2410
2553
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 348705 بازدید | 40783 پست
عزیزم ان شاءالله که هرچه زودتر زندگیت روبه راه میشه و همیشه با دل خوش و سلامتی لبخند روی لبت هست.ولی ...

عزیزم شما وپارمیدا چطورید ؟؟الان که فکر نکنم خونه ی هیچ کدوممون تمیز به شکل قبل باشه ،شوهر من زیاد گیر نیست سر این موضوع ،ولی خودم واقعا میدونم الان اصلا مثل قبل نیستم ،دنبال یکی هم میگردم که مطمئن باشه وکمکم کنه ،خصوصا این چندوقت که پروژه ای کار میکنم ،ولی خونمون مترو خور و تو دسترس نیست ،نمیان ،حسابی لوس میکنن خودشون و البته از نطر اونا تو دسترس نیست ،😄😄😄 برام اینکه آشنا باشه و اطمینان کامل داشته باشم خیلی مهمه ،واقعا هممون نیاز داریم ،وآقایون باید درک کنن ،وااای این جمله زر نزن رومخ منه ،انقدر حساسم نسبت بهش ،همه چی بنظرم بر میگرده به اون منش خانواده ،و نوع ارتباطشون ،که متاسفانه بعضیا از الفاظ قشنگی استفاده نمیکنن ،کاش کمک میکردن حداقل ....

منم همسرم کمر درد شدید گرفته ،بیشتر مسئولیتها افتاده گردن خودم ،البته خرید و با اسنپ مارکت بیشتر انجام میدم میاره دم در واحد این خیلی کمکه،خدا کمکمون کنه وانرژی بیشتری بهمون بده

عزیزم شما وپارمیدا چطورید ؟؟الان که فکر نکنم خونه ی هیچ کدوممون تمیز به شکل قبل باشه ،شوهر من زیاد گ ...

به به ساتین خااااانم.سلام علیکم. خوش آمدید.صفا آوردید. کجایی بابا؟کلی دعواتون کردیم در پست های قبلی.ممنوون عزیزم.پارمیدا که فکر کنم خوب باشه.اما من ...😔باید کمک حرفه ای بگیرم.من یه دایی دارم که متخصص بیهوشی و استاد دانشگاهه.زاهدانه. که بر اثر یک ازدواج نابجا در دوران دانشجویی و انتخاب همسر نامناسب و دور شدن از خانواده ها سالهاست که ندیدمش.بااینکه اون اولا که همسرش با کسی خوب نبود با مامان و بابا خدابیامرزم خوب بودند و میومدن شهرمون میومدن خونه ما. دایی ام متولد ۱۳۴۵هست.من خیلی دوستش داشتم و دارم.با مامان خدابیامرزم در ارتباط بود.من اینستا نداشتم.چند وقتیه که نصب کردم و پیجش را دنبال میکنم و چقدرررر این استاد محبوبیه.چقدرر همه میخوانش.اما تنهاست.دو تا بچه هاش را از راهنمایی و دبیرستان فرستاد بهترین مراکز لندن.حالا دکتر و مهندس هوافًا و طراح هواپیما هستند و عاالیند.با خانمش دیگه نیست.وقتی عکس هاش را دیدم از این رو به اون‌رو شدم.دلم براش پر کشید.اما متاسفانه نمیتونم از نزدیک ببینمش.شماره ام را گرفت و باهام حرف میزنه.قرارشد به وسیله یکی از دوستان پزشکش کمکم کنه. من خییییلی از اصلم دور افتادم.شدم یکی دیگه و این موضوع الان دیگه فوران کرده که دوست دارم به اصل خودم برگردم. من از همه عزیزانم دور افتادم. فقط دخترم نزدیکمه که کافی اصلا نیست.شاید برای بعضی ها فرزنداشون کافی باشه اما برای من نیست.

سرتون را درد آوردم دوستان گلم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما بعد ازینکه بچمون چند ماه چهار دست و پا روی سنگ راه رفت و خزید، بالاخره همت کردیم و داریم قسمتی از ...

مبارک باشه ستاره جون.وای خیلی سخته نصب موکت .  هی اینور و اونورش انگار جور نمیشه.نصاب ها دیگه قلق کار دستشونه

عزیزم ان شاءالله که هرچه زودتر زندگیت روبه راه میشه و همیشه با دل خوش و سلامتی لبخند روی لبت هست.ولی ...

عزیزم درکت میکنم واقعا بیشتر مردا با کارگر گرفتن مخالفن خصوصا اگه از لحاظ مالی خیلی خوب هم نباشن ماهم خیلی خوب نیستیم مخصوصا بعد از خونه ای ک شریکی با خواهرش خریدن پس انداز نداریم خیلی... همش دنبال وامه ک بگیره پس انداز کنه عادت کرده ب پس انداز زیاد😐

خب منم ک خونوادم نزدیکم هستن خیلی نمیان پیشم دیگه مامانم بهم میگه اگه کاری داری بگو تا بیام ولی میدونم حال بیرون رفتن از خونه رو نداره بخاطر همین خیلی نمیگم بیاد مشکل شوهرمم همینه ک تا اونا هستن چرا تو نباید ب کارات برسی و وقت کم بیاری؟ 😕

