2737
2739
عنوان

شغل وبارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 28 پست

منم بخاطر همین استرسه دو دل شدم وگرنه خستگی و اینچو چیزا برام مهم نیس.من کمی تو زمینه ام استرس هس و کارم که حتما استرس داره کلی تاثیر داره برا بچه.

از کار هم نمیتونم دل بکنم😢😢😢

توکل بر خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره 76هستم.شوهری رو چیکار کنم انقدر خوشحالههههههه.باید فردا استخاره کنم.سه ساله عروسیمون شده از فردای عروسی میگه بچه.هر وقت ع ا دت م ا ه ان ه عقب میفته فوری میره تست بی بی میخره.خودشم میمونه پشت در دستشویی تا جواب بدم بهش.با اینکه میدونه اقدامی برا بچه نکردیم ولی هر بار اینچوریه

توکل بر خدا

پس دور کار رو خط بکش.

البته سنت خیلی کمه. حداقل بیشتر از ده سال از من کوچیکتری.

و تا 35 وقت داری.

میل خودت هست.

من که هنوز برا بچه آمادگی ندارم و فکر میکنم خودم هنوز بچه هستم.خوشبحالت کاشکا همسن تو بودم.

فبای آلاء ربکما تکذبان
2738
35سال داری و شوق به بچه نداری؟؟؟ البته منم زیاد بچه دوست نبودددددم سوهرم از بس گف منم تا حدودی مثه ...

نه 31 سالمه. ولی بچه دوست دارم. کارم پر استرسه.

باید کارمو بذارم کنار و مسئولیت بچه رو تا آخر عمر بپذیرم. خدا به هممون کمک کنه. 

اگه بچه میخوای زودی بیار از هولش در بیای. بالاخره فاصله سنی کمتر باشه خیلی بهتره.

فبای آلاء ربکما تکذبان
اره 76هستم.شوهری رو چیکار کنم انقدر خوشحالههههههه.باید فردا استخاره کنم.سه ساله عروسیمون شده از فردا ...

وای چقدر بچه ای .متولدین ۷۶ مگه ازدواج هم میکنن خدای من؟چه برسه به بچه