2733
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349080 بازدید | 40785 پست

دوستان یه سوال. دخترم دیروز تا حالا به وسیله زبونش لب بالاییش را مک میزنه.یعنی هی زبونش را در میاره لبش را میمکه و زبونش را میده تو. نمیدونم درست تونستم توضیح بدم یا نه. کسی میدونه علتش را؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان یه سوال. دخترم دیروز تا حالا به وسیله زبونش لب بالاییش را مک میزنه.یعنی هی زبونش را در میاره ...

هر روز ی ادا اطوار درمیارن ،دلیلشو نمیدونم پسر منم لب پایینشو میده تو درنمیاره ،عینهو پیرزنایی ک دندون ندارن خخخ

تمام دارایی ام(همسر و پسرانم)خداوندا حفظشان کن.
2731
سلام عزیزم،شش ماهگی سلنا خانمم مبارکه،انشالله که زودی خوب شه ،خوندم ک تو شش ماهگی باید وزنشون دوبراب ...

سلام عزیزم ،قربونت ....پسرای شما چطورهستن ،با ابلمرغان چه میکنی ،بهترشدن ؟

سلنا تو دوماه یک کیلو اضافه کرده تقریبا ،از دوبرابر وزنم ٨٠٠گرم بیشتر ،میگم دکترش و بهداشت میگن خوبه ،خداروشکر ...ولی نگران روند وزنگیری اش هستم ،خیلی هم میل به حریره بادوم و فرنی نداره ،اب دوست داره وشیر ...برای شماها هم اینطوریه ؟یادوست دارن ؟

بعد چقدر واکسن انرژی میگیره از بچه ،وا میره انگاری ،شل میشه ....عزیزم ،ولی خدارو شکر که اولا واکسن هست ،بعدشم تا شش ماه دیگه واکسن نداره😳😁😔😁😁😁

بچه ها یه مطلب ،چون آخر سال از دکتر اتون بپرسید تا کی هستن ،دکتر دختر من از 15نیست تا آخر فروردین ..البته یا یکی بجاش میاد یا جایگزین معرفی میکنه.

یاد دکتر آیلین جان افتادم که از مسافرت نمیومد....

دوستان یه سوال. دخترم دیروز تا حالا به وسیله زبونش لب بالاییش را مک میزنه.یعنی هی زبونش را در میاره ...

اینکارو میکنن ،دختر منم چندماه پیش شروع کرد اینکارو ،هی یادش میره ،هی یادش میاد ،یه جا خوندم که برای خارش لثه است .

موقع دندون دروردن اب دهنشون اسیدی میشه ،میریزه دور لبشون ممکنه جوشش های ریز ریز بزنن ،حواستون باشه اب دهنشون نمووونه رو پوست صورتشون ،با اب بشورید .

2738
عزیزم.احوال دختر گلت را پرسیدم. فکر کنم ندیدی😍

مرسی عزیز دلم ،خوبه دیگه خداروشکر 😍😍😍😍 ببخشید ندیدم .

نمیدونم چرا بعضی کامنتها رو نمیبینم یا یهو بعدا میبینم ،برای شما اینجوری نمیشه ؟

مرسی عزیز دلم ،خوبه دیگه خداروشکر 😍😍😍😍 ببخشید ندیدم . نمیدونم چرا بعضی کامنتها رو نمیبینم یا یه ...

خواهش میکنم عزیزم.خب خداراشکر. من بعضی اوقات که مثلا یکی را لایک میکنم یا پاسخ میدم یادم میره صفحه قبلش را بخونم.پیش میاد😍

مرسی حالش و پرسیدی ،بچه ام کلی تب کرده ،دیشب کلا بیدار بودم ،بازم استامینوفن نمیخوره همش میاره بالا، ...

وای بمیرم براش😢خدا میدونه چ حالی بهشون دست میده موقع زدن واکسن دختر من سری قبل ک با چشمای پر اشک و التماس نگام میکرد دلم کباب شد براش😭ولی جای شکرش باقیه ک بعدازاین دیگه تا شیش ماه واکسن ندارن😐

خب براش شیاف بزار اینجوری ک خیلی اذیت میشه عجیبه ک استامینوفن رو نمیخوره اونم پاراکید مزه ش ک خیلی خوبه. البته انشاءالله دیگه سختیاش گذشته باشه براش دختر عزیزم 😍

درمورد وزنش چرا اینقد کم اضافه کرده مگه شیر نمیخوره؟ البته همه میگن ب غذا ک میفتن زیاد وزن اضاف نمیکنن برخلاف تصورمون... مگه تو غذا رو شروع نکرده بودی براش فکرکنم خیلی وقت پیش خوندم ک بهش غذا میدی نمیدونم شایدم اشتباه میکنم😕

ولی ساتین قدش ماشالله خیلی خوبه ببین بعضی از بچه ها رشدشون تو قدشونه یعنی دیشب خونه مادرشوهرم بودیم گفتن لاغر شده ولی مادرشوهرم گفت فکرمیکنین... چون قدش بلندتر شده اینجوریه البته دخترمن ک خیلی وقته شیرخوردنش افتضاحه باورت نمیشه هردفعه سه چهار نهایت پنج دقه شیر میخوره آخه کی تو پنج دقه سیر میشه؟ 😥حالا اگرم سینم پر شیر بود میگفتم آره هورت هورت میخوره زودی سیر میشه ولی شیرمم کمه ک بخواد تو سه چهاردقه سیر بشه کلافه شدم بخدا 😣

برنامه نی نی بیا به به بود ولی برنامه غذایی توش نداره فقط دستور غذا هست و اینکه چیا براشون خوبه چیا بد

من ی هفته لعاب برنج دادم بعد دیروز پنج تا بادوم و ی نوک قاشق کره به لعاب اضافه کردم و اونو دادم اندازش هم از همون روز اول فکرکنم بیست تا قاشق میدادم هنوزم همونقده یعنی از نظر اندازه ای ک میریزم تو ظرف همیشه یکسانه ولی تا قبل از دیروز با شیرم رقیق رقیقش میکردم ولی از دیروز ی کم سفت ترش کردم امروز ک دیگه شیرمم قاطی نکردم فقط لعاب و بادوم و کره ک فکرکنم بهش میگن حریره بادوم نمیدونم😕

ولی درکل وزنش خوبه شاید زیاد اضاف نکرده ولی خب کم وزن نیست نگران نباش

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥

سلام مامانای گل .پسرم دوماهشه شکمش کارنمی کنه ازچهل روزگی این مشکل وپیداکرد شکمشم ماساژ می دم فایده نداره که دکترگفت هفت روز یبارشیافت گلیسیرین بزن براش تازگیاشیافتم براش جواب نمی ده نمی دونم چیکارکنم اگه تجربه ای دارین توروخداکمکم کنین

دوستان کدوم یکی از شما قرص دومپریدون خریده بود واسه افزایش شیر؟؟ من دیروز بچه ام را برده بودم دکتر ...

رها جون من بودم خریدم ولی نخوردم راستش منم ترسیدم ولی رو شیر خیلی عوارض نداره فکرکنم وگرنه دکتر ک نمینوشت 

اتفاقا حالا گفتی دکتر برام نوشته ی کم خیالم راحت شد ولی گذاشتم برای موقع حاد ک ان شاءالله پیش نیاد😊

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
2706