حالا امروز دیگه صبرم لبریز شد بعد از چندروز ک فقط با پیام باهم حرف میزدیم رفتم باهاش دعوا کنم ک چ وضع زندگیه برای من درست کرده پشتش ب من بود داشت خوابش میبرد نشستم گفتم اینوری شو کارت دارم گفت من با تو حرفی ندارم دستشو با ضرب گرفتم سمت خودم چرخوندمش از استرس دستام شده بود عین یخ بعد چشم تو چشم ک شدیم خنده ش گرفت همیشه اینجوری نیستا قهرامون ک طولانی میشه انگار خودشم دست داره دیگه آشتی کنه زود خنده ش میگیره وگرنه اگه مثلا روز اول دوم دعوا برم  پیشش واسه حرف زدن همش دادوبیداد میکنه😬دیگه گرفتم تو بغل منم ک زود خر بشو😐😕کلی تو بغلش گریه کردم و حرف زدم اونم طبق معمول هی میخندوندم و قربون صدقم میرفت و آشتی شدیم دیگه😌عصر هم میخاد ببرتمون خونه مامانش ابروهامو خودم دوباره ی کم با تیغ خط انداختم😣😣😕😕

بخدا شوهر منم همینجوره همش سرش تو گوشیه یا خوابه میوه و غذا و هله هوله هم مرتتتتب میخوره قضیه همون پنگوئنه ک فرنازجون فرستاد رو باید براشون بخونیم ولی شوهرای ما عوض بشو نیستن این مدلی بزرگ شدن پس بهتر اینه ک ماها صبرمونو زیاد و توقعاتمون رو ازین عجایب الخلقه ها کم کنیم باشد ک رستگار شویم😐😐😐

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
2720
آیلین جوون ،نبینم ناراحت باشی ...ایشالا که مشکلتون زودتر حل میشه 🥰🥰🥰🥰

سلااااااام خانوم ستاره سهیل خیلی وقته نبودیاااااا😬😬😬😬کلی غیبتتو کردیم و جایز هم بود😌دیگه غیب نشیا😐

سلنا چطوره؟ ی شرح حال کامل از خودش و احوالاتش بده😄

به به ساتین خااااانم.سلام علیکم. خوش آمدید.صفا آوردید. کجایی بابا؟کلی دعواتون کردیم در پست های قبلی. ...

چقد ازین بچه‌هایی ک میرن خارج و دیگه بر نمیگردن بدم میاد و اینم برام خیلی عجیبه ک ی پدرومادر بچشون رو طاقت میارن می‌فرستن ب این دوری آخرشم فقط تنهاییش نصیبشون میشه 😕بیچاره داییت ان شاءالله بچه هاش برگردن پیشش حتما زنشم تشریف برده لندن؟ مگه همینجا نمیشه پیشرفت کرد؟؟؟ 😐😐من کشور های خارجی رو فقط برای مسافرت دوست دارم نمیدونم شایدم اگه امکانش رو داشتم و میرفتم ی جای خیلی قشنگ و سرسبز رو میدیدم دیگه دوست نداشتم برگردم😁

2714
چقد ازین بچه‌هایی ک میرن خارج و دیگه بر نمیگردن بدم میاد و اینم برام خیلی عجیبه ک ی پدرومادر بچشون ر ...

نه زن دایی ام افسردگی گرفته بوده و حدود ۱۵ ساله که دیگه زناشویی با دایی ام نداشته و همش تو تخت خوابیده بوده و اینا. دایی ام هم خیییلی تلاش میکنه خوب بشه اما نشده.از بس زن دایی ام بد بود و شر.دیگه خودش گفته منو ببر خونه مادرم.بچه هاش هم نه اینکه نخوان بیان . نمیدونم چرا نمیتونن.دایی میره ارمنستان یا ترکیه می بینتشون.دلم میخواد دخترم را بردارم و یک ماهی برم زاهدان پیش دایی

دوستان یه سوال خنگولانه بپرسم؟

روی شله زرد را چجوری قالب بندازم که تر و تمیز در بیاد

منطورم اینه قالب مثلا یا حسین میزارم روش به چه وسیله ای دارچین را بریزم تو قالب که خیلی یکنواخت و خوب از اب در بیاد

من با قاشق میریزم یه  جا زیاد میشه یه جا کم کناره ها ممکنه خالی بمونه و خط نستعلیقش بهم بخوره!!!😣😏😏😏😏

پلیز من بی هنر را راهنمایی کنید

دوستان یه سوال خنگولانه بپرسم؟ روی شله زرد را چجوری قالب بندازم که تر و تمیز در بیاد منطورم اینه ق ...

روی مقوا در بیار.اصلا هم خنگولانه نیست.فکر کنم نظر من خنگولانه تر باشه🥴🥴🤪🤪

نه زن دایی ام افسردگی گرفته بوده و حدود ۱۵ ساله که دیگه زناشویی با دایی ام نداشته و همش تو تخت خوابی ...

عزیزم ببین میتونی شوهرتو راضی کنی بری ولی مدتشو کمتر کن چون تو یک ماه دخترت ب شرایط اونجا عادت میکنه از طرفی دلتنگ باباش میشه طفلی اگه شوهرتم میاد ک با هم برین

دوستان یه سوال خنگولانه بپرسم؟ روی شله زرد را چجوری قالب بندازم که تر و تمیز در بیاد منطورم اینه ق ...

فکرکنم باید خیلی کم بریزی بعد رو قالب پخش کنی ک اسم مورد نظرت دربیاد ک حجم دارچینت زیاد نشه رو شله زرد البته من تاحالا امتحان نکردم ولی دیدم ک نازک ریختن

چقدر خوب ،که موکت کردی ستاره جون ،خصوصا خونه اگه سنگ و سرامیک باشه واقعا سرد میشه و برای بچه مناسب ن ...

آره، یه دلیل موکت کردنمون هم همین سرمای کف خونه‌ست. بچه همش پابرهنه داره روش راه میره. قیمت هم از متری ۱۷ تومن دیدیم تا ۷۰ تومن. ولی تو نت گرونتر هم دیدم. ما یه موکت ساده گرفتیم که با بقیه وسایل و فرشا ناهماهنگ نشه. متر مربعی ۴۶۲۰۰.

2706