2726
عنوان

می خوام طلاق بگیرم

12206 بازدید | 52 پست
من حدود 5 ساله ازدواج کردم . اما اصلا هیچ علاقه ای به شوهرم ندارم . همیشه تو عذابم که چرا با این فرد ازدواج کردم . من از نظر قیافه از شوهرم خیلی خیلی سرترم. از لحاظ مالی هیج وابستگی ندارم . ولی همش از طلاق می ترسم. خونودام هم نمی خوان جداشم . اما من بدون عشق تا آخر عمرم چه طور زندگی کنم . بچم هم 2 سالشه. شوهرم خیلی هم عصبیه. همش با هم قهریم. من به چی این زندگی دلمو خوش کنم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عشق به قیافه کار نداره که
من اولش که شوهرمو دیدم عاشق قیافش شدم ولی بعد از یه مدت انقدر بد اخلاقی کرد که دیگه این اواخر وافعا از خودم تعجب میکردم که از چیه قیافه این من خوشم اومده و حتی به نظرم زشت هم میومد
باید انجامش بدم...کافیه بخوام...
عزیزم به خودت کمک کن دوستش داشته باشی. از خدا بخواه محبتتون رو تو دل هم بندازه تو محبت کن مامانم همیشه میگه سعی کن شوهرت رو حسابی خوشبخت کنی چون اونوقتته که خودتت خوشبخت میشی و یه شوهری داری که از تو راضیه و همه محبتش رو صرف تو میکنه
این نکته رمز اگر بدانی دانی..... هر چیز که اندر پی آنی آنی
پیش مشاور رفتین؟ اگه ادم خوب و پاکیه به نظر منم زود تصمیم به جدایی نگیرررر گناه داره بچت
فکر کردی همه از زندگیشون صد در صد راضین؟یا همه مردا بی عیب و نقصن و فقط شوهر توئه که مشکل داره؟
از کجا معلوم بعد از جدایی زندگیت بدتر نشه که تو شرایط کشورمون معمولا بدتر هم می شه من دو تا از دوستام از شوهراشون جدا شدن جفتشونم از شرایطی که بعد از طلاق دارن خیلیییییی می نالن و ناراضین

البته زندگی بدون دوست داشتن هم سختههههه ولی زود تصمیم نگیر تمام تلاشتو بکن که زندگیتو حفظ کنی خدای نکرده طلاق باشه برای آخریننننننن مرحله
دوست عزیز مگه از اول قیافه اش رو ندیده بودی ؟؟؟ بعدش خوب اگه دوستش نداشتی و 1 درصد احتمال جدایی میدادی چرا بچه دار شدی ؟؟؟؟
به هر حال دلایل شما برای بر هم زدن یک زندگی همراه با یک بچه 2 ساله منطقی نیست ، شاید باید بیشتر تلاش کنی ، به نظر خودت تلاش لازم رو کردی برای دوست داشتن شوهرت ؟؟
این رو بدون که قیافه خیلی زود عادی میشه ، اخلاق مهم ترین هست !!

برای آرزویی موفقیت و یک زندگی پر عشق میکنم
الان دیدم که نوشتی از قیافش خوشت نمیاد یعنی بعد از ارسال پستم پستتو دیدم مگه قیافشو همون اول ندیدی قبل از ازدواجت

من اولین بار که شوهرمو دیدم از قیافش خیلی خوشم اومد مخصوصا از چشماش بعد از چند ماه برام عادی شد نه که به نظرم زشت بیانا ولی خوب عادی شده
راستش چی بگم گاهی طلاق بهترین کاره . اما همیشه اون گاهی نیست . باید خیلی احتیاط کنی . به زندگی بچه ات هم فکر کن . واقعا توی این قهر ها همیشه تقصیر شوهرت بوده ؟
همه زن ها از شوهرانشون زیباترند.
در صورتی که امکان داره با یک مشاور صحبت کن
متاسفام قیافش مورد علاقم نیست شد دلیل واسه طلاق /واسه جی شوهرت عصبیه واسه این که تو بهش نیروی منفی میدی وقتی ادم زنش بهش بکه زشت و دوسش نداشته باشه عصبی میشه تو میتونی با جند کار ساده زندکیتو بکنی بهشت /
یا رب نعماتت را بر من ببخش
2706