2733
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349067 بازدید | 40785 پست
سلام عزیزم خوبی؟مرسییی خیلی خیلی خوشحال شدم که بیادم هستی. تولد کارن ۲۷م هستش ایشالا. باورم نمیشه د ...

به دلیل گرونی های وحشتناک و کمبود بودجه هیچ کارخاصی انجام نمیدیم. آتلیه پارسال ۱۱ ماهگی اش را هم که هنوز عکس هاش را نگرفتیم. بچه است چیزی یادش نمی مونه و نمیفهمه. ان شاءالله سال دیگه.

لعنت و لعنت و هزاااااار لعنت بر باعث و بانی کسی که این زندگی کوفتی را برامون درست کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها برام دعا کنید دوروزه دلدرد دارم امشب دوباره شدید شد رفتم بیمارستان گفتن مشکوکی ب آپاندیس ولی چون دردم خود ب خود آرومتر شد با رضایت و مسئولیت خودم‌ اومدم خونه 😪🤕🤒آز خونم بد نبود ادرارم خونش مثبت شده بود دلیلشو نمیدونم و دکتر هم‌چیزی نگفت شوهرمم نپرسیده بود😐

گفتن فردا سونو بگیرم درد هم اگه داشته باشم گفتن ب هیچ وجه مسکن استفاده نکن الان درد خفیف دارم با ی دنیا استرس و ترس

ب شوهرم گفتم والا من برای هر جراحی حاضرم بدن منو تیکه تیکه کنن اصلا ...ولی بخاطر دخترم دلم نمیخاد مریض بشم الان ک حتی خونه مامانمم ک میزارمش اینور اونور چشم میگردونه ببینه من کجام آخه آپاندیس رو کجای دلم بزارم دیگه

خلاصه ب دعاهاتون محتاجم مثل همیشه و اینکه غزاله جون از ترسم غذا نخوردم دلم ضعف رفت همچین مخصوصا با بادمجون سرخ کرده ها😋😋😋😋

مامان لیلی جون رفته خارج و گفتن مهر برمیگرده هنوز پیگیری نکردم ببینم برگشته یا ن جایگزین احتیاج نبود از خدا خواسته دوماه خودمو از همه دکترا معاف کردم🙄☹☹

بچه ها برام دعا کنید دوروزه دلدرد دارم امشب دوباره شدید شد رفتم بیمارستان گفتن مشکوکی ب آپاندیس ولی ...

ایلین جونم ببخش توروخدا، عزیز دلم ایشالا که اپاندیس نباشه یعنی ربطی به شیمی درمانیت نداره؟ میدونم ادم دلش پیش جیگر گوشش میمونه. الان بهتری؟

2738
ایلین جونم ببخش توروخدا، عزیز دلم ایشالا که اپاندیس نباشه یعنی ربطی به شیمی درمانیت نداره؟ میدونم اد ...

فکر نمیکنم ربط داشته باشه عزیزم نوش جونتون آره شکرخدا بهترم درد خفیف دارم هنوز 

حدس میزنم عفونت ادراری گرفتم خداکنه همین باشه

فکر نمیکنم ربط داشته باشه عزیزم نوش جونتون آره شکرخدا بهترم درد خفیف دارم هنوز  حدس میزنم عفون ...

اخه به نظرم اپاندیس دردش اروم نشه یه دفعه شدید میشه، ازمایش دادی خوب دکتر نگفت شاید عفونت ادراری باسه؟

پسر خوبم تو که خنده هات قشنگ تر از تمام قشنگی های دنیاست از لحظه ای که به دنیا اومدی تا ابد به خاطر بودنت از خداوند سپاس گزارم. مامان لیلی جون تولد گل پسرمون  مبارک 😍😍😍😘😘😘

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁

بچها نمیدونم چرا امسال سر ناسازگاری با ماداره. خیلی دلم گرفته خیلی خیلی اصلا حال دلم افتضاحه رفتم دکتر گفت متاپلازی رحم دارم یعنی سلول خوش خیم درحال رشدند. اینکه جدا. الان داداشم 5سال از من بزرکتره 30سالشه ام اس گرفته خیلی افسردس دارم روانی میشم بخدا اواهم همون 6یا7قدم میره  😭😭😭😭😭😭😭😭😭

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁

سلام به همه دوستان گلم

ببخشید که خیلی دیر به دیر بهتون سر میزنم این روزام وحشتنااااااااک شلوغه

چند صفحه آخر را خوندم فهمیدم تولد گل پسر مامان لیلی عزیزمون چند روز پیش بوده، مامان لیلی جون تولد پسر عزیزمون مبارک براش از خدا سلامتی و شادی بی پایان زیر سایه پدر و مادر ارزو میکنم

پارمیدای گل هم که 12 ام تولدشه از اونجا که دویاره اومدنم به اینجا معلوم نیست کی باشه از همین الان توادش را به ستاره عزیز تبریک میگم انشالا سالیان دراز با سلامتی و شادی در کنار عزیزانش زندگی خوبی داشته باشه

پسر منم فردا تولدشه اما برخلاف پارسال که تولد نسبتا خوبی براش گرفتیم امسال به دلیل کرونا نمی خوام جشن بگیرم و البته این هفته که وحشتناک سرم شلوغه و متاسفانه وقت نمیشه

هماهنگ کنم انشالا هفته دیگه ببرمش آتلیه و فقط در حد یه خانواده مهمونی کوچولو بگیریم چون از یکماه پیش هی سراغ کیک و شمع و بادگنک به دیوار و کادو میگیره البته تا حالا دو تا تولد الکی با چند تا بادگنک و کیک مامان پز و شمع براش گرفتیم اما کادو نداشته 

مامان و خواهرام کادهاش را براش فرستادن اما خودمون هنوز هیچی براش نخریدیم نمی دونم اصلا بشه بخرم یا نه

خلاصه خدا اول لعنت کنه کرونا بعدشم به ما یه توان و یه وقت اضافه بده که به کارامون و بچه مون برسیم

آیلین جون عزیزم سفت و سخت تر پیگیر درمانت باشه، خدا کنه که چیزی نباشه اما حتما پیگیر ازمایشاتت بشو ، اپاندیس هم که باشه بالاخره با یه عمل اکی میشه شما باید خیلی مراقبت کنی خدای نکرده بیماریت به جاهای دیگه سرایت نکنه و حتما مرتب و طبق برنامه پزشک چکاب انجام بدی، ببخش اگه تلخ صحبت کردم از سر نگرانی گفتم

مامان علیرضا جون عزیزم میتونم درکتون کنم انشالا این روزها هم میگذره و فقط خبرهای خوشحال کننده میشنوی

انشالا خودت و همه اطرافیانت به زودی سلامتی کاملشون به دست میارید و دور هم با دلخوش سلامتی و شادیتون را جشن میگیرید

ستاره های عزیز، مامان لیلی جون، مامان علیرضا و غزاله جون و فرناز خانمی همتون را دوست دارم و ببخشید که دیر به دیر بهتون سر میزنم

2706