2733
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349008 بازدید | 40785 پست
من نمیرم بخونم که پشیمون نشم      ولی این همه آدم زایمان کردن مگه چی شده؟ خوشبختان ...

من شخصا اعتقادم اینه ک زایمان ی چیز خیییلیییی شانسیه یکی طبیعی ب بهترین نحو زایمان میکنه یکی سزارین یکی تو بدترین بیمارستان ولی راحت و بدون مشکل و اون یکی تو بیمارستان خصوصی و هزارتا مشکل

فقط باید از خدا بخوایم ک راحت بگذره چ سزارین چ طبیعی.... هرچند اگه درد نداشت ک مقام مادر اینهمه عزیز نبود😍

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
پس من دارم ميرم تو شش ماه 😍😍  اووخييي چقدر زود گذشت 😁 شنيدم ماه هاي آخر خيلي دير ميگذره 🤰 ...

عاااااقاااا من حسابی گیج شدم الان من تو شیش ماهم خوووب؟؟؟ ولی درواقع پنج ماه و خرده ایم

حالا من سوره ماه شیشم رو بخونم یا سوره ماه پنجم رو؟؟؟ تا الان ک همش ی ماه عقب بودم یکی دوروز پیش تو نی نی بان رفتم دیدم نوشته بود ب سه ماهه سوم بارداریتون رسیدین 😰😩گفتم واااای مگه میشه

واقعا زود گذشت انگار دیروز بود بی بی زدم زار زار گریه میکردم از ذوق😀😀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هردوش خیلی ترسناکه😢😢😢راه دیگه ای برا دنیا اومدن نی نی وجود نداره ؟؟؟😬😂 ولی خب من ترجیح میدم بی ...

خخخخ یکی نوشته بود کاش میشد بچه از دهنمون میومد بیرون ب جان خودم تصورش کردم تموم دل و روده و معدم میخواست بیاد تو حلقم فکرکن آدم با ی حالت تهوع کوچیک چ حالی پیدا میکنه حالا دیگه  بچه هم ازش بیاد بیرون😷😂

بهترین جا همون خود نامردشه😀😃

2728
چرا ي راه ديگه هم داره ، ميتوني تف كني بيرون 😝😝😂😂🤣🤣🤣 شوخي كردم ببخشيد 😜😜 انشاالله هر طور ك ...

کاش ب راحتی تف کردن بود😂😂😂

ان شاءالله عزیزم 

بچه ها به شما بعد از سونوي آنومالي سونوي ديگه اي دادن؟ دكترم به من گفت 5 هفته بعد دوباره برو آنومال ...

من تو لک لک دیدم ک آنومالی دوم هم هست ولی برای من ننوشتن و دکتر سونو و دکتر خودم هم برای 28 هفته گفتن سونو رو

بچه ها شما چقد میرید دکتر... من استرس میگیرم خووو😕

من فقط ی دکتر میرم اونم قربون نرفتنم انگار ن انگار ریییلککککس

ی دردایی هم دارما کم پیش میاد ک بدون درد و راحت باشم ولی خب نمیدونم چرا دکتر نمیرم البته دردام طبیعیه وقتی تحقیق میکنم درموردشون

سلام دوستای گلم خوبین من امروز رفتم دکتر سونو وضعیت جنین وطول سرویس بوده ماما اشتباه گفته بود به من ...

بسلامتی عزیزم ان شاءالله سالم باشه😍

ني ني من ي روزايي خيلي كم ميشه حركاتش  ي روزايي هم انقدر زياد ميشه انگار داره فوتبال بازي ميكن ...

دقیقا مثل نی نی من... بعضی وقتا ساکت ساکت بعضی وقتام برای خودش بزن و بکوب راه میندازه جیگر مامان😃

2738
خخخخ 😂😂😂 اين جملتو شب برا همسرم خوندم 😂😂😂😂 ميگه شوهراي بنده خدا از صبح تا شب سركارن خسته  ...

آخه مردا از هم دفاع نکنن پس کی بکنه😁😁مثل شوهر من هر فیلمی تو تلویزیون میبینه زن و شوهره باهم دعواشونه بدون اینکه بدونه قضیه چیه میگه بزنش بزنش دیگه بی عرضه 😂😂😂

اینقدر میخندم حالا خودش دست بزن نداره روحیشم لطیفه ها ولی تا ب این قسمت میرسه اینجوری میگه😝😝

والا شوهر من تا سه سرکاره بعد میاد میخابه تا شیش اینا... بعدشم باورت میشه دوباره دوازده ک میشه خوابش میگیره و زود خواب میره البته کلا خبردارم ک کار نظامی سخته و کاری بهش ندارم ولی حرصم میگیره😬حالا از ماه رمضان تا حالا من عصرا نمیخوابم ی کم انگاری بهتر شده خوابم😀

چ خوب منم شنيدم از رو شكم اندازه ميگيرن ببينن چقدر رشد كرده ولي واس من تا حالا انجام ندادن

جدی؟ حالا من خودم خیلی این روشو قبول ندارم آخه من خودم قبلا شکم داشتم😕

نمیدونم والا شاید تجربه داره مامام

سلام آيلين جون  اينقدر ب مرگ و ابنجور چيزا فكر نكن  ب چيزاي قشنگ  وسايل ني ني ، رو ...

خخخخخ دست خودم نیس چیکارکنم

نی نیمو ک دوست دارم عاشقشم هستم ولی از اونجا ک عاشق شوهرمم هستم و تو بارداری هم بیشتر شده عشقم.... بیشتر ب این فکر میکنم ک نکنه نی نی بینمون سردی و فاصله بندازه... نکنه از هم دور شیم آخه خواه ناخواه وقت برای عشق بازی و قربون صدقه رفتن و شوخیای دونفره دیگه نیست

من از الان از شوهرم قول گرفتم ک حتی اگه من وقت نداشتم بهش محبت کنم اون نسبت بهم سرد نشه فعلا ک قول داده اگه بعد از زایمان یادش نره😬

واااي چقدر عاليييي  كاش منم اينقدر راحت زايمان كنم 😍😍👍🏻👍🏻 هر چي ميكشيم از استرسه 😁

اریسا جون و اونایی ک قصد دارین طبیعی زایمان کنین دوست من بچه اولش بود و طبیعی راحت زایمان کرد و خیلی راضی بود

ب من گفت ک ماه آخر همش چای میخک میخورده حالا شما تحقیق کنید ببینید اگه واقعا خوبه بخورید

آیلین جان حق با شماست، خیلی ناراحت‌کننده است. من خودم توی این دوره تلاش می‌کنم به موارد ناراحت‌ ...

آره واقعا منم دیگه نگاه نمیکنم مخصوصا ماه عسل رو😬

2706