2733
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349044 بازدید | 40785 پست
مال منم بالا بود دکتر گفت دو هفته به رژیم نگیر و برو آز بده رفتم خوب بود . الان همه چی میخورم ولی به ...

آخه من با کم‌ترین مقدار برنج وقتی قندم رو اندازه می‌گیرم می‌بینم قندم بالا رفته. با ماکارونی و اینا که هیچی، می‌چسبه به سقف. شوهرم هم می‌گه خیلی سخت می‌گیرم، نمی‌دونم راستش.  

بچه ها من تازگیا دیگه شبا بااینکه خیلی خوابم میاد نمیتونم درازبکشم بخوابم هروقت درازمیکشم نی نی تو پ ...

آره نی نی منم وقتی دراز به پهلوها ضربه میزنه، گاهی یه کم به پشت متمایل میشم یا پهلوم رو عوض می کنم، ولی اگه ببینم فرقی نکرد دیگه اهمیت نمیدم میخوابم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامانای خوشگل وای من از چهارشنبه تا حالا وقت نکرده بودم بیام اینجا، چقدر صفحه و مطلب نوشته بود ...

خسته نباشی عزیزم ؛آره دیگه نیست به منم گفت پریناتال بگیرم ؛برات عکسش و میفرستم 

چه جالب ما دوروز با هم اختلاف داریم . بهتره بچه نیمه اولی باشه یادوم؟؟؟ من دوس دارم اخر شهریور دنیا ...

آره تاریخ طبیعی من 7/7 بود خیلی باحاله ولی خب من سز میخوام

من نیمه اول و دوم برام مهم نیست فقط ماه شهریور خیلی خوشایندم نبود ک دیگه خواست خدا بود نی نیم شهریوری بشه😊

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
2728
خاک شیر گرمیه؟!! حلوا نشاسته یه کم بهش میاد گرمی باشه البته    

ن خاک شیر خنکه ولی برای الان خوب نیست بخوریم آخرای بارداری برای تسریع زایمان و لیز شدن رحم میخورن اون بهارنارنج و نشاسته هم ک گرمه

آخه من با کم‌ترین مقدار برنج وقتی قندم رو اندازه می‌گیرم می‌بینم قندم بالا رفته. با ماکارونی و اینا ...

خیلی تاثیر داره ؛برنج وماکارونی ؛ولی من ناهار اکثرا برنج میخورم ؛چون سیر نمیشم ؛من حتی برنج وآبکشم کردم فرقی تو قندم نداشت ،ولی قرص میخورم خیلی کنترل میکنه ؛ولی شما چون قرص نمیخوری ؛کنترلش سخت میشه ؛ولی اگه چیزی دلت میخواد بخور ؛من اعتقاد به لک وسیاه شدن ندارم ؛ولی چندتاقاشق بخور گناه داری عزیزم ؛منم هوس لوبیا پلو کردم با سالاد شیرازی وسبزی خوردن 😄😄😄برنج وشب نخور 

بچه ها من تازگیا دیگه شبا بااینکه خیلی خوابم میاد نمیتونم درازبکشم بخوابم هروقت درازمیکشم نی نی تو پ ...

برای منم این‌طوریه و جالبه که فکر می‌کنم جاش تنگه. من وقتی لگد می‌زنه یه‌کم جا‌به‌جا می‌شم تا جاش باز بشه. 

2738
خیلی تاثیر داره ؛برنج وماکارونی ؛ولی من ناهار اکثرا برنج میخورم ؛چون سیر نمیشم ؛من حتی برنج وآبکشم ک ...

عزیزم! چشم درست می‌کنم یه‌مقداری می‌خورم. شما هم بخور نوش‌جون‌تون باشه. 

آیلین جان از بالا یه سگک می‌خوره و بیشتر سینه میاد بیرون. من دوست دارم سوتین باز باشه و اگه یقه‌ی با ...

آهان میدونم چ مدلی میگی

آره من خواهرم میگفت با سوتین 70 رفتم بیمارستان برای سز برای مرخص شدن دیگه اون اندازش نبوده چون سینه رگ میکنه شیر میاد سفت و بزرگ میشه

و سوتین تنگ هم نباید استفاده بشه چون هم دردناکه هم جلوی رگ کردن سینه رو میگیره ی مدت باید بدتیپ باشیم دیگه😄

آهان میدونم چ مدلی میگی آره من خواهرم میگفت با سوتین 70 رفتم بیمارستان برای سز برای مرخص شدن دیگه ا ...

آره من بهترین مارک‌های سوتین رو هم رفتم دیدم. اصلا قشنگ نیستن، از همین مدل‌های «کرست مادام» بودند که خدابیامرز مادربزرگم استفاده می‌کرد! 🙄

من امروز رفتم سونوی سلامت جنین، خدا رو شکر خوب بود. پسرم با پراب سونوگرافی بازیش گرفته بود &nbs ...

ای جووونم 😀😀😍😍😍

وای خدا من از آنومالی دیگه نی نیمو ندیدم😢😢😢

خداکنه دکترم یکم بیاد ی سونوی حسابی برام بنویسه برم نیگاش کنم قربونش برم حتما خیلی بزرگتر شده ضربه هاش ک اینو میگه😍😍😍😃😃😃

بچه ها جونم سلام نظر شما درباره قنداق کردن بچه چیه؟ ب حرف قدیمیا گوش میکنید یا جدید ک میگن قنداق نکن ...

منم تصمیم دارم قنداق کنم مخصوصا شبها موقع خواب. خیلی آروم نه اونجوری سفت و سخت... قنداق نخی هم خریدم فکر کنم برای سه ماه اوله.

هر لحظه را باید لذت برد، زندگی کرد.
2706