2737
2734
عنوان

حسودی به نوزاد جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 25 پست

واقعا چرا بچه های الان اینجورن

همون من هشت سالم‌بود مامانم میرفت از صبح تا شب خونه مادربزرگم من غذا درست میکردم خونه تمیز میکردم خواهرمو نگه میداشتم

الان من جرئت ندارم بیشتر از ده دقیقه بچمو‌با خواهرم‌تنها بزارم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

استاد حورایی :

حسد معمولا ریشه در کودکی داره و از رفتار اشتباهه والدین ایجاد میشه  معمولا بچه اولیه بیشتر حسود میشه‌

چه کنیم کودکان حسود نشوند‌ ؟  توی سی دیه شخصیت سالم استاد حورایی قسمت حسدش.

ببخشید حال ندارم بنویسم

اگه زودرنجین این تاپیکمو بخونین/کانال زودرنجی : @zoodranji تاپیک آداب دعوا کردن  یه صلواتم برا حل مشکلاتم میفرستید؟  

عجب اختلاف سنییییییی😲

دوست و دشمنو باید موقع تقسیم                           ته دیگ سیب زمینی شناخت😀😁                        به هیچ معیار دیگه ای اعتنا نکنید😌✋                      تاکید میکنم.هیچ معیاری😌🙃                           
2731

اختلاف منو خواهرزادمم همین بود ..منم خیلی خوشحال بودم .ولی ی مدت بد جور جوحسادت منو گرفت ..اصلا کار ب کارش نداشته باش درست میشه ..درباره بچه و دکتر و خرید و اسمش اصلا صحبت نکن حساس شده رفته رفته درست میشه ..باهاش وقت بگذرون

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

دوستان از نظرات همگی ممنونم. واقعیتش پسرم خیلی خواهرشو دوست داره. هر روز با عروسکش میخوابه به عشق اینکه یه روز بدنیا بیاد پیشش بخوابه. حتی از اینکه هنوز واسه بچه چیزی نخریده بودیم کلی غر میزد وقتی بهش گفتم بریم خرید کلی ذوق کرد همه ش میگفت بریم بخریم مامان تو رو خدا. هر روز با من تمرین میکنه چجوری اروغ بچه رو بگیره. عروسک بچه رو‌میاره و بهم میگه یادم بده. پولاشو جمع میکنه میره واسش اسباب بازی میخره. اما الان یه هفته س این شکلی شده. نمیدونم چرا؟؟ من که رفتم ست حوله و‌جند تا دیگه وسایلشو خودم خریدم دیگه ذوق نکرد با ناراحتی گفت واسه من چی خریدی؟؟ از اون روز دیگه تا دعواش میکنم زود بهش بر میخوره و‌ناراحت میشه. خیلی ناراحتم. چون واقعا تا الان بهترین حس دنیا رو داشت که داره داداش میشه. همه ش میگفت تو رو خدا تخت پارکشو بزار تو اتاقه من. اما امروز وقتی عکس پرده بهش نشون دادم گفت واسه من فرقی نداره و با بی تفاوتی نگاه کرد. اعصابم داغونه خیلی. اوناییکه پرسیدن چرا اختلاف سنیشون اینقدر زیاده باید بگم من قصد بچه دار شدن نداشتم. کلا نازایی داشتم و پسرم رو‌هم با کلی درمان باردار شدم. اما خدا خواست که یکدفعه بعده اینهمه سال باردار بشم اونم‌باور کنین به دعاهای پسرم بود بس که التماس میکرد یه بچه دیگه بیاریم. خدا خواست و منم با اینکه مخالف صد در صد بچه دار شدن دوباره بودم تسلیم خواسته ی خدا شدم و‌الان شکر میکنم 🙏🏻🙏🏻

https://www.google.com/search?source=hp&ei=RZZhWufOCc3LsAHftyo&q=چه کنیم کودکان حسود نشوند&oq=چه کنیم کودکان حسود نشوند&gs_l=mobile-gws-hp.3..33i160k1.898.9721.0.10167.25.25.0.4.4.0.723.7379.2-21j2j1j0j1.25.0....0...1c.1j4.64.mobile-gws-hp..1.24.6234...0j41j0i22i30k1j0i19k1j0i22i30i19k1j33i22i29i30k1j0i8i13i30k1.0.s8RXG_9jLyM

حسادت خیلی بده لطفا حتما بخون دربارش

تا رفتارتون جوری نباشه که حسادت ایجاد کنه

اگه زودرنجین این تاپیکمو بخونین/کانال زودرنجی : @zoodranji تاپیک آداب دعوا کردن  یه صلواتم برا حل مشکلاتم میفرستید؟  

موقعی که من میخواستم دنیا بیام داداشم هفت سالش بوده به مامانم میگفته به دنیا بیاد شوتش میکنم 😂😂😂😂 ولی وقتی منو دید عاشقم شد مامانم بهش گفت خوب بیا شوتش کن دیگه میگه نننننننه دوستش دارم بعد منو میبرد آفتاب بگیرم

اختلاف سنی نباید بیشتر از سه سال باشه الان شما در واقع دو تا تک فرزند دارید 

این رفتار هم موقتیه فقط بهش اعتماد به نفس بدین تایید و تعریف از توانایی ها و تمجید از خوبی هاش میتونه باعث بشه خودش رو با این جوجه ای که قراره بیاد مقایسه نکنه 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2738

کسی میتونه بهم کمک کنه که چیکار کنم واقعا این روزا ذهنم درگیر و خیلیاتون فکر می کنید سنی ندارم ولی واقعا بدم میاد یه فرزند دیگه کوچیکتر از خودم باشه 

من دخترم چهارده سالم 

برادر بزرگم 20سالشه