2733
2739
عنوان

اعصابم خورد شده

237 بازدید | 20 پست

من‌چند وقت پیش با یه پسری توی دانشگاه بحثم شده بود و چشم نداشتم ببینمش...اما چند وقته دوستم خیلی رفته روی مخم...هرچی میشه حرف اون پسر رو پیش میاره جلوی بقیه و یه جوری وانمود میکنه انگار که من عاشقشم...اوندفه پیش یکی از دوستای مشترک من و اون پسره نشسته بودیم که دوستم گفت ااا عشقت اومد😒😒🤤🤤حالا من سه ساعت توضیح دادم‌که بابا من از این بدم میاد...این موضوع خیلی برام خسته کننده شده و دوستم با اینکه چند بار باهاش برخورد کردم باز دست از ضایع بازی برنمیداره...میترسم پسره بفهمه و فکر کنه حالا من ازش خوشم میاد...واقعا چه گیری افتادم...اخر بحثا هم یجوری می خواد جلوه بده انگار من مقصرم😳😳اخر این داستان احساس میکنم یه جوری گندش درمیاد😣😣من با اون پسر انقد لجم‌که خیچ‌جوری نمی خوام روش بهم باز بشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه امروز به زور میگفت تو گفتی سامان خوشتیپه هرصورتی که من هیچوقت همچین چیزی نگفتم😑😑خودش همیشه از ت ...

همون دیگه گفته خوشتیپه یعنی خوشش میاد ازش

خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏😘😘😘
2738

اینجوری میگه که ببینه تو ازش خوشت میاد چون خودش واسش تور پهن میخواد بکنه میخواد خیالش از جانب تو راحت بشه

♥گر مخیر بکنندم به قیامت که چه خواهی؟                 دوست ما را و همه نعمت فردوس شما را!♥
نه امروز به زور میگفت تو گفتی سامان خوشتیپه هرصورتی که من هیچوقت همچین چیزی نگفتم😑😑خودش همیشه از ت ...

مطمئنی اون دخترخانوم دوستته!!!!!دوست عیوب انسان روبایدبپوشونه نه اینکه بخوادآبروشوجلوپسرمردم ببره بهش رونده بگواگه باتیپ طرف حال میکنی آمارمیدی بده چرامنوبی ارزش میکنی!!!!!!!

وای اینجور دوستا شرن. من تو دانشگاه یكی از پسرای كلاسمون خیلی منو دوست داشت ولی ما اكیپی بودیم باهاش دوست نبودم پسره اومد یه روز گفت بیا با هم دوست شیم من پیچوندمش اومدم پیش یكی از دوستام جریانو گفتم كه جواب منفی دادم. نگو این دوستم از پسره خوشش میاد رفته بود پشت سرم به پسره گفته بود كه من پسره رو مسخره كردم صدتا چیز روش گذاشته بود از همین طریق به پسره نزدیك شد و باهاش دوست شد.  پسره دشمن من شد خیلی اذیتم كرد تو دانشگاه. نگو دوستم هی از طرف من بدی میگفته به پسره. اینا رو بعدا فهمیدم هرچند پسره زودی ولش كرد و خود دختره ضایع شد ولی اعصاب من خورد شد چون پسره انقد با من دشمن شده بود كه ازش میترسیدم

2706