2737
2734
عنوان

کمک جوش صورت کمک کنید خخخ

110 بازدید | 9 پست

سلام خانوما من جوش زدم بهش پانژل یا همون بنزوویل پراکسی بزنم؟کسی تجربه داشته؟

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم صورتم جوش میزد رفتم آزمایش هورمدنی گفت هورمون مردانه ات بالایه دارو داد هم جوش هام داره خوب میشه هم موی زاید 

به نظرم به جای چیزی مالیدن علت جوش باید پیدا کرد وحل کرد

2728
سلام اگه تا الان اصلا دستکاریش نکردی خمیردندون ی لایه بکش روش بخواب صبح بشور

دستکاری کردم

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔
منم صورتم جوش میزد رفتم آزمایش هورمدنی گفت هورمون مردانه ات بالایه دارو داد هم جوش هام داره خوب میشه ...

چه دارویی داد

2738