1421
1363
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 185651 بازدید | 24722 پست
بله ستاره جان. من پسرم حساسیت داشت برای همین وقتی دیدم دوباره باردارم و پوشک هم نایابه به تعداد خیلی ...

پمپرزضدحساسیت لهستان که عالیه حرف نداره ،منم تصمیم گرفتم یه کم قاطی مصرف کنم ،ببینم چی میشه 

من تجربه ای ندارم ساتین جان! پلی در مورد صندلی غذا کاملن موافقم... ما برای پسرم چیکو خریده بودیم ولی ...

از همون جا که گرفتید ،ببرید شاید روکشش و داشته باشن ...یا سرچ کنید تو اینترنت شاید پیدا کنید 

نوش جون گل پسری انشالله! عزیزم فقط یه تیکه ماهیچه و پیاز رو میذارید توی شیشه؟

من اینطوری درست میکنم ،ماهیچه کوچیک کوچیک میکنم با یه پیاز خیلی کم ،چون مزه غالب میشه ،با نوک قاشق نمک پیازه و لابه لاش میزارم ،بعد دربش و بسته اماده ی بخار پزشدن

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

بچه ها یه سوال ،دخترم چاردست وپا میره ،بعد پایین کف دستش ،پوستش میره ،پاهاشم انگشت بزرگش ،که تو روروئک میزارم اینطوری شده کمی ،خواستم بدونم شما تجربه این و داشتید ؟؟؟

چه خوب که دوباره اومدی مامان لیلی جون ،خسته نباشی مهمون داری خیلی سخته اونم با بچه ...خوبه که پسرتون ...

ممنونم ساتین جان عزیزم. 🥰 اون سایته سایت نی‌نی لازم نبود؟ لوازم بهداشتی رو هم همسرم از یه سایت می‌خره، الان موبایل به دست خوابش برده 😴😴😪🤪 بیدار بشه ازش می‌پرسم بهتون می‌گم.  

1401
ستاره جون من اصلا میان وعده نمیدم خیلی عنر کنم بعد از ظهر یه بار یه میوه ای چیزی به عنوان میان وعده ...

اختیار داری عزیزم.خیلی هم برنامه خوبی است😚

خدایا شکرررررت که دخترم را سالم در آغوشم نهادی
واقعا آروم میشینه تو صندلی ماشین ،وراحت رانندگی میکنید ؟؟؟دختر من اصلا نمیشینه ...

البته اینجا مسافت ها کوتاهه.تا حالا با صندلی مسافت زیاد نبرده ایم.در حد یک ربع یا بیست دقیقه

خدایا شکرررررت که دخترم را سالم در آغوشم نهادی

دوستان من چیزهایی که توی مرکز پایش روانی گفتن این‌جا بنویسم. یکی این‌که از بچه انتظار داشتن تقلید کردن رو بلد باشه. مثلا اگر جلوش دوتا اسباب‌بازی رو به هم می‌کوبید اون هم تکرار کنه. دوم این‌که بتونه با انگشت شست و سبابه غذاهای انگشتی رو بگیره (پسر من فقط چتگ می‌زد). بعد اینکه حداقل بتونه ده دقیقه با خودش بازی کنه. شیر شب رو گفت تا جایی که می‌تونیم حذف کنیم و معتقد بودن که پیوستگی خواب شبانه مهم‌تر از وعده‌ شیر شبانه است. انتظار میره وقتی چیزی رو ازش قایم می‌کنیم متوجه نبودش بشه و تا مدتی دنبالش بگرده. بقیه رو هم باز میام بنویسم. 

1394
خدا صبر بهت بده و ایشالا زودتر جاتون وعوض کنید ،بچه ها خوش میگذره بهشون ،ولی بزرگها باید حواسشون باش ...

