2737
2734

واقعا توصیف نشدنیه.وقتی فهمیدم خنده و گریم باهم بود...خدا نصیب همه منتظرا بکنه

💞میشه برای سلامتی پدرمادرم وبرادرام و شوهرم و نی نی تو دلم ی صلوات بفرسی؟؟؟؟؟💞👦👦👦اخه اینا تموم زندگی منن..💞هرکدومشون اگر نبودن شاید منم الان نبودم😢انشالله خدا خیرتون بده و عزیزاتونوبراتون نگه داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من همین دیروز فهمیدم.خوشحالیم واقعا قابل توضیح نیست. هم میخندیدم هم اشک میریختم. همسرمو بغل کردم دو تایی کلی ذوق کردیم. خیلی وقته که منتظر بودیم. حالا هم دکتر گفته خطر سقط هست. دو هفته باید خوب استراحت کنم

2738

من تازه از این ماه میخام اقدام کنم ی حس خاصی دارم

وقتی به اون لحظه فک میکنم حس میکنم ی حس خاصی باید داشته باشم

عشق من همسرمه خدا جونم عشقمونو پایدارکن ،تا کور شود هرآنکه نتواند دید
شوکه شدم نمیدونستم چه حسی باید داشته باشم باورم نمیشه قراره یه بچه به دنیا بیارم

منم مثل شما 

خدایا به من بفهمان که بی تو چه میشوم اما نشانم نده......خدایا هم به من بفهمان هم نشانم بده که با تو چه میشوم

اولش خیلی ذوق زدم بعد دنیا رو سرم اوار شد و بعد کاملا هنگ کردم و منگ منگ بودم ...

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام