2726
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 348945 بازدید | 40784 پست
والا آیین براش فرقی نمیکنه ماشین باشه یا توپ بااینکه فرقشونو میدونه ولی همه رو پرت میکنه باارتفاع خی ...

والله من خودم زیاد مشکلی ندارم باباش حساسه و میگه باید یادبگیره میگم طبیعیه همه بچه ها اینجورن فایده نداره .نه ازون لحاظ برعکس پسرم جارو برقی و از دستم میگیره .ب مایکروفر زل میزنه و میگه باید من روشن کنم ابمیوه گیری ک کلا خوراکشه .اسیاب هم همینطوره ازشون نمیترسه هیچ موقع کار میاد دستکاری ک خطرناکه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام متیناجان چطوری ؟؟؟ ببین فقط پسرتون و سر لج نندازید ،من بعضی وقتها که به دخترم میگم فلان کارو ان ...

سلام عزیزم قربونت .شما خوبین ؟؟مرسی ک وقت گذاشتی و راهنماییم کردی دوستم .خیلی ازین کارو کردیم گلم .مشکلی نداریم با پرت ماشینشو و اسباب بازی .ما ی ترس دارم اونم پسرعموشه پسر عموش الان کار ب جایی رسیده چاقو و لیوان و بشقاب و ....رو هم پرت میکنه و ترس و عبایی نداره .حالا ما اونو میبینیم همش میگیم خدایا پسر ما اینجور نشه واس همین دوس داریم بهش بفهمونیم کارش غلطه ک اونو ادامه نده.

2728
عزیزم خیلی ممنونم 😢😢😢😢😢 بخدا میخام سعی کنم خوب باشم ریلکس باشم ولی نمیشه باورت میشه روز ب روز ...

آیلین جونم به جای اینکه هی به بزرگ شدنش فکر کنی، هر روز حداقل 5 دقیقه بشین چشماتو ببند و تصور کن که اون غده داره کوچیک و چروکیده میشه.

جمع شدن و کوچیک شدنشو مدام برای خودت تصور کن.

در ضمن اگه دوست داشتی گاهی دعاهای صحیفه سجادیه رو بخون. نمیدونم خوندی یا نه، راستش خودم خیلی وقته نخوندم. ولی هر وقت میخوندم به نظرم خیلی آرامش بخش و قشنگ میومد.

مامان جونیا ،یه سوال واکنش بچه هاتون نسبت به موزیک چه طوریه ؟؟؟بنظرتون دوست دارن ،ریتم و درک میکنن ،اگه اوکی از کی احساس کردید ؟؟؟....چه آهنگی شاد ،کودکانه و....بی کلام ،متال و....😄😄😄😄

ازتون ممنونم دوستای مهربون همدمای من😙😙 بچه ها تهران چ برف قشنگی میاد خوش بحالتون شیراز ک خبری نیس ...

ایشالا که زودتر این دوران ،استرس زا بگذره ومشکلتم حل شه عزیزم ...چقدر پرتو درمانی طول میکشه ؟؟؟سیکلش چند هفته است ؟؟؟؟

من که از ترس سرماخوردگی بیرون نرفتم و از تی وی و فضای مجازی برف و دنبال کردم ،یه کم حاضرم شدم با سلنا برم بیرون ،بعد گفتم تازه مریض شده ،بیخیال ارزشش و نداره ...بجاش بلند شدم و آش خوشمزه درست کردم  وکلی مزه داد جای همگی خالی ......

مامان جونیا ،یه سوال واکنش بچه هاتون نسبت به موزیک چه طوریه ؟؟؟بنظرتون دوست دارن ،ریتم و درک میکنن ، ...

رایان که عشق کانال میفا است و فقط اونو میبینه با آهنگای شادش خیلی بانمک و با زانوهای خمیده میرقصه و با آهنگای غمگینش هم تکیه میده به مبل و با دل و جون گوش میده

مامان جونیا ،یه سوال واکنش بچه هاتون نسبت به موزیک چه طوریه ؟؟؟بنظرتون دوست دارن ،ریتم و درک میکنن ، ...

من که آهنگ  خاصی واسه پارمیدا نمیزارم .اما ریتم را درک میکنه و آهنگ شاد را که میرقصه ولی آهنگ غمگین را نه ولی بعضی غمگین ها یه ریتم خاصی دارن با اونا هم میرقصه

والله من خودم زیاد مشکلی ندارم باباش حساسه و میگه باید یادبگیره میگم طبیعیه همه بچه ها اینجورن فایده ...

حق دارین والا همسرمنم مدام تاکیید میکنه پسرمونو مودب بارش بیار میگم کار خیلی سختیه راستش من ازبس درگیر غذاخوردنش هستم برا تربیت وقت کم میارم میگه انقدر نچپون دهن بچه ولی کو گوش شنوا  

راستش پسر ماکه فقط موقع پیام بازرگانی جوین دست میزنه به همه نگا میکنه یعنی ماهم باید دست بزنم جوینه... شبکه پویا هم قبلا خوب نگامیکرد ولی الان راضیش نمیکنه.

2706