ممنون عزیزم انشاالله. اره ولی متاسفانه اگه جوری بودکه مدام خونه مانبودن شاید منم اینجوری اذیت نمی‌شدم خداخودش کمک کنه 

فروش تابلو فرش دست باف خیلی شیک هنردست خودم کسیوسراغ ندارین برافروش میخام   
واقعا آروم میشینه تو صندلی ماشین ،وراحت رانندگی میکنید ؟؟؟دختر من اصلا نمیشینه ...

ما بعد از اینکه خریدیم گذاشتیمش تو صندلی، نشست و راضی بود که بیرون رو یه ذره میبینه (تا حالا تو کریر میذاشتیمش و خوابیده بود دیگه)، ولی وقتی خوابش برد دیدیم گردنش کج شد و تازه یادمون افتاد که تو کریر از این نظر بهتر بود. البته صندلیش یه کم خوابیده میشه که اون موقع بلد نبودیم.

دوستان من چیزهایی که توی مرکز پایش روانی گفتن این‌جا بنویسم. یکی این‌که از بچه انتظار داشتن تقلید کر ...

چه مطالب جالبی ،ممنون ازشما مامان کوشا🥰🥰🥰🥰

پایش روانی کجاست؟ میخوام بدونم معضل خواب دخترم ومیتونم حل کنم

1427
راستی من میخوام یواااش یواش پوشک رو از پسرم بگیرم. براش یه قصری سفارش دادیم که به سلیقه ی خودش ...

بسلامتی عزیزم 

ان شاءالله دامادش کنی😍😍

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
بچه ها یه سوال ،دخترم چاردست وپا میره ،بعد پایین کف دستش ،پوستش میره ،پاهاشم انگشت بزرگش ،که تو رورو ...

چهاردست و پا رو ک نه😄برای پاهاش پاپوش براش بپوش یا جوراب نازک من خیلی تو روروئک نمیزارم پنج یا ده دقیقه بخوام جارو بکشم یا ظرف بشورم یا غذا درست کنم و دنبالم گریه کنه اونم ب بن بست ک میخوره دیگه بلد نیست برگردونتش😄و خیلی راه نمیره باهاش

دوستان من چیزهایی که توی مرکز پایش روانی گفتن این‌جا بنویسم. یکی این‌که از بچه انتظار داشتن تقلید کر ...

مرسی عزیزم از زحمتت 

دختر من ک تا اینجاش صفر گرفته😬😁

دخترم چندروزه عادت کرده هی خودشو میندازه رو شکم میخابه بعدم چون غلت زدن بلد نیست بعد ک بیدار میشه عه عه میکنه و گریه😕دوست ندارم عادت کنه رو شکم بخوابه خوب نیست ولی انگار خوابش راحتتر و عمیق تر میشه و خودشم اینو فهمیده

نصف شبی ده بار هی درستش کردم دوباره خودشو مینداخت رو شکم اینقد با شوهرم خندیدیم آخرشم ولش کردم خوابیدم

چیکار کنم حداقل خودش غلت زدن رو یاد بگیره؟

راستی بچه ها پدرشوهرم حالش خیلی بدتر شده حتی آب دهنشم با بدبختی قورت میده غذا و آب میوه ک تعطیل روزی ی سرم خوراک بهش وصل میکنن دکتر گفته نمیتونیم عملت کنیم چون چیزی جایگزین نداریم ک بخوایم مری رو کلا برداریم اگرم خود غده رو برداریم تموم بدنتو درگیر میکنه فعلا ی جلسه شیمی درمانی کرده تا بعد از سه هفته ببینن جواب داده یا ن... ولی ب شوهرم گفتم اگه نتونه چیزی بخوره شیمی درمانی از پا درش میاره 😢 فکرنمیکنم بیشتر از ی ماه دووم بیاره مگه اینکه خدا معجزه کنه و راه گلوش باز شه بتونه چیزی بخوره

من هفته پیش رفتم دیدمش ب حدی چهره این مرد مظلوم بود و ب دلم نشست ک دارم دیوونه میشم از غصه ش... خیلی سخته با مرگ دست و پنجه نرم کردن ای خدا خودت شفاش بده 😭😭

1339