2410
2553
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 348699 بازدید | 40783 پست
این که شوهر و بچه داره که دیگه زیادی عجیبه! فکر کردم حالا تنهایی بهش فشار آورده یه همچین آدمایی ر ...

منم همیشه میگفتم چقد عجیبه مرد یا زنی که زندگی دارن خیانت میکنن ولی الان‌دیدم 😔همسرم گفت اگه تکرار کنه حتما میگم چون خودمون کم مشکل نداریم اینم میخاد اضافه شه ،

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁

[QUOTE=217237154]بچه ها ،اپارتمانی که توش میشینیم ،۱۰ واحد ،یکی از همسایه ها اجاره داده ،به یه خانم مجرد که دوتا سگ د ...[/QUOTE

وای منم کلا از سگ‌ وگربه میترسم یعنی نزدیکم بشن فکر کنم سکته بزنم ،مردم چقد بی ملاحظه شدن خوب بگو اون دوتا رو بفروش یدونه از این گوگولیا بگیر😁

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها ،اپارتمانی که توش میشینیم ،۱۰ واحد ،یکی از همسایه ها اجاره داده ،به یه خانم مجرد که دوتا سگ د ...

همسر منم همش نگرانه یه وقت تو ساختمون سگ نیاد. خیلی حساسه به این موضوع. واقعا جاش نیست خوب، خود حیوون هم اذیت میشه.

بچه ها ،اپارتمانی که توش میشینیم ،۱۰ واحد ،یکی از همسایه ها اجاره داده ،به یه خانم مجرد که دوتا سگ د ...

ای وای چه سخت.من اگه بودم پرس و جو میکردم که کجا باید زنگ بزنم .یه شکایت هم تنظیم میکردم😊

2720
منم همیشه میگفتم چقد عجیبه مرد یا زنی که زندگی دارن خیانت میکنن ولی الان‌دیدم 😔همسرم گفت اگه تکرار ...

یه بار چند سال پیش سوار تاکسی شدم، دو تا دختر دیگه هم سوار بودن، یکیشون جلو یکی عقب. اون جلویی به بهانه حرف زدن با دوستش که عقب بود برگشت دستشو گذاشت روی پشتی صندلی راننده. تا آخر دستش همونجا موند!

با راننده هم خیلی صحبت میکرد، راجع به کرایه و اینکه میصرفه یا نه و ... بعد زنگ زد به یه مردی، هی می‌گفت چرا فلان کارو که من گفتم نکردی؟ از زنت ترسیدی؟ حالا دیگه باید حرف زنتو گوش بدی؟

از حرفاش با این یکی دختره هم معلوم بود مرده آشناشونه، فامیل و اینا نیست. واااای میخواستم خفش کنم. دلم میخواست یه چیزی بهش بگم، ولی میدونستم حریف دهن دختره نمیشم. چندشششش

یه بار چند سال پیش سوار تاکسی شدم، دو تا دختر دیگه هم سوار بودن، یکیشون جلو یکی عقب. اون جلویی به به ...

میدونم هممون زن هستیم ولی من ب شخصه معتقدم همه فسادهای اخلاقی از تو گور زنا بلند میشه اصلا هم زن ستیز نیستم ولی میگم مرد هرچقدرم بد و خائن و هیز باشه وقتی هیچ زنی بهش پا نده برمیگرده سمت زن خودش ب ناچار هم ک شده با زن خودش عشق و حال میکنه ولی متاسفانه زن و دخترای هرزه و عقده ای و کمبوددار خیلی زیادن و زیادترم دارن میشن خدا کمکم کنه من زندگی کسی رو خراب نکنم از این مدل حرف زدن خیلی میترسم ک یوقت خدا تو موقعیتش قرارم‌ بده و کم بیارم و شیطون بره تو جلدم چون بازم معتقدم اگه کسی یکی رو قضاوت کنه حتما تو همون موقعیت گیر میکنه 🤕🤕پناه بر خدا

فقط نظرمو گفتم خدایا غضب نکن لطفا🥺🥺😟😟

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
ای وای چه سخت.من اگه بودم پرس و جو میکردم که کجا باید زنگ بزنم .یه شکایت هم تنظیم میکردم😊

والا پلیس آوردن ،نفهمیدم چی شد ،فقط جلسه ساختمون گذاشتن ، گفتن یا سگ ها تو میبری ،که تو ساختمون نباشه ،یا یکماه فرصت داری که بری ،یا اگه نری استشاد جمع میکنیم ،بلندت میکنیم ،اونم گفته یکماه پامیشم ،اونا طبقه سوم هستن ،تازه ساختمون ما آسانسور نداره ،مدام هم داره این سگ ها رو دعوا میکنه ،داد میزنه سرشون که صدا نکنید ،برو اونجا بخواب ،باور کنید دلم برای سگ ها میسوزه ،خلاصه که اگه کسی بهم میگفت سگ دارن همسایه ها اذیت میشن ،من باور نمیکردم میگفتم حساس هستن الان که خودم تجربه کردم ،واقعا میگم حیوان ها اذیت میشن ،صداشون خیلی بلند ،دوتایی زوزه میکشن فکر میکنی تو جنگل زندگی میکنی ...

یه بار چند سال پیش سوار تاکسی شدم، دو تا دختر دیگه هم سوار بودن، یکیشون جلو یکی عقب. اون جلویی به به ...

شوهرم چندباری بهم گفته میخام برم اسنپ کار کنم گفتم حق نداری بری تو اسنپ زنا شمارتو دارن گیر میدن بهت بدبختم میکنی🤣🤣خودش هی میگه ای دادبیداد تو یعنی منو نمیشناسی میگم چرا تورو میشناسم ولی تو زنارو نمیشناسی😬😬

2714
والا پلیس آوردن ،نفهمیدم چی شد ،فقط جلسه ساختمون گذاشتن ، گفتن یا سگ ها تو میبری ،که تو ساختمون نباش ...

