2726
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 348915 بازدید | 40784 پست
سلام دوست جوناااااا  خوبین ؟؟؟ الهی بگردم با این نی نی های جیگر و این شیرین کاری هاشون 😘😘😘 ...

سلام عزیزم الهی شکر خدا همیشه مواظب بنده های خوبش هست شیراز هم دکترای خیلی خوبی داره دوران بیماری من حتی از تهران اومده بودن شیراز برای درمان ولی حتما همونجا هم کارشون خوبه امیدوارم بهترین درمان در نظر گرفته بشه و ب زودی خبر سلامتیشونو اینجا بخونیم ب امید خدا

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥

[QUOTE=108467860]سلام دوست جوناااااا  خوبین ؟؟؟ الهی بگردم با این نی نی های جیگر و این شیرین کاری هاشون 😘😘😘 ...[/QUOT]

آخ آخ خیییییلی بی وجدان هستند.خدا رحم کرد و به دل مامانتون انداخت که آزمایش را بدهند. ما هم از این جور بلاها واسه پدرخدابیامرز و مادر خدابیامرزم سرمون خیلی آوردند بی وجدانها. خدا راشکر.خیلی خوشحال شدم.ان شاءالله خیلی زود سلامتی کاملشون را بدست خواهند آورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم الهی شکر خدا همیشه مواظب بنده های خوبش هست شیراز هم دکترای خیلی خوبی داره دوران بیماری من ...

پست فرنازجوون از اون علامت سوال های مشکی داره. شما چطوری ریپلای کردی؟؟🤔🤔🤔🤔

وای عزیزم چ روحیه لطیفی داره😍😍منم چندتا خصوصیت دخترمو بگم ک از چندتاشم ناراحتم میخام ببینم بچه های ...

پسر منم خیلی آهنگ دوست داره. برای خودش قر میده. همه میگن این به کی رفته؟   آخه من و باباش قرتی نیستیم. ولی خوب عموهاش هستن   

گاهی هم دستشو مثل رقص میچرخونه (اونجوری که میگن داره لامپ سفت میکنه!)، ولی خودش با قیافه جدی به دستش نگاه میکنه   

یه دوره ای عشق کشیدن موهای من بود و فرو کردن انگشت به دهن و چشم و دماغم. فرو کردن انگشت هنوز کم و بیش ادامه داره، اما موکشیدن رو تقریبا ترک کرده.

پسر منم رو سینه باباش میخوابه، ولی رو سینه من هرگز. از خیلی کوچیکی شوهرم میگرفت بغلش، سرشو تکیه میداد به سینه اش و راه میرفت و براش آواز میخوند تا بخوابه. اما تو بغل من اصلا اون مدلی یه دقیقه نمیموند. ولی با ماچ کردن زیاد مشکلی نداره خوشبختانه، همش دارم لپاش و گردن و دست و پاشو ماچ میکنم   

2728
سلام دوست جوناااااا  خوبین ؟؟؟ الهی بگردم با این نی نی های جیگر و این شیرین کاری هاشون 😘😘😘 ...

سلام

عزیزم شما خیلی انرژی مثبت و با حالی.

امیدوارم نتیجه تلاشهاتون رو بگیرین و با سلامتی پدر عزیزتون خستگی این دوندگی‌ها از تنتون در بره. خداروشکر که هم اونقدر به موقع آزمایش دادید و از اون خطر دررفتید و هم تونستید یه دکتر خوب پیدا کنید. انشالله بهترین درمان براشون انجام بشه و خیلی هم خوب جواب بده.

علامت سوال مشکی چیه؟؟؟؟

این کشف آیلین انیشتین بوده، خیلی وقت پیش 😊😉

خودش همون موقع گفت انیشتین تاپیکه. فکر نکنید من خواستم تیکه بندازم.

الان شما اون پست خودت رو‌ ریپلای کن. هرچی ارسال نظرو بزنی، هیچ کاری نمیکنه. بعد میبینی تو اون قسمت پیامت که بالای جواب آورده یه لوزی مشکی هست توش علامت سوال. باید اونو پاک کنی تا نظرت ارسال بشه. 

جواب ستاره جون هم داده شد ضمنا

این کشف آیلین انیشتین بوده، خیلی وقت پیش 😊😉 خودش همون موقع گفت انیشتین تاپیکه. فکر نکنید من خواست ...

ایوللللاا به آیلین انیشتینمون و مرسی از شما که به منم یاد دادین 😘😘😘😘😘

در ضمن خیلی خیلی هم ماه و مهربونین و لطف دارین به من ❤❤❤

پست فرنازجوون از اون علامت سوال های مشکی داره. شما چطوری ریپلای کردی؟؟🤔🤔🤔🤔

آره داشت خب علامت سوالش رو پاک کردم بعد ریپلای کردم ب راحتی😀😀😀

آره خیییلییییی طلبکاره بیچاره خونواده من هروقت کارشون داشته باشم سه سوته میرسن خونمون ولی من خودم نب ...

بیچاره پدر و مادرای ما دیگه به اندازه کافی برامون زحمت کشیدن، الان نوبت ماست که به اونا کمک کنیم. حالا اگه بنده‌خداها هنوز دارن به ما سرویس میدن دیگه از لطفشونه.

خوب تو هم شغل شوهرت طوریه که بعضی وقتا شب نیست، درسته؟ پس خوبه که نزدیک خانواده خودت باشی.

