2737
2739
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349073 بازدید | 40785 پست
عزیزم چه ناراحت شدم برای پسرک‌مون. خیلی سختش می‌شه. منم بچه بودم خیلی حساسیتای عجیب و غریب داشتم به ...

مممنونم عزیزم انشاالله، ولی بچم خیلی گناه داره دلم می‌سوزه براش آخه گفت مامان خب منم دلم خواست یدونه خوردم به باباش گفتم دیگه نگیره تا پسرکم خوب شه

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
در مورد مساله‌ی دوم هممن قبلش رو نخوندم چی شده ولی هرکسی هم باشن به نظرم همسرتون نباید جواب پیا ...

پارسال  که پیام دادن همسرم خیلی بد باهاش حرف زد گفت مسال کاری و سرکار بگین واز اینا بعد چند بار هم زنگ زد خیلی خشک وجدی برخورد می‌کرد بعد دیشب پیام داد سلام واحوالپرسی و همسرم هم جواب داد آخه بدبختی اینه بعضی وقتا نامه اداری ومیفرستن که همسرم اول وقت کار راه بندازه بعد دیدیم یه پیام بی ربط داد بعدم که همسرم گفت به پلیس اطلاع میدادین .اینا جواب داد فقط خواستم سبک شم همسرم زنگ زد چون واقعا عصبانی شده بود جواب داد خلاصه دادی کشید گفت خانم فلانی من تا حالا رفتاری ازم سر زده که شما اشتباه برداشت کردین گفت نه گفت چرا ۴ساله همش پیام میدین به بهانه‌ای مختلف یکبار دیگه این رفتار تکرار شه به ریس گزارش میدم  چون من زندگیمو دوسدارم همسرم دوسدارم پس این سری محترمانه خواستم بجز مسائل کاری پیامی ندین .واقعا هم میگه من کم‌مشکل ندارم سری بعد به ریس میگم اعصابشو ندارم🤷‍♀️

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظر من ساده نگذرید اصلا بیخود میکنه پیام میده ،یعنی کسی تو زندگی اش وجود نداره که ،باهاش دردو دل کن ...

چرا گلم خودش مثلا شوهر داره😒چندسری تذکر داده ولی ول کن نیست حالا این سری تهدید کرده به ریسشون میگه دیگه  البته ۳سال پیش که رفتیم یه جشنی اونم اونجا بود هی‌خودشو نزدیک همسرم میکرد برامن قیافه می‌گرفت واینا بعد ریس همسرم اومد پیش ما براخوش آمد من پاشدم احوالپرسی کردم ریسشون مرد سن بالایی هستش به شوخی گفت چیکار کردی این بچه نمیتونه بیشتر از یکساعت اضافه وایسته یا اصلا با بچها غذا نمیخوره میگه خانمم ‌تو خونه منتظر منه میرم خونه منم فقط لبخند زدم وتشکر کردم که گفت دخترم شوخی میکنم خجالت نکش  همسرم همونجا من وبغل کرد گفت ریس خانومم واذیت نکن ،بعد این زنه همچی با غیض پاشو کوبید زمین ورفت که همه متوجه شدن .‌منم خیلی عصبی شدم ولی خب چون میدونم همسرم رو نمیده خیالم راحته . ولی چه کنم بااین حسادت زنانه میخام برم همونجا بگیرم خوش کنم آخه چقد یه زن میتونه خودشو بی ارزش کنه ،من حتی یکسری به همسرم گفتم  اگه ۱درصد ببینم خیانتی باشه یاهرچیزی جوری زمینت میزنم که نتونی بلند شی بعدشم خودم وبچهام میریم جایی که نتونی ردمونو بزنی اینم مطمئنه ازم که درحد حرف نیست 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
آخی عزیزم.ان شاءالله که بچه ها همیشه سلامت باشند.بچه داری که سخت هست ،دیگه این مسائل هم سخت ترش میکن ...

ممنون عزیزم‌فعلا که ما افتادیم رو دور مریضی🥴

خیلی سخته واقعا اینجوری میگی عزیزم نمیتونی تحمل کنی به هرحال پدر بچت هست حالا دوستداشتن خود آدم به کنار 😔

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
2731

[QUOTE=217082006]ای داد بیداااااد یادم بودااااا چرا روزش یادم رفت 😖 تولدش مبارک گل پسر  🌹💐💐💐💐💐🌹🌹 ...[/QUOTE

آخییییش آه من بود🤣🤣🤣🤣

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
چرا گلم خودش مثلا شوهر داره😒چندسری تذکر داده ولی ول کن نیست حالا این سری تهدید کرده به ریسشون میگه ...

