2726

سلام ماماناي گل یه سوپ میخوام برای دخترم بعد تو طول روز چقدر به دخترم آب بدم ممنون.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.

سوپ‌ با عدس و گوشت چرخ کرده و سیب زمینی درست کن .اب هر روز بده اب جوشیده ی سرد  تنش میشه

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اب هر جقدر ميخوره بده. 

سیر نمیشه از اون ور شیر کم بخوره?

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
2728
سوپ‌ با عدس و گوشت چرخ کرده و سیب زمینی درست کن .اب هر روز بده اب جوشیده ی سرد  تنش میشه

تازه رفته 7ماه بعد مثلا از هر کدوم چه اندازه بریزم تو سوپش?

سلام عزیزم  با برنج و عدس و مرغ و هویج و سیب زمینی درست کن

اندازشم میشه بگی ممنون.

تازه رفته 7ماه بعد مثلا از هر کدوم چه اندازه بریزم تو سوپش?

ب اندازه ی خوردن بچه دیگه منکه درست میکردم میزاشتم تو یخچال ۳روز استفاده میکردم

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  

اگه سوپ بمونه بازم فرداش بدم بخوره یا بریزم دور?

ب اندازه ی خوردن بچه دیگه منکه درست میکردم میزاشتم تو یخچال ۳روز استفاده میکردم

آها پس بمونه ایرادی نداره ببخشید هی سوال میکنم تو روز چند وعده سوپ بدم آخه فرنيم ميدم

باآب مرغ یا ماهیچه گوسفندی ، اگه اولین باره هویج ، و یه نصف قاشق غذاخوری برنج بزارپزه بعد میکس کن نوش جان کنه ، معمولا هر چیزدیگه اضافه میکنی سه روز باهمون تکرارکن که مطمئن بشی حساسیت نداره ، بعد سه روز بعد سیب زمینی ، سه روزبعد لوبیا سبز،سه روز بعد کدو حلوایی ،سه روز بعد همه موارد قبل و کدو سبز ، سبزیحاتم جعفری ، گشنیز ، کرفس البته کرفس لاغر میکنه بعضی وقتا بریز به همین ترتیب موادقبل به اضافه موردجدید

2706