2733
2734
عنوان

دندان در آوردن کودک نه ماهه

528 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها پسرم نه ماهشه دندونش یکم در اومده شبا بد میخوابه و غذاهم نمیخوره سرماهم خورده

لطفا بگید چیکارکنم 

تعداد رای : 2
نظرسنجی
خواهش میکنم تجربه هاتون بگید
0
0%
کلافه شدم.کمک
2
100%

واسه منم همینن

هیچی بایدصبرکنی دوره اش تموم بشه

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

منم درگیر بودم.هویج رو میذاشتم فریزر یه کم یخ شه میدادم دستش اروم میشد.پیاز هم اگه بکشی رو لثه هاش شنیدم خوبه.یا انگشتتو بزن تو ابلیمو بکش رو لثه هاش.من قاشق پلاستیکی که لبه تیز نداشت میدادم دستش خودش میکشید رو لثش

عاشق خودمم...بوس بوس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسرمنم نه ماهشه دوتا دندون با هم داورده خیلی اذیت شد و خودش خیلی میمی میخوره فکر کنم ارومش میکنه میگن داروخانه ژل دندون هست ک اروم میکنه ولی من نگرفتم چون تب داشت استامینافن میدادم 

اللهم. صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم هدیه ب روح پاکت پدربزرگ عزیزم 
2738