2726
عنوان

نی نی گرسنه

217 بازدید | 14 پست

مامانای گلم دخترم ۴ ماهش تمومه و ریفلاکس داره وزنشم کمه دکتررانی تیدین داده و گفته دو هفته دیگه کمکی شروع کن اینکه رانی تیدین تا حالا بهترش که نکرده هیچی ولی  از اونجا که وزنش هم  کمه و درست سینه را نمیگیره تو روز میخوام یکی دوبار شیر خشکشم بدم به نظرتون چی بخرم که هم بخوره هم از سینه نیفته و هم ریفلاکسش زیادتر نشه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بهش شیرخشک مخصوص نوزادان رفلاکسی بده. ببلاک ای آر و بیومیل ای آر هستن. از بقیه شیرخشک ها غلیظ تر هست ...

این دوتا که گفتین انتی رفلاکسن؟

بچه های رفلاکسی شیر مادر نمیخورن. شیرخشک ای آر بده . با شیشه بده اگه با سرنگ بدی رفلاکسش بدتر میشه

آخه میگه میخوام از سینه خوردن نیوفته شیشه بده دیگه سینه نمیگیره این بلا سر خودم اومد....

بچه های رفلاکسی شیر مادر نمیخورن. شیرخشک ای آر بده . با شیشه بده اگه با سرنگ بدی رفلاکسش بدتر میشه

دقیقا نمیخوره خیلی خستم کرده فقط اگر باشیشه بدم باز سینه راهم میخوره یا ممکنه بد عادت بشه نخوره؟

دقیقا نمیخوره خیلی خستم کرده فقط اگر باشیشه بدم باز سینه راهم میخوره یا ممکنه بد عادت بشه نخوره؟

اگه با شیشه بدی احتمالش زیاده سینتو نگیره

ولی شیرخشک خوبش میکنه حالا تصمیم با خودنه

گل همیشه بهارم.
اگه با شیشه بدی احتمالش زیاده سینتو نگیره ولی شیرخشک خوبش میکنه حالا تصمیم با خودنه

ممنونم عزیزم چشم حتما میگیرم کاش زودتر میپرسیدم ...

عزیزم رفلاکس با شیرخشک خوب نمیشه

من هم دخترم داشت هم پسرم

دخترم تا یکسالگی داشت با راینتیدین خوب شد اما چند ماه طول میکشه

اما پسرم با اینکه نزدیک 3 سالشه هنوز رفلاکس خفیف داره

با شیرخشک ای ار خوب نمیشه فقط تا وقتی اون شیرخشکو میخوره یکم کمتر میشه

2706