1648
1605
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 210806 بازدید | 27779 پست
آره منم اگه پسرم تازه مریضی پشت سر گذاشته بود به هیچ وجه نمیبردم. هفته پیش فهمیدم بچه کوچیک داداشم ...

توروخدا تو حموم راه میره مواظب باش لیز نخوره دختر من اتفاقا همش دوست داره تو وان بشینه و اگه برش داریم گریه میکنه برای شستن سرش خیلی مشکل داریم ک تازگیا براش کلاه حموم خریدم بهتر شده خیلی بدش میاد آب بیاد رو صورتش و زود نفس نفس میزنه و میترسه

ما هنوزم دوتایی حمومش میکنیم فکرنکنم تا یک سال آینده هم نتونم تنهایی😐

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
پناه برخدا قوی باش انشاالله به خیر میگذره.ببخشید اسم دقیقش چیه از نوع سارکوماس

سارکوما چیه؟😯🤔

اسم دقیقش بدخیمی فرج هست یعنی بود این جدیده نمیدونم خودش باشه یا نه

این اسمو من تو لیست انواع سرطانها دیدم ک دورش خط کشیده بود ک یعنی من اینو دارم ولی خیلی بدتر از اینم بود خدا نصیب نکنه ☹

چه جالب دختر منم دیگه به شبکه پویا ،تمایلی نداره ،ولی عاشق تبلیغاته ....

دقیقا دختر منم همینطوره برنامه هاش براش تکراری شده نهایتا تیتراژ اول و آخر ک شعر و آهنگه رو نگاه میکنه بعد خسته میشه عاشق پیام بازرگانیه مخصوصا پانیکو پانیکو جینگیلی پانیکو😝

آهنگ و موسیقی شاد رو دست میزنه و کمی میرقصه خیلی بلدنیست هنوز آهنگای ملایم رو خیلی بامزه زمزمه میکنه و خودشو ب چپ و راست تکون میده غمگین گوش نمیدیم ب دلیل نبود روحیه😁

دختر منم تو ماه محرم با مداحیا دست میزد بعد ک تموم شد تازه سینه زدن رو یاد گرفت تا ی مدت با آهنگا سینه میزد قاطی کرده بود کلا آهنگ و موسیقی رو دوست داره تیتراژ فیلمارو هم دوست داره

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

مرسی از جوابهاتون ،چه جالب که انقدر فصل مشترک توی بچه هامون هست ،واقعا بچه ها عاشق موزیک هستن وبرام ...

آره خوبه سانستول ولی نئوزینک هم برای اشتها خیلی عالیه من سری بعد زینک دارش رو براش میخرم بنظرت اشکالی نداره؟

آره ستاره جون ،من چند باری اومدم سر زدم ،ببینم آیلین اومده یا نه !!!!!ایشالا که خیر و دنبال درمان .. ...

دکترم خیلی معروفه تو درمان سرطان ازش بعید بود بنظر خودم عجله داشت برای رفتن و اون موقع ک من رو دید اصلا روحیه نداشت بخاطر فوت مادرش ولی بازم توجیه خوبی نیست برای ی دکتر ک همچین چیزی رو سرسری رد کنه واقعا از دستش ناراحتم

1522
آیلین جونم به جای اینکه هی به بزرگ شدنش فکر کنی، هر روز حداقل 5 دقیقه بشین چشماتو ببند و تصور کن که ...

خودمو سپردم ب تقدیر فعلا دارم تو حال زندگی میکنم میدونی هر موقع دعا و این چیزا میخونم گریم میگیره دلم نمیخواد برم تو فاز غم چند روز اول همش گریه میکردم حالم خیلی بد بود تو شوک بودم ولی فعلا آرومم نمیدونم این آرامش از چیه ولی هست خداروشکر😌 صحیفه سجادیه نخوندم ولی دعای مشلول رو خوندم و خیلی دوسش دارم

خیلی وقته تنها کاری ک تو بیکاری میکنم اینه ک گوشی دست میگیرم و میچرخم تو فضاهای مجازی😐اصلا حس بقیه کارا رو ندارم 

ایشالا که زودتر این دوران ،استرس زا بگذره ومشکلتم حل شه عزیزم ...چقدر پرتو درمانی طول میکشه ؟؟؟سیکلش ...

