2726
عنوان

تورو خدا كمكم كنيد حالم خيلي بده

871 بازدید | 68 پست

تازه نامزد كردم همسرم از خانواده خوب و اصيلي هستن و همسرم هم خيلي خوب و مهربان و واقعا عاشق منه و واقعا عاشقشم خواهر شوهرم دچار سندروم سكل است 27سالشه اما ظاهرش اينو نشون نميده خيلي به من ابراز محبت ميكنه و به من ميچسبه و قربون صدقه ميره و با همسرم بيرون كه ميريم بهم ميچسبه و دستم رو ميگيره بيرون كه ميريم خيلي هيجان زده ميشه و خيلي صحبت ميكنه يا مثلا تو مغازه ميريم يك چيزي ميخواد كه براش بخرن البته شوهرم خيلي اروم بهش تذكر ميده كه درست نيست مثل كودك ها شيطون هست و شوخي ميكنه نميدونم ميترسم براي زندگيه خصوصي من مشكلي ايجاد بشه سردرگمم ترديد داره منو خفه ميكنه و اشتهام رو از دست دادم و اين فكر داره منو ازار ميده گاهي شيطون ميره تو قالبم و ميگم مثلا اگ نبود خانواده شوهرم هيچ مشكلي نداشتن ولي بعدش از خودم بدم مياد كه اين حرف چيه تو ذهنت مياد شوهرمم دوسش داره و براش احترام قائل هس همه خانوادشون بهش احترام ميزارن ولي شيطنتش خنده هاي زيادش و گاهي رو حرف ميفته دستت رو ميگيره يك هو بهانه خوراكي ميگيره گاهي هم يك گوشه راحت و اروم تو خونه ميشينه اما بيرون به شدت هيجان داره و همش دوست داره با من و شوهرم بيرون بياد من اين افكار باعث شده بهم خوش نگذره كمكم كنيد باهام حرف بزنيد بهم بگيد چيكار كنم از طرفي خيلي شوهرمو دوسش دارم خيلي خيلي خيلي اونم منو دوست داره چيكار كنم توروخدا بهم كمك كنيد .با مشاور ديگ صحبت كردم گفتند كه تازه وارد هسي برات تازه هست بعد ها برات عادي ميشه مثلا خاله  خودم دچار معلوليت هست اما چون خالم هست دوسش دارم و باهم خوبيم اما اين چون ازدواجه منو ترسونده كمكم كنيد

شما قبلا هم راجب این موضوع تاپیک زده بودی؟

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم شما توی هردو.خانواده مشکل بیماری ژنتیکی هست برای بچه دار شدن و این حرفا به مشکل بر نمیخورین؟ البته ببخشید پرسیدما راستش فکرم نگران شد قبل ازدواج مشاوره زژنتیک.هم.رفتین ؟

شاه بخشيده شاه قلي نميبخشه؟؟؟؟مهم خانوادشن كه دوستش دارن نبينم كسي به اين بچه ها چپ نگاه كنه

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

بهش عادت ميكني عموي شوهرمم هميهجوريه و با پدر شوهرم اينا زتدگي ميكنه منم اوايل حس عجيبي داشتم يه مرد٥٠سالع مثه پسر بچه ها شيطنت ميكرد الان عادت كردم و دوستش دارم

شما هم عروسي كنيد خب كمتر ميبينيش

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
چه حرفایی آدم اینجا میشنوه! رفتار ایشون به شما چه ارتباطی داره?

منم یک از ازخانواده شوهرم بیش فعال بود گاهی بهم پرخاش میکرد و بی ادب ی زجر میکشیدم، راس میگه بیرون بودنشون هم آدم دوس داره مانع شوهرش بشه و هم از طرفی عقده دوس داره تنها باشه باید همسرش رعایت کنه و کمتر ببرش بیرون

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.

عزيزم اينجور مريضي ها تشنه محبتن تو هم چون تازه شدي عروس داداشش خوشحالي ميكنه و دوست داره ب قول مشاور بعدها بهت عادت ميكنه تازه خونه خودتونم ك بريد ديگه كمتر ميبينيش،،اينجور افراد زود هم وابسته ب كسي ميشن تو مينه رو بگير نه خيلي خوبي كن نه بدي خوبي زياد باعث ميشه بهت وابسته بشه اونوقته ك بايد بگي چيكار كنم،،الان تو دنبال كار خودت باش عشق ورزيدن ب همسرت،،

2706