2737
2734
عنوان

اگه میخوای عشق رو جذب کنی و قری باشی بیا

| مشاهده متن کامل بحث + 2012 بازدید | 125 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خانوم قری بودن ینی همش درحال قر دادن باشی. 

غیراینه؟😕😕

صَد سال سَفَر کَردَم. 😍 عاشِک نَشُدَم . 😇 یه باره تَرا دیدم دیوانَه شدم   😢    بی تَرا ساهَتی ✨.  ساهَتی دل نَبی راحَت💫.  نیست منی لونتا 😢لونتا کَندَگِ حاجت.  کَندَگ حاجت ✨❤️ دل تَرا داته داتَه بَندر آزاتا 😢✨ تو بلِه دلبر.  دلبر نَههِ مَنی یاتا😢😪⚡️❤️
2731

عزیزانم ببخشید دیر اومدم.

یه خانوم لوند و باکلاس حتما و حتما برای خودش یه تفریحی هنری درست میکنه که اونو انجام بده تا هم هنر تو روحش تاثیر بزاره و هم شوهرش یادش بیفته با یه زن ازدواج کرده و زن ظریفه. حتما و حتما یه هنر ظریف انتخاب کنین که کارها و حرکات ظریف داشته باشه و شما رو مجبور که به رفتار ظریف.و مخصوصا جلوی شوهرتون با احساس اون کارو انجام بدین.تاثیرش عالیه در طول مدت.

2738
اولین اصلی که من همیشه رعایت میکنم و همیشه نتیجه مطلوب داشته اینه که تو اوج عصبانیت میرم اب میخورم ت ...

بیشتر توضیح بدید لطفا؛ البته منم بی ادبی نمیکنم

و خدایی که ب شدت کافیست، وزن شروع ۶۸ وزن هدف ۵۸        من خودمو خیلیییی دوست دارم                                
عزیزانم ببخشید دیر اومدم. یه خانوم لوند و باکلاس حتما و حتما برای خودش یه تفریحی هنری درست میکنه که ...

چه هنری مثلا؟؟ لطفا اموزشها با ذکر مثال باشه

و خدایی که ب شدت کافیست، وزن شروع ۶۸ وزن هدف ۵۸        من خودمو خیلیییی دوست دارم                                
بیشتر توضیح بدید لطفا؛ البته منم بی ادبی نمیکنم

بله عزیزم.یعنی مثلا یه رفتاری که خیلی ازارم میده همسرم انجام داده باشه و واقعا خیلی زیاد عصبانیم کنه من اون لحظه سریع قبل از دعوا و اینا میرم اب میخورم زمان میخرم.بعدش با اخم پر از ناز مثل دختربچه ها میرم میگم همسرم میدونه من این کار چقدر برام ناراحت کنندس اینکارو کرده الان من گریه میکنم پیر میشم و کلا لوس میشم.و همونجا تمومش میکنم بعدا که مثلا یه روز گذشت با حالت برعکس بهش میگم.بطور مثال بهم دروغ گفته ناراحتم.یک روز که گذشت بهش میگم وای فلانب من خیلی بهت افتخار میکنم با هیجان میگما میگه چطور میگم تو صادقترین و اقاترین مرد دنیا اصلا اسم مرد فقط برازنده شماست.از ته دل میگینا جوری که خودتونم قلبا اینو باور دارین.امکان نداره یه مدت اینکارو انجام بدی و شوهرت کیف نکنه ازینکه زن به این ارومی و خانومی داره.

تازه اینا باعث میشه در حق همسرتون خوبی کردین چرا؟چون واقعا با زنانگیتون ازش یه مرد کامل و عالی میسازین.

چه هنری مثلا؟؟ لطفا اموزشها با ذکر مثال باشه

مثلا کارایی که ظرافت میطلبه و شما رو مجبور میکنه به حرکات زنانه .مثلا من با کلی عشوه و احساس میشینم جلوی همسرم و سنگ دوزی میکنم.حالا چه لباس چه روبالش و هرچی. ببین فقط به عنوان تفریح و در روز مدت کمی با احساس.که یعنی من اینکارو انجام میدم و لذت میبرم.درصورتیکه من ادمیم که اصلا وقت ندارم تو زندگی کلی کار دارم.و تو جامعه موفقم.ولی اینکارو کردم یه قانونی برای خودم.بهونه تعطیل.این مهمه.

شوهرتون باید بفهمه که بله خانومم ازینکار داره لذت میبره و باهمه مشغولیتها اینو انجام میده چون بهش علاقه دارین.با احساس و عشق و لذت توی چهره انجام بدین.

2706