2726
عنوان

حالم بده امان از مادرشوهرر

| مشاهده متن کامل بحث + 1978 بازدید | 94 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر شعورشون پايينه 

اين برات شد يه تجربه كه ديگه نكنى

من بار اولي كه خانواده همسرمو دعوت كردم همشون انقدررر تعريف كردن تشكر كردن بعد همسرم به زن باباش گفت فلانى خانم غذا خوب بود قيافشو يه طورى كرد بعد تا گفت چى بگم از حسوديش بود همه گفتن عالى من ديگه هيچ وقت حتي ازش يه كلمه راجع به غذا نپرسيدم هر وقتم ميگه غذاي خودم چطوره يا ميگم برنجاتون زنده يا پر روغنه ادبش كردم 😂😂😂ناراحت نباش اينم برات شد تجربه عزيزم

2728
اخه چرا😔😔😔

بخاطر اينكه خونه بابام هستم استراحت مطلقم جاريم زايمان كرد كل خانوادم رفتن ديدنش گل بردن كادو دادن خودم مرتب زنگ زدم و عذرخواهي كه ببخشيد بخاطر شراسيطم نميتونم بيام ولي اين پست زنگ زد داغونم كرد هنوز سردرد وحشتناك دارم

براي چي گريه كردي؟ خيلي هم خوب شد خودش رو از همين اول نشون داد، هميشه تا همسرت خواست دعوتشون كنه بگو دستپخت من رو دوست ندارن بهتره از بيرون تهيه كني، يا كلا شامي در كار نباشه يك بازديد ساده باشه.... اتفاقا بايد خوشحال هم باشي نامزدت جلوي اونها تعريف كرده، اونم معلومه از ايندحسود هاست داشته ميتركيده

عزیزم متاسفانه این خانوم کمترین بویی از رفتار صحیح نبرده. بعد تو به خاطر همچین آدمی خودتو ناراحت می کنی؟

سه بار بگو به درک شونه ها تو بالا بنداز و به زندگیت ادامه بده😆

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹
بخاطر اينكه خونه بابام هستم استراحت مطلقم جاريم زايمان كرد كل خانوادم رفتن ديدنش گل بردن كادو دادن خ ...

وا یعنی بخاطر ندیدن بچه جاریت زنگ زد بهت؟؟؟

خدایا عجب آدمایی پیدامیشن 

خدایا عاشقتم که انقد خوبی😘
2706