2726
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 348921 بازدید | 40784 پست
سلام دوستای گل من چطورین؟دوروزی گوشی نداشتم گوشیم یکدفعه تاچش خراب شد و شوهرم دلش سوخت گوشی نو برام ...

سلام عزیزم مبارکت باشه گوشی نو. بعضی دکترا بایجا قرهردادمیبندن بعد به قول شما به نفع خودشون کارمیکنن منم خیلی اینجوری زخم خوردم من نمیدونم این قسمی که میگن خوردن چجور قسمیه 😏

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
سلام دوستای گل من چطورین؟دوروزی گوشی نداشتم گوشیم یکدفعه تاچش خراب شد و شوهرم دلش سوخت گوشی نو برام ...

سلام گلم.گوشی نو مبارک.اومدم بگم نکنه همون یک شنبه قبل که پست گذاشتی رفتی واسه نمونه برداری که دیدم خودت اومدی😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گوشی نو مبارکه.

من فکر کنم دو ماهه گوشیم تاچش شکسته!   

همسر بیچاره هم از اول گفته گوشی انتخاب کن برات بخرم، ولی انتخاب نمیکنم!

نمیدونم چرا، اصلا حسش نیست   

گوشی خودمم که اون موقع 500 خریده بودم الان تعمیرش 400 تومنه    

البته 400 که الان چیزی نیست، ولی احتمالا دیگه این گوشی به تعمیرش نمی ارزه. همه کنتاکت هام هم توشه و نمیتونم در بیارم.

ممنونم خواهرای خوب بابت تبریک گوشی😀😘استیکراشو دوست ندارم زشت هستن 😕

من گوشیم گرون نشد ولی گوشی خوبیه کار راه اندازه دیگه خیلی هم بدم‌میاد گوشی گرون بخرم خواهرشوهر ده میلیون داده گوشی ک چی مثلا😐ی بار بیفته از دستت باید بشینی بزنی تو سر خودت

گوشی قبلیه رو با کلی تهدید دادم ب شوهرم ک بدون پاک شدن اطلاعات و فیلمهاش میاری بهم تحویل میدی همه فیلمهای ملکا توشه☹واقعا هیچ اعتباری ب این گوشیا نیست برای ثبت خاطره

یکشنبه آینده عمل دارم شنبه باید برم ی سری آزمایشات انجام بدم و بعد بهم میگن چ ساعتی بیام برای عمل دوست شوهرم هم ک مدرسان شریفه همه جا هست😁بعد از خدا کمی هم پارتی بازی های اون باعث دلگرمیه حداقل بخیه هامو سفارشی بزنن زشت تر ازین نشم🥺😐

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
2728
سلام گوشی نو مبارکه. من فکر کنم دو ماهه گوشیم تاچش شکسته!     همسر بیچاره هم از اول گفت ...

من شوهرم گفت گوشی گلکسی ای تن برات بخرم منم گفتم بخر ب همین راحتی میدونم اگه خودم برم برای خرید چیزی ب این راحتیا انتخاب نمیکنم فقط حافظه گوشی برام مهمه ک این جدیده خیلی داره آخ جوووووون🤣🤣🤣🤣

بچه ها استیکرای من برای شما چجوری میاد خیلی دوست دارم بدونم😁

😆😉😊😋😎😍😘🤗🙂☺️😚😚😙😗🥰🤩🤔🤨😐😑😶🙄😏😣😥😮🤐😯😪😓😔😕😛😜😝🤤😲🤑🙃😢😤😟😞😖🙁☹😭😬😵🤪😳🥶🥵😱😰🤭🤫🤥

آره منم اگه پسرم تازه مریضی پشت سر گذاشته بود به هیچ وجه نمیبردم. هفته پیش فهمیدم بچه کوچیک داداشم ...

توروخدا تو حموم راه میره مواظب باش لیز نخوره دختر من اتفاقا همش دوست داره تو وان بشینه و اگه برش داریم گریه میکنه برای شستن سرش خیلی مشکل داریم ک تازگیا براش کلاه حموم خریدم بهتر شده خیلی بدش میاد آب بیاد رو صورتش و زود نفس نفس میزنه و میترسه

ما هنوزم دوتایی حمومش میکنیم فکرنکنم تا یک سال آینده هم نتونم تنهایی😐

پناه برخدا قوی باش انشاالله به خیر میگذره.ببخشید اسم دقیقش چیه از نوع سارکوماس

سارکوما چیه؟😯🤔

اسم دقیقش بدخیمی فرج هست یعنی بود این جدیده نمیدونم خودش باشه یا نه

این اسمو من تو لیست انواع سرطانها دیدم ک دورش خط کشیده بود ک یعنی من اینو دارم ولی خیلی بدتر از اینم بود خدا نصیب نکنه ☹

چه جالب دختر منم دیگه به شبکه پویا ،تمایلی نداره ،ولی عاشق تبلیغاته ....

