2410
2553
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 348698 بازدید | 40783 پست
سلام باد عزیز،تولدت مبارک باشه دیروز ندیدم شرمنده،انشالله ک سالیان سال در کنار خانوادت باخوشی سر کنی ...

ممنونم عزیزم این چه حرفیه؟؟؟ انشالله شما هم در کنار خانواده ی مهربونتون زندگی طولانی و شادی داشته باشید!❤️

منم این روزا درگیر تعمیر خودمم!!! دندون پزشکی و دکتر زنان و غدد و طب فیزیکی و ...... از هیچ کدوم هم چیزی در نیومد شکر خدا البته به جز دندون پزشکی که چند تا پوسیدگی سطحی داشتم و دارم به نوبت میرم پر میکنم. بدن درد شدیییید و سردرد و درد مفاصل داشتم که به روماتیسم شک کردم و دکتر هم همینطور و آزمایش دادم که شکر خدا نبود. دکترامروز مفت یه سندروم نمیدونم چیچی هست که بعد زایمان بعضی‌ها دچارش میشن و درد شما هم از همینه. و بیخوابی و بچه بغل کردن و... تشدیدش میکنه. پیش خودم گفتم پس تا حد اقل دو سال دیگه ادامه داره....😐

ولی خبر خوب این که شکر خدا بزنم به تخته از وقتی امپرازول رو برای دخترکم شروع کردم بالا آوردنش خیلی حیلی کم شده. دکتر میگفت اشتهاش هم برمیگرده. که البته هنوز برنگشته. فقط بدی امپرازول ساختین اینه که همه جا قابل اعتمادش گیر نمیاد و از طرفی تاریخش یک ماهه هست. یعنی نمیشه بگیرم و چند تا با خودم ببرم. به جاش پودر نکسیوم داده دکتر که اونم به بدبختی نصف اون مقداری که دکتر نوشته پیدا کردم. 

خلاصه این طوری. 

🌺🙏🏻❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز رفتم برای پسرم کمپوت گلابی خریدم که مثلا بچه رو از یبوست نجات بدم، موقع باز کردن در آسان بازشو انگشتم برید. دیدم توی مفصله، پوستش قشنگ باز مونده، بچه رو گذاشتم پیش مامان بیچاره‌م که خونه ما بود رفتم بخیه زدم اومدم   

حالا یه دستی شدم. بیچاره مامانم با کمردرد و قلب ضعیف باید تو بغل کردن و شستن بچه کمکم کنه. هرچند همینجوری کلی بغلش کردم، ولی شستن رو نمیتونم، کلا مامانم باید انجام بده. از فرداشب هم میفته گردن شوهرم احتمالا!

اینم قصه امروز ما شد. حالا خوبه چیز مهمی نبود خداروشکر، فقط پوست باز شده بود.

بعد دکتره برام ده تا دونه آنتی‌بیوتیک سیپروفلوکساسین نوشت. دو بار هم گفتم بچه شیر میدم، گفت مشکلی نداره. ولی سرچ‌ کردم دیدم همچین هم بی‌مشکل نیست انگار. موندم چه کنم، نخوردم. الان رفتم یه دونه سفالکسین خوردم! گفتم این باز زیاد ضرر نداره...

2720
اینم کیک وژله خودم درستیدم روشم برادرشوهرم خطاطه باشکلات وقیف اسم علیرضا رونوشت عالی شد بچها

عاااالی عزیزم میشه درمورد خامه کشی رو کیک توضیح بدی من با این قسمتش مشکل دارم ممنون .مباااااارکه کدباااانو افررررین 

امروز رفتم برای پسرم کمپوت گلابی خریدم که مثلا بچه رو از یبوست نجات بدم، موقع باز کردن در آسان بازشو ...

ووووای عزیزم بلا دوره دست راست یا چپ؟؟؟ان شالله زودی خوب شی .کاش یکم روغن زیتون میدادی بهش .خداروشکر بخیر گذشت .مادره دیگه دیدی چقد جالبه تو بخاطر پسرت اینجور شدی و زحمت .و مادرت بخاطر تو زحمت .این است قصه روزگاااااار جالبه خییییلی .کمپوت اناناس و اب اناناس بخور سریع خوب میشی گلم

2714
ووووای عزیزم بلا دوره دست راست یا چپ؟؟؟ان شالله زودی خوب شی .کاش یکم روغن زیتون میدادی بهش .خداروشکر ...

ممنون عزیزم، دست راسته. دیدی آدم خودش باورش نمیشه تو یه ثانیه و یه لحظه غفلت چه دردسری درست کرده؟!

روغن زیتون و بادام هم میدیم بهش. همه کارای ممکن رو داریم انجام میدیم. فقط دخترخاله‌م میگفت بارهنگ خیلی خوبه که هنوز ندادم بهش.

عاااالی عزیزم میشه درمورد خامه کشی رو کیک توضیح بدی من با این قسمتش مشکل دارم ممنون .مباااااارکه کدب ...

من همیشه بااین روش درست میکنم الان نزدیکه 3ساله اولاش خراب میشد روکیکم آب میشد ولی انقد کارکردم. تا درست شد بهنرازخامه قنادی های آماده اس حتما امتحانش کن

امتحان کن 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
ماشالله... فکر نمیکردم انقدر حرفه‌ای کار کنی. عاااااالی. هزار ماشاءالله بهت

ممنون گلم 3ساله کارمیکنم دیگه براجشناخودمون درست میکنم انشاءالله براسالگرد ازدواجمون میخام برااولین بار بافوندانت کارکنم ببینم اون چجوریه حتما عکسشو میدم البته تیرماهه😅

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
ممنون گلم 3ساله کارمیکنم دیگه براجشناخودمون درست میکنم انشاءالله براسالگرد ازدواجمون میخام برااولین ...

عاااااااالیه کدبانووووو ... دست مریزاااااااد بهتون که اینهمه هنرمندین ... تولد گل قشنگ باغ زندگیتون مبار ... انشاالله همیشه و همیشه اتفاقای قشنگ زندگیتون رو جشن بگیدین و دلشاد باشین

2706