2733
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349010 بازدید | 40785 پست
امروز رفتم برای پسرم کمپوت گلابی خریدم که مثلا بچه رو از یبوست نجات بدم، موقع باز کردن در آسان بازشو ...

آخی عزیزم.باید به خاطر نی نی بیشتر مواظب خودت باشی.ان شاءالله زود خوب بشه دستت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست جونا سلام 

امروز رایان از خواب بیدار شد ... شبش هم خوب خوابیده بود ... مثل همیشه داروی رفلاکسشو دادم و یپوشکشو عوض کردم ... یه ساعت بعد داروش بهش لعاب برنج دادم و یکم بعد تو پوشکش پی پی کرد ... معمولا نمیکنه و عادت داره که سرپاش کنم تا کارشو بکنه ... خلاصه شستمش و توی خشک کنش پیچیدم و گذاشتمش روی تختمون تا پوشکشو جمع کنم و دستامو بشورم اومدم دیدم یه کوچولو باز پی پی کرده تو پارچه ی خشک کنش ... دوباره شستمشو و پوشکش کردم یه نیم ساعتی تو روروئکش بود تا شروع کرد به نق نق و شیر میخواست شیرشو درست کردم بهش دادم با اشتها تا تهش خورد ... و داشت میخوابید مثل همیشه که یهوو کل شیرو بالا آورد ... بعدشم خوابید ..‌. 

به نظرتون مریض شده؟؟؟؟ ببرمش دکتر؟؟؟آخه مدل وقت دادن دکترش اینجوریه که باید نهایتا تا نیم ساعت دیگه فرصت دارم تا واسه امروز ازش وقت بگیرم ... نمیدونم چه کنم ... نظرتون چیه؟؟؟

عاااااااالیه کدبانووووو ... دست مریزاااااااد بهتون که اینهمه هنرمندین ... تولد گل قشنگ باغ زندگیتون ...

ممنون عزیزم بابت تعریف. قربونت ممنون سلامت باشی عزیزم 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
2728
قاطی کردم عزیزم انشالله واکسنش به اسونی بگذره براهردوتون

فدات عزیزم امروز بردم واکسن زدیم فعلا که خوبه البته استامینافون دادم ولی پاشوتکون میده دردمیکنه😔

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
مرسی،بیا دستورتکمیلشو بگم ،حافظم که سر جاش نیست نصف نیمه گفتم خخ،،،،برنجو بزار بپزه نرم بشه اصلا نمک ...

دست گلت دردنکنه حتما درست میکنم وای منم بعدزایمان کم حافظه شدم 😅

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁

بچها آوا روبردم براواکسن خداروشکر فعلا خوبه استامینوفن دادم بهش ولی پاش دردداره تکونش میده. قدووزنش کرد دخترم تپل شده 7500 بود وزنش قدشم 65. علیرضا هم مراقبت داشت قدش 103 ولی وزنش کم بود 16.500 گفت وزنش کمه چیکارکنم وزنش خوب شه قبلا براقدش حرص میخوردم یه مدت افت کرد حالا وزنش😤 معاینه چشم هم کرد گفت خوبه ولی چون عمو وباباش وعمش ضعیفی زیاد دارن گفت ببر زیرنظرچشم پزشک 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
2738
ممنون عزیزم، دست راسته. دیدی آدم خودش باورش نمیشه تو یه ثانیه و یه لحظه غفلت چه دردسری درست کرده؟! ...

ستاره جوووون بلا بدور باش ازتووون ،اینطوری که خیلی سخت تر شد ،ایشالا زودتر سلامتیتون وبدست بیارید... کمپوت گلابی بی ادب 

ممنون گلم 3ساله کارمیکنم دیگه براجشناخودمون درست میکنم انشاءالله براسالگرد ازدواجمون میخام برااولین ...

آفرین به شما که اینقدر باسلیقه هستید ،تولد پسرتووون مبارک باشه ،ایشالا خوشی وشادی همیشه باهاتون عجین باشه... 

2706