دقیقا دختر منم همینطوره برنامه هاش براش تکراری شده نهایتا تیتراژ اول و آخر ک شعر و آهنگه رو نگاه میکنه بعد خسته میشه عاشق پیام بازرگانیه مخصوصا پانیکو پانیکو جینگیلی پانیکو😝

آهنگ و موسیقی شاد رو دست میزنه و کمی میرقصه خیلی بلدنیست هنوز آهنگای ملایم رو خیلی بامزه زمزمه میکنه و خودشو ب چپ و راست تکون میده غمگین گوش نمیدیم ب دلیل نبود روحیه😁

دختر منم تو ماه محرم با مداحیا دست میزد بعد ک تموم شد تازه سینه زدن رو یاد گرفت تا ی مدت با آهنگا سینه میزد قاطی کرده بود کلا آهنگ و موسیقی رو دوست داره تیتراژ فیلمارو هم دوست داره

مرسی از جوابهاتون ،چه جالب که انقدر فصل مشترک توی بچه هامون هست ،واقعا بچه ها عاشق موزیک هستن وبرام ...

آره خوبه سانستول ولی نئوزینک هم برای اشتها خیلی عالیه من سری بعد زینک دارش رو براش میخرم بنظرت اشکالی نداره؟

آره ستاره جون ،من چند باری اومدم سر زدم ،ببینم آیلین اومده یا نه !!!!!ایشالا که خیر و دنبال درمان .. ...

دکترم خیلی معروفه تو درمان سرطان ازش بعید بود بنظر خودم عجله داشت برای رفتن و اون موقع ک من رو دید اصلا روحیه نداشت بخاطر فوت مادرش ولی بازم توجیه خوبی نیست برای ی دکتر ک همچین چیزی رو سرسری رد کنه واقعا از دستش ناراحتم

آیلین جونم به جای اینکه هی به بزرگ شدنش فکر کنی، هر روز حداقل 5 دقیقه بشین چشماتو ببند و تصور کن که ...

خودمو سپردم ب تقدیر فعلا دارم تو حال زندگی میکنم میدونی هر موقع دعا و این چیزا میخونم گریم میگیره دلم نمیخواد برم تو فاز غم چند روز اول همش گریه میکردم حالم خیلی بد بود تو شوک بودم ولی فعلا آرومم نمیدونم این آرامش از چیه ولی هست خداروشکر😌 صحیفه سجادیه نخوندم ولی دعای مشلول رو خوندم و خیلی دوسش دارم

خیلی وقته تنها کاری ک تو بیکاری میکنم اینه ک گوشی دست میگیرم و میچرخم تو فضاهای مجازی😐اصلا حس بقیه کارا رو ندارم 

ایشالا که زودتر این دوران ،استرس زا بگذره ومشکلتم حل شه عزیزم ...چقدر پرتو درمانی طول میکشه ؟؟؟سیکلش ...

سی روز پشت سرهم هست حداقل ....سری قبل اون قسمتی ک اشعه می گرفت شدید سوخت و تاول زد اصلا افتضاح ی هفته دکتر بینش استراحت بهم داد ک بهتر بشم بعد ادامه بدم شقاق و بواسیر هم گرفتم داغون شدم تو دستشویی زار میزدم ولی هنوزم میگم بهتر از شیمی درمانی هست اصلا دوتاش سخته چی بگم اینم قسمتی از سرنوشت منه 

آیلین جونم درباره ایمونوتراپی هم یکم پرس جو کن ... اصن عوارض شیمی درمانی رو نداره و ما ازش نتیجه دیدیم درمورد پدرم ... امروز پیش دکتر آنکولوژش رفته یه سری از غده های لنف ناپدید شدن و بزرگاشون هم بعد چهار دوره اندازه شون به یک سوم قبل رسیده شکرخدا... فقط ایرادش گرونیه داروهاشه ولی به نظرم ارزش داره که واسه جونت بهترین هارو انجام بدی و کم عارضه ترین هارو عشقم

آیلین جونم درباره ایمونوتراپی هم یکم پرس جو کن ... اصن عوارض شیمی درمانی رو نداره و ما ازش نتیجه دید ...

عزیزم خداروشکر خیلی خوشحالم

باشه از دکترم میپرسم در موردش ولی اگرم بشه اصلا پولشو نداریم😞همین داروهای شیمی درمانی هم دوست دارم ارزون بشه بیچاره شوهرم چقدر دنبال خونه خریدن و ماشین خوب خریدنه دلم نمیخاد حاصل سالها زحماتش خرج مریضی من بشه هرچند خودش برام دنبال بهترینها هست بیمارستانای خصوصی و مطب خصوصی و ....ولی خداروشکر فعلا ک عمل اول رو دکتره گفت تو ی بیمارستان دولتی انجام میده تا ببینیم خدا چی میخاد

دوستانی که به بچه هاتون شیر خودتون رو میدید، آیا شیر گاو هم بهشون میدین؟

مامان لیلی گفته بودن که صبح ها به پسرشون شیر میدن. بقیه چی؟ 

لازمه بهشون شیر بدیم؟ و ضرری نداره؟

و سوال بعد اینکه شیر پاستوریزه برای بچه ها لازمه جوشونده بشه؟

اگه اطلاعاتی در این مورد دارید ممنون میشم به من هم بگید.

2706