2733
2734
عنوان

نگرانه کاربریم که چونشو عمل کرده😥

365 بازدید | 13 پست

سلام بچه ها من نگرانه کاربریم که حدود ۱۲ روزه چونشو عمل کرده و از نتیجه عملش راضی نیست و خییییلی ناراحته. حتی فکر خودکشی به ذهنش خطور کرده....😔 (وقتی کسی میگه به خودکشی فکر کردم باید واقعا جدی گرفت‌. پدر خودم هم خودکشی کرد ولی خوشبختانه نجات پیدا کرد معجزه وار) خواهش میکنم یه کاری بکنیییید برید باهاش حرف بزنییید. لطفاااا

تاپیک :

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1577118/همونم-که-عمل-چونه-کردم?page=1

اگه زودرنجین این تاپیکمو بخونین/کانال زودرنجی : @zoodranji تاپیک آداب دعوا کردن  یه صلواتم برا حل مشکلاتم میفرستید؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من۱۵ساله میخوام بینیمو عمل کنم هنوز جراتشو پیدا نکردم.از ترس اینکه خراب بشه یا بد بشه.من ندیدمش ولی کاش قبل جراحی به عواقبش بیشتر فکر کنیم البته نه دیگه۱۵سال😁

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       
2738
من درجریان این کاربر نیستم ولی اتفاقا برعکس کسی که میگه به فکر خودکشی هستم باید کاملااا بی تفاوت بو ...

نخیر کسی که افسردست و میگه این حرفو باید ترسید و فرستادش روانشناس/مشاور/روانپزشک

اگه زودرنجین این تاپیکمو بخونین/کانال زودرنجی : @zoodranji تاپیک آداب دعوا کردن  یه صلواتم برا حل مشکلاتم میفرستید؟  
نخیر کسی که افسردست و میگه این حرفو باید ترسید و فرستادش روانشناس/مشاور/روانپزشک

چرا میزنی😔😔

من عقیده ام رو گفتم

شماهم عقیده ات رو

بنظرمن هرچی غیر مستقیم با این ادم صحبت بشه بهتره

یعنی به در بگن که دیوار بشنوه

توجه مستقیم میتونه مشتاق ترشون کنه

یه دوست داشتم بخاطر دوست پسرش میخواست خودکشی کنه😏

هی از من نظر میخواست سکوت میکردم

اخر بعد از چند روز گفتم برو میر بدرک به کجای لین دنیا برمیخوره؟ این همه ادم تو روزمیمیرن توام یکی از اونا

مامانتم یکم غصه و گریه و بعدشم زندگی عادیشونو ادامه میدن

سکوت کرد و خورد تو ذوقش

اناظار داشت من بگم نههههه اینکارو نکن

اونم بگه اررررره اینکارو میکنم😔

حالا باز منو نزنی نظرمو گفتم فقط

هر عمل زیبایی اولش بد میشه و بعد چند ماه جامیوفته ..تازه باندارو باز کرده بو معلومه ک طور دلخواه نیست ..اینار ب خودشم گفتم😊

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
چرا میزنی😔😔 من عقیده ام رو گفتم شماهم عقیده ات رو بنظرمن هرچی غیر مستقیم با این ادم صحبت بشه به ...

عزیزم😘

من میترسم وقتی یه افسرده میگه اینو..‌ نه که تجربه تلخ داشتممم... اخه تو یه متنی هم در مورد افسردگی همینو میگفت که وقتی اشاره میکنن به خودکشی سرسری نگیرید و به جای بدی رسیدن احتمالش هست... و نیاز به کمک دارویی و مشاور دارن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1577118/همونم-که-عمل-چونه-کردم?postId=52120679

عکسشو گذاشته