2703
2553

ورزش

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

حذف برنج و خوردن ويتامين ( من مولتي ويتامين خارجي ميخورم همه چي هم داره ) 

تو چند روز احساس ميكنم انگار باد بدنم خوابيذع برنج خيلي پهلو و شكم مياره البته ماهب يبار تا دوبار بخور

موش قشنگم ميدونم كه الان اون دنيايي اما بدون تو همين چند وقت كه بزرگت كردم  فهميدم حس مادري چقدر قشنگه  كاش  ..... 😭😭😭😭
مرگ برچاقی هیچی اززندگیمون نمی فهمیم همش بایدمراعات کنیم

به۰خدا۰من۰که۰شکل۰هویچ۰وخیارسبز۰شدم۰اخرشم۰هیچی۰به۰هیچی۰روزبه۰روز۰چاقترمیشم

من خوشبخت میشم چون به قدرت خدا اعتماد دارم😍😍😉😉
2714

منم زمان تجردچوب بودم ولی الان سریع چاق میشم ورزش هم می کنم خوردوخوراکم کمه ولی الان قبل پریوداشتهام وحشتناک شده

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم

من بعد زایمان دومم بیست و هشت کیلو کم کردم. عزیز حذف برنج باعث ریزش مو میشه حذف کامل چربی باعث خرابی پوست میشه. من کاری که کردم اول روغن ها رو عوض کردم. فقط روغن زیتون و روغن کنجد. دوم صبحانه صبح زود خوردم اونم با نان سبوس دار. مثل سنگگ هر روز یک یا دو کف دست. شیرینی و قند بیشتر از چربی چاق میکنه سعی کن مصرف قند و شکر رو قطع کنی بجاش روزی سه تا خرما و کشمش و عسل استفاده کن. من کرفس جزو لاینفک سالادم بود. ماهی زیاد خوردم. رو برنج فقط یک قاشق چایخوری روغن زیتون ریختم. میوه مخصوصا سیب ناشتا شکم رو آب میکنه. میوه های پر قند مثل موز و پرتقال رو کمتر بخور یا اگر میخوری حتما بسوزونش با ورزش. شام قبل از ساعت هفت بخور. بعد از ساعت هفت بدن همه رو ذخیره میکنه. آب زیاد بخور.من میل نداشتم به آب. برای همین تو پارچ آلبالو خشک می‌ریختم یا یه کم آب پرتقال یا توت فرنگی. به هوای اونا تا ته پارچ رو میخوردم. کلا هیچی رو حذف نکردم فقط درست خوردم. سینه مرغ رو تو آبلیمو و پیاز بخابون بعد بنداز تو ماهیتابه درشو ببند با یه عالمه پیاز و کرفس و کدو و گوجه فرنگی و هویچ خلالی و یک قاشق چایخوری روغن کنجد با حرارت مثل دم کردن برنج. خیلی خوشمزه و کم کالری هست. دیگه عرض کنم که ورزش هم فراموش نشه. حتی تو خونه. پیاده روی روزی بیست دقیقه حتما. ورزش هم که الان تو نت سرچ کنی همه چی برات میاره. شکم و پهلو مستقیم با تغذیه ارتباط داره دوستم. شما روزی صد هزار تا دراز و نشست بری عضله شکمت محکم میشه ولی چربی روی اون تغییر زیادی نمیکنه. ورزش هوازی هم برای خانوما بعد از 45 دقیقه شروع به چربی سوزی میکنه. سوال دیگه داشتی در خدمتم

هر لحظه هر کاری که میکنیم هر حرفی که میزنیم اگر خدا رو در نظر بگیریم اشتباه نمیکنیم. #فقط خدا#
2706