2733
2734
عنوان

بیاید تا ۶ بهمن براتون آیت الکرسی بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 979 بازدید | 186 پست

سلام عزیزم . باردارم و الان تو شرایط خیلی بدی ام . تو دوره ی خطرناک ام . تو رو خدا واسم دعا کن جنینم سالم باشه . منم از ته دل واست دعا میکنم

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول برای باردار شدن خواهرم 

بعدم گشایش امور زندگیم بخون لطفا

حاجت روا بشی

وقتی از خدا چیزی می خوای و بهت نمیده، یعنی می خواد بهترش روبده.وقتی این بار اصرار می کنی و نمیده ،یعنی می خواد بهترینش رو بده.خدایا همیشه منتظر بهترینها از طرفت هستم

اللهم صل علی‌محمد‌و آل محمد

وعجل فرجهم🌷

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2731
برا من بخون زندگیم خراب نشه خواهشا😢😢

خوندم عزیزم ، از ته دل دعا کردم برای زندگیت ، الهی که حاجتت براورده شه و شاد شی

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
برات صلوات فرستادم تورو خدا برا منم بخوووووون میگن تو هرزبونی یه دعایی هست

منم خوندم براتون به نیت اینکه حاجتتون هر چه زودتر براورده شه ، الهی که دلتون شاد شه

2738
اگه میشه وایه منم بخون اللهم صل علی محمد و آل محمد

خوندم عزیزم ، ان شاء الله که به خواسته ی قلبیتون برسید

برای منم بخون ممنون عزیزم ینی تا 6بهمن هر روز می خونی با تشکر

خوندم عزیزم ، ان شاء الله که حاجت روا بشی

یعنی اگه توفیقشو داشته باشم تا ۶ بهمن هر کی که دوست داشته باشه براش یکی میخونم ، اگه شما دوست داری تا ششم هر روز برات میخونم

لطفا واسه منم بخون انشاالله شما هم حاجت روا بشی

ممنونم ، خوندم براتون ، الهی که شما هم حاجت روا بشین

سلام لطفا برای من بخون من دوتا حاجت مهم دارم میشه برای دوتاش برام بخونی لطفا 😢منم برای حاجت قلبی تو ...

ای جانم ، برای هر دو تا نیتت خوندم عزیزم

ممنونم ازت ، ان شاء الله که خدا جون هر چه زودتر حاجت روات کنه

برای منم بخون توی وضعیت بدیم  منم واسه تو دعا میکنم عزیزم  ان شاءالله که حاجت روا بشی&nb ...

خیلی ممنون ، منم خوندم ، الهی که هر چه زودتر تو کارتون گشایشی حاصل بشه و دلتون شاد شه

بوای منم بخون که بچم به وقتش بیاد و سالم باشه،انشالله حاجتت رو بگیری

خوندم عزیزم ، خیلی ممنون ، ان شاء الله که نی نیتون صحیح و سالم به وقتش به دنیا بیاد

2706