2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

یه هدبندایی مخصوص قرینه کردنش هست 

حالا نمیدونم ایرانم استفاده میشه یا نه 

من توی اینترنت دیدم 

اما به جهتی که کجه بخوابونش بیشتر تا قرینه بشه 

احتمالا بیشتر رو یه طرفش خوابیده که رفته توو 

یه وری خوابوندیش. استخوان سر بچه به خاطر دو تکه بودن تا یک سالگی نرمه. جا بجاش کن وقت خواب. خوب می شه.

دوستانی که میگن ببر دکتر، احتمالا واسه پشت سر نمیگن واسه بالای سر بچه میگن که ملاجشه و نباید توو این سن بسته بشه. 

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
سرشو باید موقع خواب چند وقت یه بار جابه جا کنی تا شکل نگیره

دقیقا

اگه شما مسلمان واقعی دیدی هیچ وقت از روی ظاهرش متوجه نمیشی چجور آدمیه.چون هیچ وقت برای ظاهر کاری رو انجام نمیده.پس تماما ریا و ظاهر فریبه.برای رسیدن به منافع مادی دارن این کارها رو انجام میدن.شما مومن واقعی رو نمیبینی ی جوری راه بره که همه بفهمن داره میره وضو بگیره نماز بخونه اما تا دلت بخواد کسایی رو میبینی که جار میزنن و به همه اعلام میکنن که ببین من نماز خونم...    

عزیزم موقع خوابش باید خودت هر نیم ساعت یا بیس دقه سرش و بدنش ب طرف چپ و یا به سمت راست بچرخونی که فرم گردب گیره سر

هنوز میشه  چون استخونش شکل نگرفته و محکم نشده

اگه شما مسلمان واقعی دیدی هیچ وقت از روی ظاهرش متوجه نمیشی چجور آدمیه.چون هیچ وقت برای ظاهر کاری رو انجام نمیده.پس تماما ریا و ظاهر فریبه.برای رسیدن به منافع مادی دارن این کارها رو انجام میدن.شما مومن واقعی رو نمیبینی ی جوری راه بره که همه بفهمن داره میره وضو بگیره نماز بخونه اما تا دلت بخواد کسایی رو میبینی که جار میزنن و به همه اعلام میکنن که ببین من نماز خونم...    
2706