2733
2734
حامله ای دختر ب خودت رحم کن ناراحتی و حرص و جوش واس بچه سمه من بعد از زایمان تاثیراتشو دیدم😳 بچه ب ...

میفهمم واسه همین شوهرم اومد خونه خونه رو تمیز کرد من و برد بیرون شام داد کلی سر به سرم گذاشت یادم بره

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
اخه دقیقا اسم منو میاره میگه ببین فلانی چجور غذاشو میخوره انگار بخوای یبچه دوساله رو گول بزنی غذا بخ ...

خب از اول کامل تعریف می کردی 

کم محلی بهترین جوابه 

دیگه نی نی سایت چیه که نی نی یارا تو قطع دسترسی هم تبعیض قائل میشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهرم اومده بود میگفت من از طرف همه معذرت میخوام اخه وقتی رفتار نادرست دارن چرا باید با من بد برخ ...

آره زشته واقعا.ولی شوهر من با این که خودش می بینه ولی توقع داره من نه جواب بدم نه کم محل کنم.شما شوهراتون پشتتونن

جواب ابلهان خاموشی است
2731
آره زشته واقعا.ولی شوهر من با این که خودش می بینه ولی توقع داره من نه جواب بدم نه کم محل کنم.شما شوه ...

😯  چی بگم خدا جای حق نشسته ادم صبرش حدی داره

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
بخاطر پدر شوهرم نکردم ولی سری بعد میکنم

نه این کار رو نکن خیلی زشته شما که شخصیتت مثه خواهر شوهرت نیست 

رفت و آمدت رو کمتر کن اینجوری بهتره 

اگرم دلیلش رو پرسیدن بگو از چی ناراحتی 

دیگه نی نی سایت چیه که نی نی یارا تو قطع دسترسی هم تبعیض قائل میشن
بخاطر پدر شوهرم نکردم ولی سری بعد میکنم

من ی جاری دارم واااااقعا از من پایین تر بود بعد ظرف هندوانه تعارف کردم ب برادرشوهرم برنداشت گفت اول ب خانومم تعارف کن و هی بهم میخندیدن من همینجوری خم شده مونده بودم منم بهم برخورد ظرف رو گذاشتم وسط و رفتم طبقه بالا پدرشوهرم اومد و وقتی فهمید رفت حسابشونو رسید

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !
آره زشته واقعا.ولی شوهر من با این که خودش می بینه ولی توقع داره من نه جواب بدم نه کم محل کنم.شما شوه ...

من اگه شوهرم بگه جواب نده اونقد به خودش غر میزنم خسته میشه میگه هرچی میگن همون موقع جواب بده خودشم باشه جوابشونو میده

دلیل زنده بودنم پسرم وباباش  
2738
نه این کار رو نکن خیلی زشته شما که شخصیتت مثه خواهر شوهرت نیست  رفت و آمدت رو کمتر کن اینجوری ...

منم از این کم کردن رفت و آمد نتیجه گرفتم البته بعد کلی اعصاب خوردی با همسر

جواب ابلهان خاموشی است
من ی جاری دارم واااااقعا از من پایین تر بود بعد ظرف هندوانه تعارف کردم ب برادرشوهرم برنداشت گفت اول ...

منم پدرشوهرم خیلی دوسم داره یبار باهاشون حرفم شد اومد گفت چته همچین دستمو کشیدن بردنم تو حیاط الکی گفتن سرش درد میکنه تا نگم چی گفتن 

به نظر من محل نذاری بهتره چون یکدفعه که یه چیزی بگی دیگه میفهمه حرصتو در اورده

خیلی ریلکس انگاری ک اصلا نشنیدی

بعدم حرفی بزنی هر سری یکی اون میگه یکی تو دیگه رسما میشین دشمن🙄

امضا

من اگه شوهرم بگه جواب نده اونقد به خودش غر میزنم خسته میشه میگه هرچی میگن همون موقع جواب بده خودشم ب ...

پس وقتی شوهرت هوا تو داره دیگه غصه نداره که مهم اونه.کم محلش کن زیادم گرم نگیر باهاش.به خدا من اگه شوهرم پشتم بود از حرف اونا اصلا ناراحت نمیشدم

جواب ابلهان خاموشی است
منم از این کم کردن رفت و آمد نتیجه گرفتم البته بعد کلی اعصاب خوردی با همسر

خواهر شوهرم خودش ازدواج کرده خونه پدر شوهرم نیس ولی هر وقت ما میریم همشون میان 

چند باره سر سفره خونه مادر شوهرم به جاریم میگه تعارف نکن تو که فامیلی منظورش اینه اون فامیله من غریب ...

والا بخدا من هر چی میخونم منظور بدی نمیگیرم

جز اینکه جاریت غریبگی نکنه

تعجب میکنم از واکنش کاربرای اینجا

قاشق بنداز پاشو برو چیه؟!!!🤤🤤🤤🤤

2706