2733
2734
عنوان

علائم زایمان _ لکه بینی

8525 بازدید | 33 پست

من تو هفته ۴۰ هستم . و چند روزه که درد واژن شدید داشتم و ماما معاینه کرد گفت نی نی تو لگنه ولی زمان زایمان نیست . از امروز صبح درد شکم دارم الان یکم پیش لکه قرمز روشن دیدم . 

یعنی مال شروع زایمانه؟ تا حالا نداشتم لکه اصلا . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای تا الان صبر کردی تو رو خدا برو بیمارستان خطر داره 

واقعاااااااا؟؟؟😮😮😮😮 اخه هنوز اونقدر درد ندارم که برم بیمارستااااان وااااای واای یعنی زایمانه 🤤🤤🤤🤤

2728
لکه کوچیک بوداااااااا ای وااای من سزارین میخواستم نه طبیعی 🤤🤤🤤

ربطی نداره ب کوچیک و بزرگ اگه سز میخاستی بعد ۳۸هفته میشد چرا انجام ندادی؟

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  
من چند روز قبل زایمان لکه بینی داشتم اما قهوه ای بود  تا درد شروع نشه و رحم باز نشده باشه بستر ...

اخه مال من قرمز روشنه یعنی چی میتونه باشه؟؟؟ ممکنه از چیز دیگه ای باشه؟

2738
ربطی نداره ب کوچیک و بزرگ اگه سز میخاستی بعد ۳۸هفته میشد چرا انجام ندادی؟

دکترم انجام نداد گفت به هیچ وجه زود نمیارم تا روز آخر بارداری نگه میدارم تا اونجایی که بشه 

اخه مال من قرمز روشنه یعنی چی میتونه باشه؟؟؟ ممکنه از چیز دیگه ای باشه؟

این رو دیگه نمیدونم استارتر جان 

بهترین کار اینه که با دکترت تماس بگیری سزارین چرا اینقدر دیر پس؟؟؟؟

دکترم انجام نداد گفت به هیچ وجه زود نمیارم تا روز آخر بارداری نگه میدارم تا اونجایی که بشه 

وااا نه نمیشه ک بچه ۳۸ هفته کامله 

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  
دیگه حالا دکترم اعتقادش اینه نمیدونم 😐😐 الان ببینم من اگه دردم بگیره برای زایمان دکتر سزارین نمیکن ...

دکترت دل خجسته ای داشته ها 

خیلی ها تو ۳۸ هفته طبیعی زایمان میکنن 

من ۳۸ هفته و ۳ روز طبیعی اوردم پسرم رو 

2706