در این زمینه شوهر من کاملا برعکسه. چون اونا خانوادگی خیلی به احترام پدر و مادر و خدمت به پدر و مادر اهمیت میدن. خیلی از بچه‌هاشون انتظار دارن که گاهی منِ عروس یه کم قلقلکم هم میشه راستش 😜 خانواده خودم اینجوری نیستن، یه کم فرزندسالارن، ولی اونا اصلا.

مادرشوهرم چند ماه پیش یه بار بهم گفت از حالا دعا کن خدا به پسرت توفیق خدمت به پدر و مادر بده. دیدگاهشون اینجوریه. به نظر من دیدگاه اونا بهتر از خانواده خودمه، ولی گاهی هم یه کم زیاده‌روی دارن به نظرم.

پسر منم خیلی آهنگ دوست داره. برای خودش قر میده. همه میگن این به کی رفته؟   آخه من و باباش قرت ...

دختر منم دستاشو میرقصونه خیلی باحاله بخدا رفتیم خونه عمه بزرگش عمه ش شروع کرد براش رقصیدن هرکاری اون می کرد دختر منم همون کارو میکرد یعنی من شاخ درآورده بودم ولی خونه خودمون من براش میرقصم ولی فعلا سه چهار مدل رو داره تکرار میکنه

ما خانوادگی فکر میکردیم دختر خواهرم خیلی قرتیه و بخاطر خواهرمم هست ک خیلی اهل رقصه بهتون گفته بودم ک رقصش عالیه چهارسالشه از نوزادی دست و پاش رو تو هوا میچرخوند یک لحظه ثابت نبود بعد الان ک دختر منو دیدیم ب این نتیجه رسیدیم ک بچه ها همشون بطور غریزی رقاصن 😁😁😁😁چون من و باباش اصصصصلا رقص بلد نیستیم خودمم هرکاری میکنم من درآوردیه 

این کشف آیلین انیشتین بوده، خیلی وقت پیش 😊😉 خودش همون موقع گفت انیشتین تاپیکه. فکر نکنید من خواست ...

خواهش میکنم من متعلق ب همتونم😎😎🙌🙌🙌

بیچاره پدر و مادرای ما دیگه به اندازه کافی برامون زحمت کشیدن، الان نوبت ماست که به اونا کمک کنیم. حا ...

اره بخدا همین ی ماه پیش مامانمینا اسباب کشی داشتن خداشاهده یکیشون ب من نگفت بیا ی ذره کمک ما بکن اصلا ازم توقع نداشتن کمک کنم بعد حالا شوهرم از اونا توقع میکنه دیگه پرروش کردن ی مدت مامان و خواهرم میومدن اینجا خونمو میکردن دسته گل میرفتن چندباری دیگه خونه کثیف بود شوهرم بهم گفت چ اشکالی داره بگو بیان بهت کمک کنن اون موقع چون مودبانه گفت چیزی نگفتم ولی این سری خیلی لحنش بد بود باورت میشه همش تو ذهنم دارم باهاش دعوا میکنم و حرفایی ک تو دلمه بهش میگم

شبی داشتم ب این فکرمیکردم ک توجه کردین چقدر جدیدن میام از شوهرم مینالم؟ 😟در واقعیت از اینم بدتر شدیم احساس میکنم چشم خوردیم ی مدت حرف رابطه خوب من و شوهرم خیلی میشد احترامی ک تو جمع بهم میزاریم رابطه صمیمانه و عشقی ک بهم داریم بیشتر هم با خونواده خودم و دامادامون حرفش میشد خب زندگی خواهرامم تعریفی نیست و شوهراشون خیلی ازشون شاکی هستن و رفتار من با شوهرم تو چشم بود هرچند سعی میکنیم بیرون و جلوی بقیه خیلی عادی باشیم ولی بازم از اونا صدبرابر بهتریم دست خودمون نیس اونا پرده هارو دریدن دیگه😝😝😝

خونواده منم ب شدت فرزند سالاریه فدای مامان و بابای خوبم بشم بخدا بچه هاشونو خیلی پررو کردن حالا شوهرمینا خودشون جرات دارن ب مامانشون ی ذره امرونهی کنن چ برسه توقع کمک ازش داشته باشن غذا هم با منت براشون میپزه دیگه بقیه کارا رو خودتون حدس بزنید😕همه چیزو برای خودشون خوب میدونن ولی برای بقیه بد 

حالا خواهرشوهرمم خونش پنج دقه با خونه مامانش فاصله هس شوهرش قسم میخورد ب مامانش میگفت دخترت تو خونه فقط غذا درست میکنه دیگه تموم کارای خونه رو من انجام میدم حتی بچه داری البته بچه هاشون بزرگن دیگه

حالا شوهر من نیم ساعت زورش میاد ملکا رو بگیره من ی حموم برم امشب موهام چرب شده اعصابم ریخته بهم.. از پستم معلومه؟؟؟؟ 😧😧😧😥😥😥حتی گریه هم کردم ن آرایشگاه میتونم برم ن دندون پزشکی ن آتلیه ن حتی ی حموم درست و راحت😣😣😣

بیچاره پدر و مادرای ما دیگه به اندازه کافی برامون زحمت کشیدن، الان نوبت ماست که به اونا کمک کنیم. حا ...

ن دیگه اونجوری نیست ی سالی هست شغلش اداری شده خداروشکر از ماموریت راحت شدیم ولی ی روز در میون معمولا صبح میره تا شب

2706