2733
2734

سلام دوستان من امروز رفتم سونو تعیین جنسیت نی‌نیم پاهاشو بسته بود دکتر هی با اون دستگاهش فشار میداد رو دلم و ضربه میزد ک نی‌نی پاهاشو باز کنه ..این کارش باعث شد نگران نی‌نی بشم..اعصابم خورده خیلی فشار داد و ضربه ‌های مکرر زد ..لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره از نگرانی درم بیاره ممنون

عزیزم ایشون دکترن. بچه توی کیسه آبه جاش امن امنه .توروخدا اینقدر خودتون رو نگران نکنین این نگرانی ها از هزار تا ضربه بدتره

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم ایشون دکترن. بچه توی کیسه آبه جاش امن امنه .توروخدا اینقدر خودتون رو نگران نکنین این نگرانی ها ...

دکترش سن بالا بود یجوری بود برا همین میترسم

2738
دکترش سن بالا بود یجوری بود برا همین میترسم

پس اتفاقا چون سن بالا بود تجربه ی بیشتری هم داشت. عزیزم درکت میکنم نگرانی .ولی باور کن نصف بیشتر نگرانی های خانمهای باردار بی پایه است. 

تو  همین سایت پارسال یه نفر تاپیک زده بود هیچ وقت یادم نمیره . بنده خدا اینقدر قسم داده بود بیاین کمک بدبخت شدم و اینا . رفتیم تو دیدیم نوشته داشتم آشپزی میکردم شکمم یه ذره با ماهیتابه تماس پیدا کرد سوخت. در حد قرمز شدن فقط. آیا ممکنه به بچه م آسیب رسیده باشه .

خ ب این دیگه فقط یه ذره اطلاعات علمی میخواد. اینقدر همه شروع کردن مسخره کردن بنده ی خدا رو.

نگران نباش خواهر  خواسته به بچه شوک وارد کنه برا خود من پیش اومده اصلا برای بچه هیچ فشاری نیست فقط مایع دورش تکون میخوره 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

نه بابا مشکلی نیست من استراحت مطلق بودم 

میرفتم برا نوار قلب جنین 

اینقدر ضربه میزدن به شکمم که مثلا حرکت کنه تا نوار خوب در بیاد 

منم حساس وسواسم داشتم 

ولی چیزی نمیشه

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
پس اتفاقا چون سن بالا بود تجربه ی بیشتری هم داشت. عزیزم درکت میکنم نگرانی .ولی باور کن نصف بیشتر نگر ...

ممنون عزیزم ..واقعا مادر همیشه نگرانه از اول تا آخر

2706