2733
2734
عنوان

مهاجرت به خارج از کشور

| مشاهده متن کامل بحث + 9294 بازدید | 68 پست
دیگه داری تند روی میکنی دوست عزیز

دوست عزیز بهتره شماهم تعصب رو بزاری کنار و منطقی تر فکر کنی چون با تعصب تصمیگیری کردن میشی مثل همونا که دوستمون میگن

من نمیگم ایرانیها کم هوشن فقط میگم اونطور. که متعصبانه و دور از منطق فکر میکنن باهوشترین مردم دنیاهستن اشتباهه!!! فهمیدن این موضوع خیلی هم سخت نیس کافیه یه سرچ بکنی همه چی دستت میاد . و اینکه میانگین هوش مردم ایران ۸۴ دلیل نمیشه که نوابغ مثل مرحوم مریم میرزاخانی نداشته باشیم. چون جامعه از لحاظ آماری توزیع پیوسته داره و نمودار  توزیع پیوسته زنگوله ای هست و صد درصد موارد ای کیو  بالای ۱۱۰ وجود داره. ولی میانیگین زیر ۱۰۰ .. 

درسته همه ی حرفاتون، یه عده ای به مروز زمان در مهاجرت تغییر میکنن وقتی چنین حرفایی میزنن جلوی خارجیه ...

چقدر خوبه شما مهاجرت کردین.دعا کنید برای ماهم راهی باز بشه. من همسرم خیلی در مقابل مهاجرت مقاومت میکنه و میگه نمیتونم کار و زندگیمو ول کنم بیام جایی که هیچی معلوم‌نیس و از صفر شروع کنم. شما چه جوری مهاجرت کردین ترکیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر خوبه شما مهاجرت کردین.دعا کنید برای ماهم راهی باز بشه. من همسرم خیلی در مقابل مهاجرت مقاومت میک ...

امیدوارم هر اتفاقی که به صلاحتون هست براتون بیوفته، خب همسرتونم شاید دلیلش منطقی باشه به هر حال شرایط ها متفاوته اما ما که تصمیم گرفتیم دلایل زیادی داشت کلا که با فرهنگ یکسری از مردم مشکل داشتیم و خسته شده بودیم از دخالت مردم تو زندگی هم از دخالت ها تو ظاهر آدما و خیلی چیزهای دیگه البته باز جای تحمل داشت اما وضعیت اقتصادی خیلی بهم ریخت و دیدیم شرایط داره غیر قابل تحمل میشه و با خودمون فکر کردیم که شرایط مادی که بد شده تازه با یه عده هم با هم جنگ اعصاب داشته باشیم و از همه مهمتر آزادی برای هیچ کاری در کشورمون نداشتیم و دیگه تصمیم گرفتیم از ایران خارج شیم و از کشورهای همسایه باید شروع میگردیم هم به دلایل هزینه هم اینکه خب کشورهای پیشرفته تر رفتنش به راحتی نیست 

2728

گه قصد اقامت خارج از کشور و یا اشتغال دارید

حتما تماس بگیرید هم قیمت مناسبه و هم سریع اماده میشه مدارکتون 

ارایه مدرک رسمی و قابل ترجمه و معتبر به منظور تاسیس ارایشگاه و اقامت خارج از کشور ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲       ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹

09013303381

من خیلی مشکلات زندگیم زیاد بود تا پای مرگ و خودکشی رسیدم بهم این خانم رو معرفی کردن .کار دعا انجام میده هرکی برام دعا کرده بود رو باطل کرد زندگیم شده مثل روز اول ازدواجم همه مشکلاتم حل شده به جان بچم رد خور نداره

09013303381

هنوز تو کار خدا موندم که چه فرشته هایی داره و ما بی خبریم.منم شمارشونو از یکی از مامانای همینجا گرفتم همیشه هم مدیونشم

09013303381

تا اخر عمرم براش تبلیغ میکنم

دعانویس خانم خانی خیلیم سرش شلوغه خیلی باید زنگ بزنی تا جواب بده جواب نداد بهش پیام بدید انشاالله مشکلات همگی حل بشه

09013303381

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

09013303381

🌸🌸🌸🌸🌸

09013303381

مهاجرت در هر شکلش با یه مشکلاتی همراه هست اما مشاوره گرفتن چیزیه که میتونه آدمو خیلی جلو بندازه به خصوص اگر از طریق گرفتن اقامت از طریق خرید ملک باشه برای مشاوره turkey prop مرکز خیلی خوبیه چون تجربشو دارن و من رضایت کسایی که باهاشون اقدام کردن رو دیدم.

2738

من خودم و خانوادم قاچاقی اومدیم ترکیه
از ترکیه هم اومدیم سوئیس
یه شماره میذارم براتون فقط واتساپ میتونید بهشون پیام بدید بگید از طرف آقای نوروزی هستید تا جوابتونو بدن
بیشتر برای کسایی که کارشون عجله ای و فوری هست کار انجام میدن و بسیار دقیق و بی دردسر کار میکنن

09013303381
اسمشون عباسی هست