2737
2734
عنوان

بچه کوچیک حامله شده !!!

| مشاهده متن کامل بحث + 107871 بازدید | 251 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجب... حاملگی برای من که شده یک مقوله ی عجب و باور نکردنی..‌ دیگه این عکس برام شگفت اور بود اصلا

دلم میخواست تا عید مامان بشم ولی نشد... دلم بی بی چک مثبت میخاد....ازمایش مثبت...خرید سیسمونی....تیکر بارداری ...نمیدونم کی انتظار تموم میشه 
از دلارام چی کم داره 😐 خودمون نمونه وطنیشو داریم

اون ۱۹ سالشه بابا

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
2731
من فقط در عجبم چرا همچین ادمایی رو معروف میکنیم مگه فقط دلارام از دوست پسر باردار شده؟ روزانه هزار ...

قضیه دلارام چیه؟😆

به سراغ من اگر می آیی ای مهربان چراغ بیاور و یک دریچه که از آن به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم
دوستانی که منو ریپلای کردن برای اینکه دلارام کیه یه دختر 13 ساله که از دوس پسرش حامله شد و دوس پسرشم ...

بابا کی گفته ۱۳ سالشه دبیرستانشم تموم کرد

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
2738
قضیه دلارام چیه؟😆

ی دختره تو اینستا بود ۱۸ ۱۹ ساله اواز میخوند بعد مثکه با ی پسره دوست شده خانواده ها در جریان بودن خودش ک میگفت صیغه محرمیت خونده بودیم و دیکه قرار بوده عقد کنیم ولی خدا میدونه از دوست پسرش حامله میشه پسره میزنه زیرش دلارامم میره کانادا ولی خانوادش حمایتش کردن و اینا

من تا سوم راهنمایی فکر میکردم بچه فقط با بوس درست میشه ...😭😭😭😭😂😂😂😂

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))
ما فردا شب یه عقد کنون دعوتیم دختره۱۴ سالشه پسره ۲۸..تازه میخوان لباس عروس تنش کنن ولی یکی دوسال دیگ ...

من شوهرم دوسال پیش سربازمعلم شد بجای خدمت

یه شاگرد ۱۱ساله دختر داشت  دوبار طلاق گرفته بود برای دومی خودکشی هم کرده بود       

کسی  غیر از شوهرم تعریف میکرد باورم نمیشد

به تعداد آدمهای روی کره ی خاکی، تفاوت فکر و نگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر: "کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست؛ انسان دیگریست!"

عکس دلارامو بزاربن فیض ببریم😄

الهی شکرت دلبندم پسرم پاره تنم صحبت میکنه و دقت و‌تمرکز بالایی داره و کاملا سالم و نرماله الهی شکرت بابت محبت و عشقی که پسرم داره الهی شکرت که پسرم سخنور ه الهی شکرت که پسرم دانا و باهوشه خدايا شکرت که پسرم یه مردم کامله الهی شکرت برای سلامتی پسرم
چه رحم گیرایی دارن تا یه اسپرم وارد میشه قورتش میدن 😲

من بدبختم همینجوریم . یه بارم کورتاژ کردم. ایشالا خدا هر بچه ای  میخواد بده به من جاش بده به اونایی که میخوان . من یه پسر ۵ ماهه دارم طرفدار تک فرزندیم دیگه نمیخوااااام اما رحم نیست که جارو برقیه ☹

👈 عضو کمپین مبارزه با کلمه ی شوشو😖😡😠
2706