موضوع بحث

همسر نیما کرمی چقدر

24515 بازدید | 276 پست

لات و لوتی حرف میزنه

مثلا خیر سرش مجری هم هست

اولش اومده میگه بعضی برنامه ها صاحاب نداره

الانم به مهمان برنامه گفت یارو😐😐😐😐😐

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕
1396/10/28
|
23:50

اره بی ادب به نظرم

گستاخ خوشم نیومد 

رفته بودم مسجد یهو حاج اقا از بالای منبر گفت اونایی که صلوات میفرستن فرشته ها بر لبانشون بوسه میزنن 😇😘منم یهو وسط مجلس داد زدم اونایی که بوسه میخوان صلوات🤗 هیچی دیگه ممنوع المسجد نشده بودیم که اونم شدیم😶🙄 

پریشانم،چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟!، مرا بی ‌آنکه خود خواهم اسیر زندگی ‌کردی.  خداوندا! اگر روزی ‌ز عرش خود به زیر آیی، لباس فقر پوشی، غرورت را برای ‌تکه نانی، ‌به زیر پای‌ نامردان بیاندازی‌ و شب آهسته و خسته، تهی‌ دست و زبان بسته، به سوی ‌خانه باز آیی، زمین و آسمان را کفر می‌گویی!!!!نمی‌گویی؟!

اه من ندیدم.

گفت و گوی انیشتین و چاپلین😊😊                    انیشتین:شما را تحسین میکنم!بدون گفتن کلمه ای دنیا شما را درک میکند!                                   چاپلین: ارزش کار شما بیشتر است! دنیا شما را تحسین می کند با اینکه هیچکس نمیفهمد چه می گویید!

خوبه زياد به حرفش نگرفتن

وگرنه فكر كنم خراب كنه

پریشانم،چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟!، مرا بی ‌آنکه خود خواهم اسیر زندگی ‌کردی.  خداوندا! اگر روزی ‌ز عرش خود به زیر آیی، لباس فقر پوشی، غرورت را برای ‌تکه نانی، ‌به زیر پای‌ نامردان بیاندازی‌ و شب آهسته و خسته، تهی‌ دست و زبان بسته، به سوی ‌خانه باز آیی، زمین و آسمان را کفر می‌گویی!!!!نمی‌گویی؟!
خوبه زياد به حرفش نگرفتن وگرنه فكر كنم خراب كنه

همون😂😂😂😂😂

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕
از همسرش بدم میاد😟😟 باز خود نیما کرمی یکم بهتره

اره منم اصلا خوشم نیومد ازش

آره گفت چون برنامه صاحاب نداره!!! چه کسایی میان مجری میشن!!! بی سواد!

دقیقا

واویلا😂😂😂ترجیحا دور از تلویزیون بشین نیاد بزنت حالا😂😂😂

انگار یه جاییم داشت تسبیح میچرخوند😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

همون😂😂😂😂😂

توفضول همسراون نباش ممدخودتوجم کن

مطمعنم بدردت میخوره😉    همسرمهربونم😍:چهل سال بعد👇               جلوی آینه موهایم را شانه کنم ..👵روسری آبی ام را بپوشم و آرام آرام بروم توی آشپزخانه ..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی ..☺بگویی : چقدر قشنگ شدی ..😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم ..👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵.. زشت شده ام ..و تو باز بگویی : با موهای سفید بیشتر دوستت دارم !👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم ..😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی ..بگویی : این فسقلی عجیب شبیه تو شده ..من برایت چای بریزم ..☕بچه هایمان بیایند ..مدام بگویم :قند نخور آقا ..چایی داغ نخور .. بذار سرد شه ..تو لبخند بزنی ..☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم ..👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند ..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان ..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید : پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد ..😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته ..❤باز هم نگاه های مهربانت ..👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏💏💏                  ازته،ته،ته دلت برام صلوات میفرستی؟🙏