2703
2553
عنوان

عروسی امشب🙄🙄

114142 بازدید | 761 پست

امشب دعوت بودیم عروسی دختر همسایمون

این دختر خانوم یه دختر بسیار مذهبی و سبزه و ریز نقشه که توی روضه ها مداحی میکنه و حتی ابروهاشم تا حالا تمیز نکرده بود چه برسه بخواد یه ارایش کوچولو کنه

چندماهی بود با یه اقا پسر قمی نامزد شده بود و امشب ما البته فقط خانوما دعوت بودیم برا عروسیش(شوهرامون دعوت نبودن)ماهم انتطار داشتیم که یه عروسی بی اهنگ و صلواتی در پیش داشته باشیم 

لطفا صبر داشته باشید کشش نمیدم و درحال تایپم

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

اول از همه همش میگفتم یعنی این عروس با ارایش چه شکلی میشه اخه پوست خیلی سبزه داشته البته چهره اش بامزه اس

اما فکر میکردم کرم سفید رو پوست سبزه خیلی بد دربیاد 

تا اینکه شب شد و ما شیک و پیک رفتیم عروسی

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم اتفاقا تازه دارم از عروسی برمیگردم ولی اصلا نرقصیدم بااین شکم قلمبه ام

آخ نگو از شکم قلنبه😧😧😧

یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
2714

همین که رفتیم دیدم ماشین عروسم وارد تالار شد بعد عروس که پیدا شد در کمال تعجب دیدیم که عروس خانم با نقاب سفید بود یعنی هیچی از صورتش پیدا نبود

خدا منو ببخشه گفتم بسم الله این دیگه چه جورشه

میشد چادر بزنه آخه

منم اتفاقا تازه دارم از عروسی برمیگردم ولی اصلا نرقصیدم بااین شکم قلمبه ام

من خواهرم میخواست عروسی بگیره گفتم تیکه پارتون میکنم من باید شکمم سبک بشه بارمو زمین بذارم😂😂😂انداختنش تابستون

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
نمیفهمم چرا از اول تایپ نمیکنید 😡

اخه همش که تو پست اول جا نمیشه

من ی همچین دوستی دارم با ویژگی هایی که شما ذکر کردی اسم عروس خانوم راضیه است عایا ؟؟؟؟؟

نه

2706