2726
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 348916 بازدید | 40784 پست
مامان جونیا ،یه سوال واکنش بچه هاتون نسبت به موزیک چه طوریه ؟؟؟بنظرتون دوست دارن ،ریتم و درک میکنن ، ...

ما اصصصلا اهل آهنگ نیستیم، مخصوصا خودم، ولی پسرم عاشق موسیقیه. برنامه های تلویزیون تا به تیتراژ میرسه شروع میکنه باهاش دست زدن. حالا آهنگش اصلا دست زدنی هم نیست ها... ولی دست میزنه.

بعد از اتفاقات اخیر که یه کم جو سینه زنی راه افتاد هم بچه قاطی کرده گاهی با آهنگهای شاد کارتونها سینه میزنه   گاهی هم با نوحه دست میزنه   

تا مامانم تو آشپزخونه زیر لب یه ترانه ای زمزمه کنه ساکت میشه، بلند میشه نگاه میکنه و گوشاشو تیز میکنه که چی میخونه.

هر چیز ریتم داری خیلی براش جالبه

ایشالا که زودتر این دوران ،استرس زا بگذره ومشکلتم حل شه عزیزم ...چقدر پرتو درمانی طول میکشه ؟؟؟سیکلش ...

من بدون اطلاع دادن به پدر بچه، لباس پوشوندمش و بردمش تو حیاط   

چون احتمال قوی میدادم پدرجانش مخالفت کنه. ولی بعدا بهش گفتم   

پسرم به برف دست زد و گفت داغ!!!   

ولی خواستم بذارمش زمین ترسید و گریه کرد. به نظرم از برف نترسیدها، کلا از اینکه میخواستم اونجا از بغلم پایین بذارمش ترسید.

از حیاط هم نتونستم ببرمش بیرون. چون دیدم دم در کوچه لیزه و خطرناکه بچه بغل برم بیرون.

یه دو سه دقیقه ای برف رو نشونش دادم و عکس گرفتم و برگشتیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان جونیا ،یه سوال واکنش بچه هاتون نسبت به موزیک چه طوریه ؟؟؟بنظرتون دوست دارن ،ریتم و درک میکنن ، ...

آوا که عاشق آهنگه با شاد دست میزنه دستاشو تاب میده مثلا میرقصه ماتو خونمون کلا آهنگ میزاریم گل پسرم بااهنگ ماشین بازی میکنه به قول خودش حال میده همشونم شاد اون وسط هم یهو پامیشه یه قرمیده دوباره میره سربازیش اواهم دیگه یاد گرفته 😁

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
ازتون ممنونم دوستای مهربون همدمای من😙😙 بچه ها تهران چ برف قشنگی میاد خوش بحالتون شیراز ک خبری نیس ...

پناه برخدا قوی باش انشاالله به خیر میگذره.ببخشید اسم دقیقش چیه از نوع سارکوماس

2728
راستش پسر ماکه فقط موقع پیام بازرگانی جوین دست میزنه به همه نگا میکنه یعنی ماهم باید دست بزنم جوینه. ...

چه جالب دختر منم دیگه به شبکه پویا ،تمایلی نداره ،ولی عاشق تبلیغاته ....

مرسی از جوابهاتون ،چه جالب که انقدر فصل مشترک توی بچه هامون هست ،واقعا بچه ها عاشق موزیک هستن وبرام خیلی عجیبه که تمایل به حرکات موزون دارن ،دختر من که همش میگه نانای ،برای خودش قشنگ میرقصه ‌....یه کلیپ یه خانم و آقا هستن ،با پا پیانو میزنن مثل ورزش ،پیانو روی زمین درست کردن حسگر داره ،اونو میبینه ،بعد دقیقا همون حرکت پا انجام میده ،فکر میکنه خودش داره میزنه ،کاش میشد براتون آپلود کنم ...

بچه ها راستی من بازم از سانستول راضیم ،این چند وقته که دارم به دخترم میدم واقعا روی اشتهاش تاثیر داشته،چقدر اون مولتی ویتامین ویتوکیدبیخود بودوبی تاثیر ....نمیدونم تجربه شماها چیه 🥰🥰🥰🥰🥰

آیلین پیداش نیست. گفته بود یکشنبه نوبت نمونه برداری داره منظورش یکشنبه بعد بود دیگه نه؟ آخه همون یکش ...

آره ستاره جون ،من چند باری اومدم سر زدم ،ببینم آیلین اومده یا نه !!!!!ایشالا که خیر و دنبال درمان .....که زودتر سلامتی شو بدست بیاره 

ولی واقعا آدم از دست این دکترای بیسواد خسته میشه ،که اون موقع که بیماری حاد نشده باید تشخیصش بدن و بهترین راهکارو انجام بدن ...

ما اصصصلا اهل آهنگ نیستیم، مخصوصا خودم، ولی پسرم عاشق موسیقیه. برنامه های تلویزیون تا به تیتراژ میرس ...

