2726
عنوان

تمام بدنم كهير زده+عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 4343 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببين مثل گال ميمونه خواهرمنم سربارداريش دقيقاً اينطور شد خيلي دكتر رفت با هيچي خوب نشد تا يه دكتر براش تجويز كرد يه استكان مشروب بخوره دوسه بارخورد خوب شد(خواهشاً  نريزن سرم دكتر براش تجويز كرده بود ما هممون هم نماز ميخونيم هم اينكه اصلاً أهل اين برنامه ها نيستيم)

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
2728

من ماه آخر همش خارش داشتم ، وقتی میخاروندم تاول میزد.دکتر گفت حساسیت به جفته ،پی پی یو دی،باید تحمل کنی و بعد از زایمان درست میشه. البته دکتر طب سنتی ام بهم یه چیزی داد خوب شدم. حتی لباس میپوشیدم خارش میگرفتم

من ماه آخر همش خارش داشتم ، وقتی میخاروندم تاول میزد.دکتر گفت حساسیت به جفته ،پی پی یو دی،باید تحمل ...

اره بخدا منم همينجوري يم لباس ميخوره بهم شروع به خارش ميكنه پوستم

فعزیزم منم ماه هشت بارداری بدنم اینجوری شد

شکمم رو از بس میخاروندم قرمز قرمز شد رفتم دکتر بهم یه امپول داد که اسمشو یادم نیس ولی من نزدم 

یه پماد کالامین هم داد که وقتی یه بار زدم مثه اب روی اتیش بود برام 

💩کمتر بخور خودش میدونه صداشو در نیارید😁😁
فعزیزم منم ماه هشت بارداری بدنم اینجوری شد شکمم رو از بس میخاروندم قرمز قرمز شد رفتم دکتر بهم یه ام ...

رو شكم بزنه خيلي سخته خاروندنش من كه با كف دست ميخارونم ميترسم بيشتر ترك بخوره 😩

رو شكم بزنه خيلي سخته خاروندنش من كه با كف دست ميخارونم ميترسم بيشتر ترك بخوره 😩

اره. من که بعد زایمان ترکارو دیدم نابووود شدم😢

بعدش روغن مالی کن خودتو خخخخخ انشاالله. که مقبول افتد

💩کمتر بخور خودش میدونه صداشو در نیارید😁😁

عزیزم من هفته ۱۶ عین شما بیمارستان اول گفتند بستری کنین برای گرفتن کورتیزون من به همسرم گفتم اول پیش پزشک خانواده مات بریم رفتیم بهم سیتریزین داد گرفت یه دونه بخور اگر بهتر شد که هرچی اگر نه باید بستری بشی و کورتیزون بگیری..این یه نوع کهیر یا همون آلرژی ایت در اثر خوردن دارو یا ماده غذایی زده  ...حتما یه کلینیک برو  

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد

من یک نوع سیب گرفته بودم که اولین بار بود میخوردم اب گرفتم خوردم ...بعد چون سرما خورده بودم و انتی بیوتیک میخوردم دکتر مشکوک به دارو شد در صورتی که مال همون سیب بود ..خلاصه یه ۴۸ ساعتی درگیر بودم که خو ب شد شکر خدا 

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد
2706