موضوع بحث

همسر نیما کرمی چقدر

24583 بازدید | 276 پست

لات و لوتی حرف میزنه

مثلا خیر سرش مجری هم هست

اولش اومده میگه بعضی برنامه ها صاحاب نداره

الانم به مهمان برنامه گفت یارو😐😐😐😐😐

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕

اره بی ادب به نظرم

گستاخ خوشم نیومد 

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄

پریشانم،چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟!، مرا بی ‌آنکه خود خواهم اسیر زندگی ‌کردی.  خداوندا! اگر روزی ‌ز عرش خود به زیر آیی، لباس فقر پوشی، غرورت را برای ‌تکه نانی، ‌به زیر پای‌ نامردان بیاندازی‌ و شب آهسته و خسته، تهی‌ دست و زبان بسته، به سوی ‌خانه باز آیی، زمین و آسمان را کفر می‌گویی!!!!نمی‌گویی؟!

سخت نگیر باوووو

کاریکاتوریست آلمانی به دلیل کشیدن کاریکاتور نتانیاهو از کار اخراج شد!یاد یه خانومی افتادم که رفته بود تو همین کشور آلمان و از نبود آزادی تو ایران گله کرده بود!

خوبه زياد به حرفش نگرفتن

وگرنه فكر كنم خراب كنه

پریشانم،چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟!، مرا بی ‌آنکه خود خواهم اسیر زندگی ‌کردی.  خداوندا! اگر روزی ‌ز عرش خود به زیر آیی، لباس فقر پوشی، غرورت را برای ‌تکه نانی، ‌به زیر پای‌ نامردان بیاندازی‌ و شب آهسته و خسته، تهی‌ دست و زبان بسته، به سوی ‌خانه باز آیی، زمین و آسمان را کفر می‌گویی!!!!نمی‌گویی؟!
خوبه زياد به حرفش نگرفتن وگرنه فكر كنم خراب كنه

همون😂😂😂😂😂

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕
از همسرش بدم میاد😟😟 باز خود نیما کرمی یکم بهتره

اره منم اصلا خوشم نیومد ازش

آره گفت چون برنامه صاحاب نداره!!! چه کسایی میان مجری میشن!!! بی سواد!

دقیقا

واویلا😂😂😂ترجیحا دور از تلویزیون بشین نیاد بزنت حالا😂😂😂

انگار یه جاییم داشت تسبیح میچرخوند😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

همون😂😂😂😂😂

توفضول همسراون نباش ممدخودتوجم کن

من بــــلا نیستم که😒بــــلامنه 😆                               ای،بابااا بهم پیغام دادن تا اطلاع ثانوی ممنوع الخروج از منزل هستم میگم چرا آخه به چه جرمی ؟؟؟؟!!!!گفتن میای بیرون ملت روزه دار فکر میکنن هلال ماه شوال اومده عید فطر اعلام میکنن 😌                                               لطفا،ازته ته ته قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات میفرستی؟؟؟