خیلی ریسک کردی بردیش بیرون ،منم بشدت دوست داشتم ببرم ،ولی چون تازه تب کرده بود ،نرفتم 😄😄😄 ولی دلم هنوز مونده ....پس برف داغه !!!!!😄😄😄😄 

دخترم یه چندمدتی از حموم کردن خوشش نمیومد ،گریه گریه که من و نبر ،ولی الان گزیه گریه که از حموم بیرون نیاد ،آب بازی کنه ...یه بار خیلی بامزه بود تو حموم بغلم بود ،هر کاریش میکردم بزارمش تو وان پاش و میگرفت بالا ،اصلا حاضر نبود کف پاش  به آب برخورد کنه ...همش بغلم بود دیگه 👌😄😄😄🥰🥰🥰🥰

آره ستاره جون ،من چند باری اومدم سر زدم ،ببینم آیلین اومده یا نه !!!!!ایشالا که خیر و دنبال درمان .. ...

والا کار دکترش انقدر عجیبه که نمیشه به حساب بی‌سوادی گذاشت! 

میگه دکترش تو شیراز خیلی معروفه. دفعه قبل هم که خودش عملش کرده. اصلا نمیتونم درک کنم چرا انقدر سهل انگاری کرده.

خیلی ریسک کردی بردیش بیرون ،منم بشدت دوست داشتم ببرم ،ولی چون تازه تب کرده بود ،نرفتم 😄😄😄 ولی دلم ...

آره منم اگه پسرم تازه مریضی پشت سر گذاشته بود به هیچ وجه نمیبردم.

هفته پیش فهمیدم بچه کوچیک داداشم سرما خورده‌. دکتر بهشون گفت ویروسیه و اون یکی بچه هم خواهد گرفت. ما هم هر جمعه خونه مامان و بابا همدیگه رو میبینیم. دیگه به داداشم پیام دادم گفتم متاسفانه از ترس ویروسها مجبوریم ازتون دوری کنیم! دیدم پسرم پاییز دوبار مریض شده دیگه جا نداره واقعا... حالا دیروز فهمیدم داداشم و خانومش هم از بچه ها گرفتن. موندم این جمعه رو چی کار کنم   بازم نبینمشون؟   امیدوارم تا اون موقع سرایتش تموم بشه.

راستی پسر منم مدتیه تو حموم همینجوریه که اصلا نمیذاره تو وان یا رو زمین بذارمش   

فقط میچسبه به بغلم.

یه بار که هنوز هوا زیاد سرد نشده بود، با خودم بردمش حموم، گفتم این برای خودش اونجا میچرخه تا من حمومم رو بکنم بعد بشورمش دیگه. لباساشم در نیاوردم. ولی همین که گذاشتم رو زمین وایسه و بغلش نکردم انگار وحشت کرد. از جاش تکون نمیخورد و فقط دستاشو دراز کرده بود که بغلش کنم. فقط وقتی من سر خودم آب میریختم میخندید. بقیه‌ش رو همش غر زد. از اون موقع از حموم ترسیده.

تو فکرم یه زیر انداز تو حموم بندازم شاید احساسش عوض شد.

آره منم اگه پسرم تازه مریضی پشت سر گذاشته بود به هیچ وجه نمیبردم. هفته پیش فهمیدم بچه کوچیک داداشم ...

من جای شما باشم نمیرم ستاره جون ،واقعا گناه دارن مریض میشن ،کوچولوهای خنگووولی ....

سلنا هم گفتم خوشش نمیومد ،یه بار با باباش رفت اون کلی بازی کرد باهاش خیلی خوشش اومد از اونموقع ،یه بارم با خاله اش اونم تاثیر گذار بود ،فکر کنم با کسانی که دوسشون دارن غیر من و شما برن تاثیر داشته باشه 

فکر میکنم سهل انگاری بهتر باشه ،ولی واقعا بعضی اوقات جایز نیست ...

شایدم چون داشته از ایران میرفته فکر کرده این به این زودی رشد نمیکنه و بذاره باشه تا بعد   

در هر صورت به قول شما جایز نیست

سلام دوستای گل من چطورین؟دوروزی گوشی نداشتم گوشیم یکدفعه تاچش خراب شد و شوهرم دلش سوخت گوشی نو برام خرید😁البته ی کم از پولشو قراره بهش برگردونم😐خلاصه میام میخونمتون بعدا

فقط این پستهای آخر رو دیدم ک درمورد دکترم بود خودمم از دستش عصبانیم جالب اینجاست ک پیاممو حتی دیگه نخوند چ برسه ب جواب دادن...آره فکرنمیکرد یکدفعه بزرگ بشه و وخیم بشه ولی وقتی دکتر جدید گفت باید برش میداشت خیلی از دکترم بدم اومد ان شاءالله دکتره ک‌ دوستشه بهش خبر بده چ بلائی سر من اومده و عذاب وجدان بگیره

این کارشم نمیتونم درک کنم ک چرا تو یاسوج دکتر معرفی کرده درصورتی ک دکتر یاسوجی اصلا نتونست منو ببینه و دوباره منو فرستاد پیش ی دکتر تو شیراز😬😐

همه کارهاش همینجوریه تو این چندسال گرونترین جاها منو می فرستاد برای آزمایش و چیزای دیگه

باورتون میشه آزمایشی ک بارها با سیصدچهارصد هزار انجام میدادم آخرین بار تو بیمارستان دنا با پنجاه تومن انجام دادم 😤من فکر میکردم ی چیز خاصیه ک حتما بقیه جاها انجام نمیدن ولی فهمیدم نخیر خانوم دکتر فکر پورسانت بوده حتما یا دوست و همکاربازیش گرفته بوده

دستم افتاد با این گوشیه😢چقد سنگینه

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
2706