2726
عنوان

میشه بیاید راهنماییم کنید کارم درسته یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 362 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب نظرمن نگواصلا.اگه پسردایت همچین کاری کنه بادختری ک قبلن خواستگارش بوده خوشت میادمیتونی درک کنی وبی خیال باشی؟؟اگه بعدتبریک پسرعموت سرحرفای دیگه روواکنه چی میخوایی بگی آخه ول کن

2728
میشه دلیلشو بگید؟ یعنی ممکنه فکر بد کنه ؟یا کلا کار من اشتباس و نباید پیام بدم بهش!

کلا این جور تبریک تولد گفتنها مد شده زمان ما میگفتن دختر و پسر نامحرم دلیل نداره تا مجبور نشدن به هم سلامم کنن الان فهمیدم چقدر خوب بوده این قوانین 

پس همچی گفتنش  واجب نیست و همینطور که گفتم اونم انسانه هی گرم و سرد شدن شما باهاش اذیتش میکنه و ممکنه انرژی منفیش بگیردت 

بعد ازدواج میبینی چه سخته با اینجور چیزا کنار اومدن و ادم دلش میخواد فقط خودش عشقش را سوپرایزکنه برا تولدش ولی متاسفاته دنیای مجازی و ..این امکانو گرفته و همه با یه عالمه استیکر و...تبریک و شادباش میگن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
ب نظرمن نگواصلا.اگه پسردایت همچین کاری کنه بادختری ک قبلن خواستگارش بوده خوشت میادمیتونی درک کنی وبی ...

وای قسمت اول کاااااااااامل قانعم کرد😑😅

بی دلیل میخندم و تمام شهر فهمیده اند که گفته ای دوستت دارم...❤
ب نظرمن نگواصلا.اگه پسردایت همچین کاری کنه بادختری ک قبلن خواستگارش بوده خوشت میادمیتونی درک کنی وبی ...

لایک طلایی🤗

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
قضیه تاکجاپیش رفت اومدن خواستگاری یانه

خانواده اونا تقریبا مشکلی ندارن و از خانواده ما هم فقط مادرم خبر داره...تا حدود یه سال دیگه یعنی بعد کنکور من احتمالا نشه بیان جلو...ولی ما با هم در ارتباطیم البته محدود😅😍

بی دلیل میخندم و تمام شهر فهمیده اند که گفته ای دوستت دارم...❤