2726
عنوان

بهترین بیمه تکمیلی

215 بازدید | 17 پست

سلام عزیزان پسرم سال دیگه باید عمل بشه هزینه عملش بالاست .بیمه تامین اجتماعی داریم میخوام بیمه تکمیلی بکنم که هزینه عملش پوشش بده.از کساییکه اطلاع دارن خواهش میکنم راهنمایی کنن.جراحش دکتر مولاییان هست بیمارستان خصوصی هست.

تعداد رای : 1
نظرسنجی
ایران
1
100%
دنا
0
0%

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مال من اسیاست تقریبا 55 درصد هزینه رک مید6

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2728
ما چون از طرف شرکت همسرم بیمه شدیم خیلی شرایط خوبی داره بیمه نفری ۱۰۵ هزارتومان

مرسی گلم😘

تیکر کاهش وزن تا شب یلدا 😍😍😍💪💪💪     گروه آبی : وزن شروع 75 , وزن فعلی 65 , وزن هدف 50

فقط سرمد عالی مخصوصا واس بیمارایی که هزینه زیاد داره مثلا من زایمانم طرفای پنج تومن شد دیویست داد شوهرم بقیشو بیمه داد 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
فقط سرمد عالی مخصوصا واس بیمارایی که هزینه زیاد داره مثلا من زایمانم طرفای پنج تومن شد دیویست داد شو ...

امضات 😢 خدا از سر دکترت نگذره , انشاالله زودتر به آرامش برسی🙏

تیکر کاهش وزن تا شب یلدا 😍😍😍💪💪💪     گروه آبی : وزن شروع 75 , وزن فعلی 65 , وزن هدف 50
دقیق نگفته چون سال دیگه است ولی صددرصد 10میلیون میشه.گفت تو بیمارستان خصوصی عمل میکنم فقط.

انشاالله گل پسرت به زودی خوب بشه🙏🙏

[QUOTE=52114200]امضات 😢 خدا از سر دکترت نگذره , انشاالله زودتر به آرامش برسی🙏[/QUOTEنه عزیزم دکترش خیلی خوبه تو دولتی هم هست ولی خودش عمل نمیکنه ولی چون خیلی عملش حساسه میخوام خودش عمل کنه.

[QUOTE=52114200]امضات 😢 خدا از سر دکترت نگذره , انشاالله زودتر به آرامش برسی🙏[/QUOTEنه عزیزم دکترش ...

کار خوبی میکنی , مگه آدم چند تا بچه میاره که بخواد به سختی بیفته? انشاالله عملش موفقیت آمیز باشه😍🙏

[QUOTE=52114520]کار خوبی میکنی , مگه آدم چند تا بچه میاره که بخواد به سختی بیفته? انشاالله عملش موفق ...

ممنون عزیزم 😘😘

2706