2726
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 348945 بازدید | 40784 پست
عزيزم نميدونم تجربه سركلاژ ندارم  در مورد دردت هم با دكترت مشورت كن  من درد زياد ندارم و ...

الان سه روزه درد کمرودلم شروع شده من بخاطر اینکه اندومتررحمم ضخیم بود دکترم میگه هرلحظه امکان سقط داری کلا ناامیدم 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من چندتاسوال دارم. 1.کمردردودل درد شدید خطرناکه باوجود اینکه شیاف میزدم 3روزه تموم شده   2. سر ...

سلام. کمردرد و دل‌درد شبیه درد پریود توی ماه‌های اول اتفاق می‌افته و ممکنه طبیعی باشه ولی بهتره بری اورژانس که براتون چک کنند. بیمارستان صارم همیشه یک پزشک متخصص زنان توی اورژانسش داره. ضمن این‌که من الان ماه چهار هستم و از حدود هفته‌ی هشت به خاطر خونریزی شیاف استفاده کردم تا حالا. دکتر اجازه نداد قطعش کنم. کاش یه تماس با دکترتون بگیرید و این مساله رو بهش بگید. 

2. سرگیجه ممکنه به خاطر فشار پایین باشه که توی ماه‌های اول اتفاق می‌افته. تجربه‌ی استخوان درد رو نداشتم. 

من دو سه هفته پیش سرکلاژ شدم، یک شب بستری دا ه و حداقل سه چهارروز استراحت کامل (دکترتون مدتش رو بهتون می‌گه)و بعدش هم تا حدود  ده روز یا دو هفته استراحت نسبی. البته من به خاطر جفت پایین باید باز هم استراحت کنم. 

4. من اوایل فقط اسید فولیک، بعد از خونریزی آسپرین هم اضافه شد. بعد فیمیبیون یک. الان هم فیمیبیون دو، اسید فولیک، آهن و کلسیم دی. دکتر بر اساس آزمایش‌تون بهتون دارو می‌ده. ممکنه برای شما کمی متفاوت باشه. 

من سربچه اولم خیلی  راحت بودم هم دوران بارداریم هم زایمان سراین یکی تاحالا که واقعا اذیت شدم&nb ...

عزیزم ناامید نباشید.😘 شرایط من هم از ابتدا خیلی سخت بود ولی این عشق کوچولو رو از خیلی اتفاقات گذروندم که اگر بخوام براتون بگم حوصله‌تون سر می‌ره. 😀 دوای دردم استراحت و آرامش زیاد و مراجعه‌ی دایمی به پزشک بود. من سر اون خونریزی علایم درد شدید کمر و شکم داشتم، برای همین می‌گم بهتره به دکتر مراجعه کنید که خیال‌تون راحت شه و حتمن بهش بگید که شیاف‌تون رو قطع کردید. فقط آرامش‌تون رو حفظ کنید، نی‌نی که انشالا به سلامتی و دل خوش دنیا اومد همه رو فراموش می‌کنید. 😍😍 بچه‌ی اول‌تون چندسالشه؟ چه کار خوبی کردید باز هم بچه‌دار شدید، اطرافیان من همه یک بچه دارند.  

من ك خودم الكي حرص ميخورم  ي روز ميگم سينم شل شده ي روز ميگم دماي بدنم اومده پايين ي روز ميگم ...

الکی به خودت عذاب میدی ؛من زدم به بیخیالی ؛من سر کارم تمام وقت دیگه نمیرم پاره وقت میرم برام سخت شده ولی بیشتر کتاب میخونم 😄😄😄😄حواسم پرت بشه ؛راستی خودت متولد چه ماهی هستی ؟؟؟

عزیزم ناامید نباشید.😘 شرایط من هم از ابتدا خیلی سخت بود ولی این عشق کوچولو رو از خیلی اتفاقات ...

ممنون گلم خیلی باحرفات آرومم کردی. بچه اولم پریروز رفتن تو4سالگی. چون شرایط رحمم ناجوربود ذخیره تخمدان هم اومده بود پایین دکترم گفت اقدام کن. امیدوارم همه به خوبی زایمان کنیم ودوران بارداری وبه اتمام برسونیم

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
الکی به خودت عذاب میدی ؛من زدم به بیخیالی ؛من سر کارم تمام وقت دیگه نمیرم پاره وقت میرم برام سخت شده ...

منم مرخصی بدون حقوق گرفتم و نمی‌رم. توفیق اجباری شده، استرس‌های محیط کار بهمون منتقل نمی‌شه. 😀

2706