سی روز پشت سرهم هست حداقل ....سری قبل اون قسمتی ک اشعه می گرفت شدید سوخت و تاول زد اصلا افتضاح ی هفته دکتر بینش استراحت بهم داد ک بهتر بشم بعد ادامه بدم شقاق و بواسیر هم گرفتم داغون شدم تو دستشویی زار میزدم ولی هنوزم میگم بهتر از شیمی درمانی هست اصلا دوتاش سخته چی بگم اینم قسمتی از سرنوشت منه 

آیلین جونم درباره ایمونوتراپی هم یکم پرس جو کن ... اصن عوارض شیمی درمانی رو نداره و ما ازش نتیجه دیدیم درمورد پدرم ... امروز پیش دکتر آنکولوژش رفته یه سری از غده های لنف ناپدید شدن و بزرگاشون هم بعد چهار دوره اندازه شون به یک سوم قبل رسیده شکرخدا... فقط ایرادش گرونیه داروهاشه ولی به نظرم ارزش داره که واسه جونت بهترین هارو انجام بدی و کم عارضه ترین هارو عشقم

آیلین جونم درباره ایمونوتراپی هم یکم پرس جو کن ... اصن عوارض شیمی درمانی رو نداره و ما ازش نتیجه دید ...

عزیزم خداروشکر خیلی خوشحالم

باشه از دکترم میپرسم در موردش ولی اگرم بشه اصلا پولشو نداریم😞همین داروهای شیمی درمانی هم دوست دارم ارزون بشه بیچاره شوهرم چقدر دنبال خونه خریدن و ماشین خوب خریدنه دلم نمیخاد حاصل سالها زحماتش خرج مریضی من بشه هرچند خودش برام دنبال بهترینها هست بیمارستانای خصوصی و مطب خصوصی و ....ولی خداروشکر فعلا ک عمل اول رو دکتره گفت تو ی بیمارستان دولتی انجام میده تا ببینیم خدا چی میخاد

دوستانی که به بچه هاتون شیر خودتون رو میدید، آیا شیر گاو هم بهشون میدین؟

مامان لیلی گفته بودن که صبح ها به پسرشون شیر میدن. بقیه چی؟ 

لازمه بهشون شیر بدیم؟ و ضرری نداره؟

و سوال بعد اینکه شیر پاستوریزه برای بچه ها لازمه جوشونده بشه؟

اگه اطلاعاتی در این مورد دارید ممنون میشم به من هم بگید.

1614
آره خوبه سانستول ولی نئوزینک هم برای اشتها خیلی عالیه من سری بعد زینک دارش رو براش میخرم بنظرت اشکال ...

فکر نکنم مشکلی داشته باشه ،چون دکتر سلناهم یه دارو داده گفته اون و بده بهش از ۱۸ ماهگی ،اتفاقا گفت توش زینک داره ...اسمش و ن.اه میکنم میگم ،البته من اونو نمیگیرم چون آهنم داره و باعث سیاهی دندونش میشه ۱😉😉😉

دوستانی که به بچه هاتون شیر خودتون رو میدید، آیا شیر گاو هم بهشون میدین؟ مامان لیلی گفته بودن که صب ...

دختر من که شیر اصلا نمیخوره و هنوز قدری حساسیت داره به پروتیین گاوی ،ولی اون دوستم که خارج از ایران ،دکتر گفته از یکسالگی شیر گاو بده ،اونم میده بهش ،گفته شیر خشک و کامل قطع کنه ،دیگه مفید نیست ،شیر گاو ویتامین های بیشتری داره ،اونم همین کارو کرده ،حالا یه چیزی الان که انقدر میگن شیرها سمی باید چیکار کرد؟!؟!من از اون روز دیگه شیر نخریدم ،درصدی اعلام کردن چقدر شیرها تو هر شهری آلوده است ،اینطور که یادمه مشهد کمترینش بود با ۵ درصد ...تهران که خیلی درصدش بالا بود ...یکی میاد تکذیب میکنه یکی تایید میکنه ،دیوووونه خونه است بخدا 

عزیزم خداروشکر خیلی خوشحالم باشه از دکترم میپرسم در موردش ولی اگرم بشه اصلا پولشو نداریم😞همین دارو ...

