692
44
عنوان

همسر نیما کرمی چقدر

24725 بازدید | 276 پست

لات و لوتی حرف میزنه

مثلا خیر سرش مجری هم هست

اولش اومده میگه بعضی برنامه ها صاحاب نداره

الانم به مهمان برنامه گفت یارو😐😐😐😐😐

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕

اره بی ادب به نظرم

گستاخ خوشم نیومد 

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄

733
خوبه زياد به حرفش نگرفتن وگرنه فكر كنم خراب كنه

همون😂😂😂😂😂

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕

کدوم برنامه 🤔🤔

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ 
678
از همسرش بدم میاد😟😟 باز خود نیما کرمی یکم بهتره

اره منم اصلا خوشم نیومد ازش

675
آره گفت چون برنامه صاحاب نداره!!! چه کسایی میان مجری میشن!!! بی سواد!

دقیقا

واویلا😂😂😂ترجیحا دور از تلویزیون بشین نیاد بزنت حالا😂😂😂

انگار یه جاییم داشت تسبیح میچرخوند😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

همون😂😂😂😂😂

توفضول همسراون نباش ممدخودتوجم کن

من بــــلا نیستم که 😒بــــلا منه 😆                           دلم،آرامش وارونه میخواهد...یعنی: ش م ا ر ا ...👇                لطفا،ازته ته ته قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتا  صلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی؟؟؟
727