2733
2734
عنوان

خانمهای باتجربه کسی اطرافتون این بیماری راگرفته؟؟؟😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1340 بازدید | 34 پست
کسی گرفته این‌ بیماریو اطرافت؟

شوهرم گرفته عزیزم😢

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
من بدنم ضعیفه هر بیماری را زود میگیرم کلا  تابستون مادربزرگم زونا گرفتن منم به خیال اینکه ابله ...

وای الهی شکرکه نگرفتی

شوهرم بیچاره مغرورم هس درد زیادداره صدانمیده ولی ازچهره اش وچشماش میفهمم داره منفجرمیشه ازدرد

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای الهی شکرکه نگرفتی شوهرم بیچاره مغرورم هس درد زیادداره صدانمیده ولی ازچهره اش وچشماش میفهمم داره ...

اره دردش زیاد هست 

بخصوص اگر سینه و کمر باشه

آینده ای میسازم که گذشته در مقابلش زانو بزند!......خدایا شکرت
2731

شوهر من گرفته 

با اینکه تحملش زیاد بود ولی زونا از پا درش اورد خیلی وحشتناک درد داشت

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

حالا من بایدهمش مراقب باشم بچه هاسمتش نرن

میترسم

کارامم زیادشده ازوقتی اینم مریض شده 😖

شوهر من گرفته  با اینکه تحملش زیاد بود ولی زونا از پا درش اورد خیلی وحشتناک درد داشت

چقدرطول کشیدخوب بشن؟بچه هارو دورکردین ازشون؟

اینم داغونه ازدرد

دلم ریش میشه حالشومیبینم صداهم نمیده ولی معلومه ازدردهلاکه

چقدرطول کشیدخوب بشن؟بچه هارو دورکردین ازشون؟ اینم داغونه ازدرد دلم ریش میشه حالشومیبینم صداهم نمید ...

من دوتا دختر داشتم اون موقع و از چون میدونستم از لحاظ ابله مرغون ایمنن دو رشون نکردم 

حدود دوهفته طول کشید 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2738

ایشالله هر چه زودتر خوب بشن

من دوتا دختر داشتم اون موقع و از چون میدونستم از لحاظ ابله مرغون ایمنن دو رشون نکردم  حدود دوه ...

ممنون عزیزم

خداکنه اینم زودخوب بشه

بچه های کوچیکم هی میخان برن سمتش اینم اینجوره میره توی اتاق اونا هم گریه میکنن

اصن یه وضعی شدیم😓😥

کارام خیلی زیادشده

به اونم بایدبرسم

شنیدم واسه بچه کوچیک واونایی که آبله مرغون نگرفتن خطرداره درسته؟ یعنی من که بچگیم آبله مرغون گرفتم ...

زونا رو کسایی میگیرن که قبلا ابله مرغون گرفتن

ویروسش سال ها تو گره های عصبی به حالت غیر فعال میمونه، بعد معمولا تو سن های بالا که سیستم ایمنی ضعیف میشه یا یه فشار روحی وو... وارد میشه بهشون، عود میکنه

مغمولا هم یه بخش کوچیکی از بدن درگیر میشه، خطر نداره مگر اینکه مثلا ناحیه چشم رو درگیر کنه اما دردش خیلییی شدیده

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
زونا رو کسایی میگیرن که قبلا ابله مرغون گرفتن ویروسش سال ها تو گره های عصبی به حالت غیر فعال میمونه ...

ممنون عزیزم ازتوضیحت

وای پس خودمم ممکنه بگیرم بعدها

خیییلی درد داره انگار😥😥

شوهرم گرفته عزیزم😢

سلام مهشید جان خوبی خیلی وقته خبری ازت نیست دلم برات تنگ شده.آخه تو کابرا خیلی حس خوبی بهت دارم

گاهی دلم هیچ نمیخواد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد ...هی چای ام سرد شود هی دلم گرم... آنجا که چایت سرد میشود و دلت گرم خانه مادر است.  شادی روح پدر و مادرای آسمونی صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد
سلام مهشید جان خوبی خیلی وقته خبری ازت نیست دلم برات تنگ شده.آخه تو کابرا خیلی حس خوبی بهت دارم &n ...

سلام خانم گل😍ممنون ازاینهمه مهربونیت عزیزم

خداروشکربدنیستم والا هم جوسایت یکم بچه گانه شده هم اینکه بچه هام دیگه راه افتادن  همش اینورواونوردنبالشونم خیلی انرژی میگیرن ازم😥اما بازبه خاطرکاربرای عزیزی چون شمادلم نمیاداصن نیام وسرمیزنم 😚

سلام خانم گل😍ممنون ازاینهمه مهربونیت عزیزم خداروشکربدنیستم والا هم جوسایت یکم بچه گانه شده هم اینک ...

خدا رو شکر که خوب هستید.انشاءالله همیشه سلامت باشید. دوقلو های گلتونو ببوسید. خیلی وقت بود تایپیک نزده بودید.نگران شدم .انشاءالله همیشه به خوشی سرگرم باشید

گاهی دلم هیچ نمیخواد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد ...هی چای ام سرد شود هی دلم گرم... آنجا که چایت سرد میشود و دلت گرم خانه مادر است.  شادی روح پدر و مادرای آسمونی صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد
2706