سلام

عزیزم اون دفعه یه جوری نوشته بودی فکر کردیم همسرت خیلی عادی باهاش حرف زده و تو هم هیچی به روت نیاوردی! پس زدین تو دهنش که 😂😂

از صبح ناراحت بودم برات

2738
سلام عزیزم اون دفعه یه جوری نوشته بودی فکر کردیم همسرت خیلی عادی باهاش حرف زده و تو هم هیچی به روت ...

نه عزیزم با جزئیات نگفتم بس عصبی بودم ولی خب این اولبن بار نیست تهدید میشه دوباره یه چند ماهی غیبش میزنه دوباره پیداش میشه البته با تهدید اینسری نمیدونم چیکار کنه اصلا من موندم یه زن چرا باید اینجوری خودش و بی ارزش کنه هرچند خودشم شوهر  داره  بجه داره 😔🥴😫

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
نه عزیزم با جزئیات نگفتم بس عصبی بودم ولی خب این اولبن بار نیست تهدید میشه دوباره یه چند ماهی غیبش م ...

واقعا لحن فضای مجازی و نمیشه فهمید 😊 ،چه خانم بی شخصیتی ،ایندفعه بگید به شوهرش میگید شاید خودش و جمه کرد ،وقتی آدم ازدواج میکنه واقعا باید بفکر زندگی خودش باشه ،هم خودشون عذاب میکشن هم بقیه اذیت میکنن 🙄🙄

نه عزیزم با جزئیات نگفتم بس عصبی بودم ولی خب این اولبن بار نیست تهدید میشه دوباره یه چند ماهی غیبش م ...

این که شوهر و بچه داره که دیگه زیادی عجیبه! فکر کردم حالا تنهایی بهش فشار آورده

یه همچین آدمایی رو باید لو داد که اخراج بشن اصلا هیچ جا کار بهشون ندن.

بچه ها ،اپارتمانی که توش میشینیم ،۱۰ واحد ،یکی از همسایه ها اجاره داده ،به یه خانم مجرد که دوتا سگ داره ،نه کوچولو ،بزرگ ...الان یک هفته است اومده همه چی و ریخته بهم ،سگ هاش مدام واق واق میکنم ،زوزه میکشن ،بدون قلاده میبرتشون ،پریده جلوی خانم همسایه که سن دار پاش مشکل داره ،بیهوش شده ،فشارش افتاده ،بعد پلیس اومد ،خلاصه که به صاحبخونه اشم گفتن ،اونم کاری نمی کنه ،واقعا جای سگ تو خونه نیست ،خصوصا آپارتمان ،نمیدونید چه جوی حاکم ،دخترم اتاق خودش نمیره ،میگه اونجا صدای سگ میاد ،با این حال که سگ دوست داره و یه موقع جایی میریم باشه کلی نازش میکنه ...کلافه شدیم واقعا ،اگر تو آپارتمان هستید حتما یه قانون بزارید ،نمیدونید چقدر داریم اذیت میشیم ،مدام یکی داره تو راهرو جیغ میزنه😄😄

واقعا لحن فضای مجازی و نمیشه فهمید 😊 ،چه خانم بی شخصیتی ،ایندفعه بگید به شوهرش میگید شاید خودش و جم ...

بله عزیزم منم اونروز  در حد انفجار بودم یعنی جوری عصبی بودم که حد نداشت  . بنظرمن این اگه زندکی براش مهم بود هیچوقت نمیومد برا مرد غریبه درد ودل کنه به قول خودش سبک شه ، اتفاقا همون شب همسرم همینو گفت ،گفت پدر وبرادر ندارین که همچین مواقع براشون درد ودل کنین ، خانمه هم فقط میگفت سوء تفاهم شده من منظوری نداشتم من شمارو مثه برادرم میدونم و اینا ولی من میگم چون گفت به ریس میگم ترسید ابروش بره اینجوری میگفت هرچند ابرو نداره بنظر من😤

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
2706