آیلین جون شما که بیمه نیروهای مسلح هستید و هم تکمیلی دارید هم بیمارستان های خیلی خوب ،حتما پوشش بیمه ای خیلی خوبی دارید ،حتما استفاده کنید ازش ،منم ازدواج نکرده بودم بیمه پدرم بودم که ارتشی بود ،واقعا عالی ،وپر از خدمات ،تهران بیمارستان بقیه الله عالی و کلی تجهیزات داره برادرم ،دوسال میش سنگ کلیه داشت که مجبور به عمل شد ،کل هزینه اش صدهزارتومن هم نشد ،تازه دوتا عمل چون لوله گذاشتن ،یک ماه بعد دوباره دروردن ....حتما پیگیری کنید شایدم کامل در جریان باشید 🙈🙈🙈🙈

دختر من که شیر اصلا نمیخوره و هنوز قدری حساسیت داره به پروتیین گاوی ،ولی اون دوستم که خارج از ایران ...

ما اونروز یه کم نگران شدیم، ولی بعدش که تکذیب کردن تکذیبهارو باور کرده و با خیال راحت به مصرف شیر ادامه دادیم   

راستش دوست مامانم تو امریکاست و میگفت اوضاع سرطان اونجا خییییلی بدتر از ایرانه. برای همین من باور کردم که شیرهای ما انقدرها هم سمی نیست!

ولی سوال منم راجع به شیر مادر بود. اگه شیرخشکی بود بهش شیر گاو میدادم

دوستانی که به بچه هاتون شیر خودتون رو میدید، آیا شیر گاو هم بهشون میدین؟ مامان لیلی گفته بودن که صب ...

من دوست دارم بدم ولی دخترم نمیخوره اصلا ضرری نداره اگه بخوره خیلی هم خوبه

1523
دختر من که شیر اصلا نمیخوره و هنوز قدری حساسیت داره به پروتیین گاوی ،ولی اون دوستم که خارج از ایران ...

واقعا راست بود؟🤔تو شیراز هم میگن خیلی زیاده تو اخبار هم اعلام کردن؟ من ندیدم شماها دیدین؟

آیلین جون شما که بیمه نیروهای مسلح هستید و هم تکمیلی دارید هم بیمارستان های خیلی خوب ،حتما پوشش بیمه ...

نمیدونم والا فقط میدونم ک خیلی چیزی ازش برنمیگردونن مثلا ی بار از پنجاه تومن ویزیت ۱۴ تومن برگردوندن 😐حالا ب شوهرم میگم ببینم چطوره ولی خب این دکترایی ک رفتم پیششون خودشون دولتی کار میکنن بیمارستان و فقط هم همون بیمارستانی ک‌ مدنظرشون هست عمل میکنن حالا بستگی داره ببینم بیمارستانه چجوریه شایدم بد نباشه

آیلین ... واسه ما هم راحت نیست تهیه داروها ... الانم دیگه همه ذخیره ها ... مجبوریم واسه ادامه اش یه خونه بفروشیم ... 

بچه ها کسی تو فردیس کرج خونه نمیخواد ؟؟؟😉😉😉

مورد اوکازیونه هاااا .... یه آپارتمان ۹۰ متری تو ۳۰۰۰ متر زمین با قدرالسهم ۱۱۴ متری سندی 

واقعا راست بود؟🤔تو شیراز هم میگن خیلی زیاده تو اخبار هم اعلام کردن؟ من ندیدم شماها دیدین؟

تو یه برنامه سلام صبح به خیر اول راجع بهش صحبت کردن و گفتن سم آفلاتوکسین تو شیرها هست و اون درصدهای تهران 33 درصد و تبریز 60 درصد و ... رو گفتن. ما تو واتساپ یه تکه از برنامه رو دیدیم. دقیق هم نگاه نکردم راستش. دقیقا نفهمیدیم منظورش از درصدها چیه، ولی گفتیم لابد منظورش اینه که بین شیرهایی که آزمایش کردن مثلا 33 درصدش آلودگی داشته دیگه... 

بعدا تو اخبار گفتن که اینجوری نیست و درصدها درست نبوده و آفلاتوکسین چیزیه که مدتهاست مورد بحث و بررسی بوده و همیشه اندازه گیری میشه. مقدار استانداردش تو کشور ما یه کم بیشتر از اروپا و خیلی کمتر از امریکاست.

نمیدونم متاسفانه دقیق دنبال نکردم. همین قدرشو فهمیدم.

کلا از وقتی ما بچه بودیم بابام همش میگفت نذارید نون اضافه ها کپک بزنه و اگه کپک زد تو نون خشک نندازید، بندازید تو سطل آشغال. چون اگر حیوانات نون کپک زده بخورن شیر و گوشت و کودشون سمی میشه. نمیدونم این چقدر درسته، ولی اطلاعات بابام اینجوری بود.

1645