2726
عنوان

رنگ مو روشن یا مشکی؟؟؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1519 بازدید | 88 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه مدل امبر شبیه اونهایی هست که موهاشون بلوند بوده ریشه های مشکیشون در اومده هست قشنگ نیست 😕

اخه امبره من دیدم ریشه هاش قهوه ای نازی بود  اصلا مشکی نبود خیلی شیک بود من قطعا برای عید میرم امبره😍

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄
2728

هردوتا  بهت میاد.حالا سامبره هم کنی بدون شک زیباتر هم میشی🙆‍♀️

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
اخه امبره من دیدم ریشه هاش قهوه ای نازی بود  اصلا مشکی نبود خیلی شیک بود من قطعا برای عید میرم ...

باز حالا قهوه ای فرق داره بهتره اما روی مشکی جالب نیست البته خب نظر شخصیمه شاید خیلی ها دوست دارن 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
باز حالا قهوه ای فرق داره بهتره اما روی مشکی جالب نیست البته خب نظر شخصیمه شاید خیلی ها دوست دارن&nb ...

من روی مشکی دوست ندارم اونی که من دیدم موهاش مشکی بود ولی ریشه ها رو رنگ قهوه ای زده بود 

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄

عزیزانم یکی در میون گفتین مشکی بلوند😬😬😬😬الان من چیکار کنم 

ابروی روشن اصلن بهم نمیاد موهامم خیلی فره هاااا حالا خواستین بازم عکس فریشو میزارم 

میتونم همون سامبره مشکی بلوند کنم ولی لامصب گرونه

2706