2733
2734
عنوان

یه سوال زنونه!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 379322 بازدید | 233 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خانم ها یه خبر خوب

اگه تو این روزا دغدغه ی آموزش فرزندانتون رو دارید و اگر میخواید که اونا بر خلاف خیلی از ما بزرگتر ها به دنبال علایق و استعداد هاشون برن

وبینار رایگان ذهن خلاق رو از دست ندید

برای اطلاع از زمان و اتفاقاتی که قراره تو وبینار بیفته به سایت ای سمینار مراجعه کنید و دنبال ذهن خلاق بگردید.

2738

بهترین راه درمانش همون جراحیه چون تو هرچی بخوری یا اینکه استفاده کنی نمیتونه اون افتادگی و گشادی رو حل بکنه گوشت بدن که خود به خود جمع نمیشه اگر بشه خیلی ضعیف و کم . به نظرم جراحی بهتره الان با لیزر هم انجام میشه خیلی راحت. سرچ بکن دکتر بهمن پور  فیلماش ببین من خودم پارسال پیشش انجاام دادم

من در مورد جوانسازی واژن و تبخال تناسلی سوال داشتم یه سایت پیدا کردم خیلی خوب بود ویس خود دکتر تو سایت بود و واقعا خوشم اومد و تموم سوالات جواب گرفتم یه سوال دیگه ام داشتم از سایتش پرسیدم و جوابم رو دادن بزن دکتر سعیده اسدی سایتش رو برات میاره 

من تنگ کردن واژن رو سه سال پیش بعد از اخرین زایمان ام پیش دکتر شیرین شمس انجام دادم فوق العاده برام انجام داد البته من زایمان طبیعی داشتم و خیلی داغون شده بود ناحیه ولی واقعا ارزش داره و باید بعد از زایمان طبیعی حتما تنگ کردن انجام بدین

2706