای که میکنه ،زیاد تو ماشین بمونیم ،دستای کوچولوش و مشت میکنه ،میزنه تو سرش ،انقدر خنده دار کارش ،دستم ومیزارم روس سرش ،که بزنه تو دسته من ،اعصابش خورد میشه... 😄😄😄

2706