وااااا این بنده خدا فکرکنم خودآزاری داره خب وقتی داد میزنه سرشون هی میگه صدانکنید پس چرا نگهداری میکنه اصلا؟ اونم دوتا🤔🤔🙄

من کلا طاقت آپارتمان رو ندارم حالا همسایه سگ دار هم ک تصور می‌کنم فراری میشم احتمالا🤭

میدونم هممون زن هستیم ولی من ب شخصه معتقدم همه فسادهای اخلاقی از تو گور زنا بلند میشه اصلا هم زن ستی ...

آیلین جان ،من مرد اینطوری هم دیدم ،یه همکار داشتم ،که زن اش هم بود سر کارمون ،بخدا از دستش امان نداشتیم ،وقتی زنش میرفت خونه ی مامانش ،یا نمیومد پدرمون و در میورد ،مسئول آتلیه هم بود ،کارمون زیر نظر اون بود ،به همه پیشنهاد میداد ،رد میشد خودش و میمالوند  یه کارایی ،بعد با بچه ها قرار گذاشته بودیم وقتی میریم از شرکت باهم بریم که باهاش تنها نباشیم ،یه دفعه به یکی از بچه ها میخواست تجاوز کنه ،زنش خوشگل ،مهربون ،دیگه رفت از شرکت ،برادرم یه جا اتفاقی دوستش کار میکرد اون و میشناخت ،بعد گفته بود یکی هست امان به هیچ زن و دختری نمیده ، طراحی میکرد تو مشهد میگفتن هر شب یکی و میاره به اسم دختر خاله ،دختر دایی و....دوتا هم بچه داره الان ولی هنوز به کثافت کاری هاش ادامه میده ،زنشم نه بویی برده ،همیشه هم میگه بخاطر پاکی همسرم باهاش ازدواج کردم 

میدونم هممون زن هستیم ولی من ب شخصه معتقدم همه فسادهای اخلاقی از تو گور زنا بلند میشه اصلا هم زن ستی ...

خوب اگه مردها همشون پاک باشن، هرچی زنا پا بدن تحویل نمیگیرن. زنها هم مجبور میشن سرشونو بندازن پایین مثل آدم زندگی کنن 🤣😁

مشکل از هر دو طرفه. تازه به نظر من که تعداد مردای بد خیلی بیشتره.

🥲ناراحت کنندس اینجور رفتارا واقعا آدم میمونه چیکار کنه یا چی بگه خدا کنه پاک بمونیم 🙏حالا من همیشه به همسرم میگفتم به شوخی ژذاب لهنتی(جذاب لعنتی )حالا راه میره و میگه ژذابتون اومدمیبینی دروغم نمیگم، گفتم جنبه نداری دیگه هیچی بهت نمیگم 😒😒😒

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁

بچه ها من امروز رفتم دکتر زنان جواب سونو رو بردم و برای همون دونه هایی ک رو بدنم زده بعد میدونید دیروز رفتم حموم داشتم خودمو میشستم احساس کردم یکی از دونه ها خیلی بزرگتر شده همینجوری کرمش افتاد ب جونم ک امتحان کنم ببینم کنده میشه یا سفت و زگیل ماننده؟خلاصه امتحان کردیم و کنده شد و از همون دیروز حدود ساعت ۳ تا دوساعت پیش ازش آب میومد🥴🥴🥴🥴🤕🤕🤕🧐🧐خیلی عجیب بعد خوبی ک این قضیه داشت این بود ک تو مطب هم لحظه ای ک خوابیده بودم رو تخت دکتر ببینتم ی قطره بزرگ آب ازش اومده بود و دکتر دید گفت این تبخال و زگیل نیست از اونا ک آب نمیاد کلی هم درد و سوزش داره ولی تو اصلا درد هم نداری😐نامه داد ببرم دکتر پوست اون ببینه میتونه تشخیص بده ک چ کوفتی هست گفت هنوز تشخیص ندادم ک چیه برو دکتر پوست هم ببینه بعد اگه لازم شد بدیم نمونه برداری خیلی کلافه و خستم از طرفی فکرم رفته رو سرطان پوست ی سرچ کردم دیدم ی نوعی از سرطان پوست رو ناحیه تناسلی میزنه ک گاهی ممکنه یکی از دلایلش اشعه های رادیوتراپی هم باشه منم ک ازین ناحیه اشعه گرفتم ولی خب ده سال گذشته چرا الان باید همچین مشکلی پیش بیاد

خیلی دلم‌میخاد حداقل این دونه ها بدون دردسر رفع بشه و چیز خاصی نباشه😞😞😞

ناراحتی دیگه ای ک دارم واقعا نگران ملکا هستم احساس میکنم ی مشکل روحی داره و داره عذابش میده ب شدت عصبیه چندین بار یهویی تنهاش گذاشتم چندساعت و وقتی اومدم اصلا پیشم نیومده و همش گریه میکنه وسایل پرت میکنه دندوناشو میکشه روهم از خونه بدون من ب هیچ وجه بیرون نمیره ک حداقل شوهرم ببره ی دوریش بزنه وقتی من نیستم

خواهرم میگه مضررت کشیده پارسال براتون تعریف کردم ک یهویی تو خواب بیدار شد جیغ میکشید و هممونو پس میزد میگه هنوز تو وجودشه و داره اذیت میشه

شماها بچه هاتون عصبانی میشن؟چقدر؟موقع عصبانیت چیکار میکنن معمولا؟وسیله ای چیزی هم پرت میکنن؟میشه همتون جواب بدین بچه ها ممنون میشم🥺

2706