2737
2734

ترم آخر لیسانس بودم درس اخلاق (عمومی) خیلی بد بود بیافتم. البته نمی افتادم ولی ترسیده بودم.

دوستم خیلی قیافه مظلومی داره. سر خود رفت به استاد گفت استاد خواهرم مرده نتونستم درس بخوانم. :O 

من خواهر ندارم :)))

اسم منو داد. هیچی دیگه با 17 پاسش کردم. 

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه،من یدفه 5 شدم حتی زنگ نزدم بگم بخاطر معدلم بهم9 بده،همون 5 تایید نهایی زد که برام،بنظرم هیچ چیز ا ...

من ترم اولم حس میکنم خیلی گند زدم رفتم التماس یکی از استادام دلم میخاد بمیرم

یه بار تو کارشناسی چون ترم اخر بودم دوتا درس رو افتادم حامله هم بودم

استاد مرد دلش رحم اومد نمره قبولی داد اما استاد زن قبول نکرد مجبور شدم با شکم گنده برم سر جلسه امتحان

دوبارم تو کارشناسی ارشد که اونم چون نمیخواستم برا ترم.اخر درسی بمونه چون واقعا امتحانش سخت بود همه کلاس نمره پایین اوردن 

2738

من بلد نیستم و غرورم هم اجازه نمیده اینکار بکنم ولی یکی از دوستام با کل اون استادای 20 واحدی که برداشته التماس و حرف و دروغ و آه و ناله و... رنک کلاس شد در حالی که امتحان هاش افتضاح داده بود خیلی ازش بدم اوده دروغگو دو رو

نه فعلا نشده ولی کلا این ترم نمره هایی که استادها بهم داده بودن کامل بود😍😍😍

یعنی واقعا 20 شدی؟!!!!! چی می خونی؟!! خوش به حالت من خیلی درس می خونم اما نمره هام افتضاحه البته رشتم دوست ندارم و هیچ استعدادی در موردش ندارم

مثلا چیا گفتی بهش من کلی چرت و پرت گفتم الان خیلی پشیمونم کاش دیگه نبینمش

به هرکس طبق خودشون.مثلا گرفتارم مشکل دارم مهمون داشتم خلاصه هرچی که فکر کنی.ولی بیشتر به خاطر غیبت کردنام منو میخواستن حذف کنن که با خواهش از مدیر گروه و صحبت خودم و مدیر گروه کارم راه میافتاد😂

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
احتمالا اونو كمتر از ٩/٧٥شده بودّي براي اينكه معدلت خيلي پايين مياد اين نمزه رو داده بهت

نمیدونم شاید ولی ب دوستام حتی 8هم داده بود😞😞😞

تیکر ب وقت لاغری😅😆 میخوام 12کیلو کم کنم😑 

بچه ها من خیلی پشیمونم الکی همینجور مشکل خانوادگی درست کردم گفتم بش مثلا گفتمان من هزینه دانشگامو به سختی جور میکنم با کلی مشکل اومدم دانشگاه اگه بیفتم بهم اجازه ادامه تحصیل نمیدن خیلی بد گفتممممممممم چیکار کنمممممممم

2706